Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to odfajkowane i lecimy dalej :D

wysprzątałam dzisiaj cała kuchnię, wszystkie miliony przypraw, poukładałam w szafkach i poczyściłam wszystko z gipsu.

W kuchni brakuje mi juz tylo trzech frontów i musze zmontować jedną szafeczkę i w koncu bedzie to miało jakiś w miarę zarys.Chyba kupię foresta w slabie nad zlew az do sufitu.Uwielbiam ten kamień.Taka myśl z dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odfajkowane i lecimy dalej :D

wysprzątałam dzisiaj cała kuchnię, wszystkie miliony przypraw, poukładałam w szafkach i poczyściłam wszystko z gipsu.

W kuchni brakuje mi juz tylo trzech frontów i musze zmontować jedną szafeczkę i w koncu bedzie to miało jakiś w miarę zarys.Chyba kupię foresta w slabie nad zlew az do sufitu.Uwielbiam ten kamień.Taka myśl z dzisiaj :)

 

witaj w klubie :)

 

ja mam jescze łazienkę nie zrobiona i mnie kusi mozaika do kabiny.. a na blat i podłogi forest green.... (slab+płytki)

 

Z tym, ze jest jeszcze jeden kamień który mnie kusi, ale do niegu musiałabym miec jakies szaro srebrne płytki... w sensie szare z przetarciem tu i tam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to że jestem jakaś faszystka. Gdyby mi się coś podobało i to tak na maxa, to napewno bym tego nie odpuściła. Położyłabym drewno i juz, a małzon zastałby to co by zastał, a ze jego to by się mu spodobało napewno.W razie czego byłoby, o kurcze pomylili się, gdzie moje kafle? stłukły się wszyskie, spadły w garażu z dziesiątego piętra? Jaka szkoda ;)

Nitu mojej łazienki twój małzon sobie chyba nie da rady wyobrazic: nie dość ze drewno w łazience, to jeszcze podlogówka pod drewnem ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to że jestem jakaś faszystka. Gdyby mi się coś podobało i to tak na maxa, to napewno bym tego nie odpuściła. Położyłabym drewno i juz, a małzon zastałby to co by zastał, a ze jego to by się mu spodobało napewno.W razie czego byłoby, o kurcze pomylili się, gdzie moje kafle? stłukły się wszyskie, spadły w garażu z dziesiątego piętra? Jaka szkoda ;)

Nitu mojej łazienki twój małzon sobie chyba nie da rady wyobrazic: nie dość ze drewno w łazience, to jeszcze podlogówka pod drewnem ;) :lol:

 

On widział Twoje łazienki :) drewno jak drewno... niebieska ściana go powaliła :) u niego jak u Nefci nie ma niebieskiego koloru w kolornikach ścian :) dlatego się zastanawiam co zrobi z naszym B, bo On chce niebieski pokój :) :p :P ja z kolei mam mentalny kłopot z czerwonym naszego M.

 

...musimy to jakoś wypośrodkować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...