Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.... a co się kur...a dzieje !!!!!!! :p :P :p

 

 

Ania ty się nie chlastaj ino gumofilce kup.. ino takie wiesz.. rybackie po pachy :p

 

 

A ja w tym roku mam nadzieje, ze będę cwaniara... wszak drenaż mam :p

 

ta jest :D

 

w cwiety bym sobie kupiła :wink:

 

odwilż była Wusiu ale teraz mróz złapał -5 *C

 

zsunęła mi się kupa sniegu z dachu jak mnie nie było

prosto na scieżkę prowadzącą do drzwi :evil:

 

bedę się musiała odkopać jutro

 

w ten weekend to lepiej na wschodzie lub centrum mieszkać bo będzie słonecznie :D uśmiecham się bo zbudowaliśmy dom po dobrej stronie Polski 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czółko Pszczólki! U mnie dzisiaj z południowej połaci dachu poszła lawina, ale to taka wielka że sypało i sypało, a huk był w domu, jakoby armatami po dachu jeździli. :D

Mam nadzieję, ze za przewodem ściany południowej jutro pójdzie zachodnia, a zaraz po niej wschodnia.

 

Czasem to nawet szkoda, że pólnocna strona nie jest wystawiona do południa ;)

W oknach było tak gorąco, ze az salon cieniować musiałam lekko[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefciu spadnie w koncu, ale na stronie Teściów.

całą zimę zachodziłam w głowę, jak mi Rasia kiedyś tłumaczyła, ze na płaskiej dachówce pierwszy znika śnieg. Myślałam, ze ta zasada obowiązuje cała zimę i sniezysko będzie miało mniej zakamarków do czepiania się. A tu ciągle na dachu snieg i snieg. :-? az wczoraj ruszyło. I dzisiaj tez cos powoli zaczyna juz skapywać z dachu. A wogóle to chciałam rzec, ze jesteś niezrównana z tymi fugami.Ja kiedyś czyściłam jeden dzień i wiem jak mnie palce bolały, a dwa to juz samobój!

Aniu-dobrze kombinujesz z tym Gwc, ale przy za dlugich rurach straty robią się większe

Małgoś- nadmuchane ocieplenie, ale jednak

Nitku, a co Cie tak znenorwało?Nie bądz taka cwaniara, bo ci drenaż może nie chwycić w pierwszym roku: i też bedziesz się z nami bagniła, czego Ci nie życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitku, a co Cie tak znenorwało?Nie bądz taka cwaniara, bo ci drenaż może nie chwycić w pierwszym roku: i też bedziesz się z nami bagniła, czego Ci nie życzę

 

Mysia wypluj te słowa.... ma być piknie... :)

 

Dziś zajrzałam tam przelotem i u mnie gdzie słoneczko to śnieg się topi, ale nad garażem kurde jest go jeszcze tyyyyyyyla :( oczywiście rynny pełne lodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...