Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia, pięknie salon wygląda :D :D

 

a storczyk cudny :D

 

coraz bardziej zaczynam się cieszyć, że przypadkiem udało mi się wybrać projekt z kopertowym dachem i nie mam żadnych koszowych krokwi :D Jedyna malutka jest przy daszku nad wejściem do domu, ale ją będę mogła w razie czego odśnieżać z balkonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zasłonę w kwiaty powiesiłaś też :lol:

 

 

i pachnącego storczyka masz :lol:

 

 

i w ogóle tak bardzo domowo i przestronnie :roll:

zasłony be-zo-we też juz są, a to w kwiaty to ciągle tak sobie wisi i duma, tylko pozwoliłam jej na wiekszy zwis :lol:

Liduś Ty masz przedewszsytkim jednak mniejszy dach, to juz jest ułatwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko (zauważyłam, że tak do Ciebie piszą, więc pozwoliam i sobie tak zacząć :D ), czy mogłabyś mi napisać jaki masz wkład kominkowy (być może gdzieś pisałaś, ale nie jestem w stanie przeczytać tylu stron komentarzy, a w dzienniku nie znalazłam info). PIĘKNY!!!

Z góry dzięki za informację, pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko (zauważyłam, że tak do Ciebie piszą, więc pozwoliam i sobie tak zacząć :D ), czy mogłabyś mi napisać jaki masz wkład kominkowy (być może gdzieś pisałaś, ale nie jestem w stanie przeczytać tylu stron komentarzy, a w dzienniku nie znalazłam info). PIĘKNY!!!

Z góry dzięki za informację, pozdrawiam!!

Assiaku witaj u mnie. Mój wkład to varia afdh-4s ze sparthermu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może i mniejszy, ale nijak nie mogę na niego wejść, nie mówiąc już o odśnieżaniu :roll:

to znaczy, ze ne bedziesz tego musiała robić-no bo skoro się nie da ;)

mam nadzieję, że śnieg sam będzie z tej płaskiej dachówki zjeżdżał :wink: 8) . Jak byłam w niedzielę na budowie, to nawet tego śniegu tak dużo nie było na dachu w porównaniu z sąsiednimi domami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może i mniejszy, ale nijak nie mogę na niego wejść, nie mówiąc już o odśnieżaniu :roll:

to znaczy, ze ne bedziesz tego musiała robić-no bo skoro się nie da ;)

mam nadzieję, że śnieg sam będzie z tej płaskiej dachówki zjeżdżał :wink: 8) . Jak byłam w niedzielę na budowie, to nawet tego śniegu tak dużo nie było na dachu w porównaniu z sąsiednimi domami :roll:

a ja też mam płaską dachówkę i co z tego. Tylko ty nie masz koszy, to jest szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Mysza dzisiaj na spacerze z psicą z pewnym niepokojem patrzyłam na te zwaly sniegu w moim koszu :roll:

 

jak to sie wszystko roztopi to poplyne jak Nitu w błotnistej mazi gliniastej

chociaz ona ma podjazd i trawę to jakoś to przeżyje :roll:

podajmy sobie ręce, w zabawie i piosence ;)

uwielbiam te twoje opisy, prawie słyszę jak to mówisz o tej błotnisssstej maZZZZi gliniassssstej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa to jeszcze jest w tym, że część śniegu paruje i w oczach znika jak wiatr i słoneczno pospołu wezmą się do roboty :lol:

 

 

Najgorszy jest deszcz, wtedy mieć będziemy

błotnistą maź gliniastą
:-?

 

O to własnie chodzi Gosiu, zeby słoneczko poświeciło i odparowało snieżysko przy lekkim mrozie, więc zamawiam je chociaż na 3-4 dni :D Jesteś w każdym calu wspaniałą obserwatorką przyrody!

http://www.sunshine-orchester.de/LogoGIF.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Mysza dzisiaj na spacerze z psicą z pewnym niepokojem patrzyłam na te zwaly sniegu w moim koszu :roll:

 

jak to sie wszystko roztopi to poplyne jak Nitu w błotnistej mazi gliniastej

chociaz ona ma podjazd i trawę to jakoś to przeżyje :roll:

 

 

Nitu posiedzi z Wami i poczeka co się będzie dziłało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Mysza dzisiaj na spacerze z psicą z pewnym niepokojem patrzyłam na te zwaly sniegu w moim koszu :roll:

 

jak to sie wszystko roztopi to poplyne jak Nitu w błotnistej mazi gliniastej

chociaz ona ma podjazd i trawę to jakoś to przeżyje :roll:

 

 

Nitu posiedzi z Wami i poczeka co się będzie dziłało :)

 

Dzięki o wielka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...