Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Phi, biala farba... Bedzie jak w rzezni. :lol: :lol: :lol: :wink:

Małgoś nie hieeeń

Dobrze jest, ale na żywo bardzo prosto.Nie spodziewałam się takiego efektu we w sumie nie dużym pomieszczeniu, przy zastosowaniu kilku różnych materiałów. :D.Obszorowaliśmy sie wszystkiego z farby i czarnej fugi az mi się juz kąpać nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Phi, biala farba... Bedzie jak w rzezni. :lol: :lol: :lol: :wink:

Małgoś nie hieeeń

Dobrze jest, ale na żywo bardzo prosto.Nie spodziewałam się takiego efektu we w sumie nie dużym pomieszczeniu, przy zastosowaniu kilku różnych materiałów. :D.Obszorowaliśmy sie wszystkiego z farby i czarnej fugi az mi się juz kąpać nie chce

 

To jak dlugo sie nie mylas? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro kończy się jakie 180parę od podlogi, ale okno siega do 240. Dobrze, ze w sumie dużo lampek będzie.Kupiłam kiedyś takie niegoopie kryształki, ale teraz jak widze całość to dałabym jakieś oswietlenie w stylu nie wiem jak go nazwac,no nie znam się. Cos w każdym razie surowego, jakieś reflektorki prawie techniczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na oknie będziesz mieć rolety :roll: i wysokość się optycznie zmieni :roll: a zresztą masz ściankę kibelkową ... do samego sufitu

 

 

a lustro chciałabyś wyżej? dla kogo - koszykarze będą tu zaglądać :wink:

 

 

To nie problem, na razie do pełnej ocen przeszkadza mi budowlany bałagan, a najbardziej chyba siwa podłoga 8) biedaczka :lol:

 

 

A tak w ogólności bardzo podoba mi się postument umywalkowy i wszelkie forresty (też moje ulubione :oops: )... a reszty nie widzę dobrze na zdjęciu więc nic nie powiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na oknie będziesz mieć rolety :roll: i wysokość się optycznie zmieni :roll: a zresztą masz ściankę kibelkową ... do samego sufitu

 

 

a lustro chciałabyś wyżej? dla kogo - koszykarze będą tu zaglądać :wink:

 

 

To nie problem, na razie do pełnej ocen przeszkadza mi budowlany bałagan, a najbardziej chyba siwa podłoga 8) biedaczka :lol:

 

 

A tak w ogólności bardzo podoba mi się postument umywalkowy i wszelkie forresty (też moje ulubione :oops: )... a reszty nie widzę dobrze na zdjęciu więc nic nie powiem :roll:

Dziękuje Gosiu. Podloga szcześliwie przed cyklinowaniem jeszcze więc gips sie do niej lepi. To juz jest widok po gruntownym odkurzaniu i przejechaniu prwiesuchą ścierką, ale faktycznie zabezpieczenie podłogi pozostawia wiele do życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta w łazience cool! Zostawisz? ;)

Ech, wzdycham, bo też miałam miec drewno na podłodze w łazience, w końcu zmieniła sie koncepcja, bo przy drewnianej zabudowie z teaku byloby juz za dużo tego. Ale mam sentyment, chętnie pooglądam efekt końcowy.. :D

o widzisz, to ja zrezygnowałam z drewna na wannie, żeby nie przedobrzyć. I zrezygnowałam też z ubóstwianego przezemnie przez lata teaku na podłodze, ze wzgledu na jego miękkość. A jak juz rezygnacja na podłodze, to także konsekwentnie na meblach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...