Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

hejka. Czesc Nelli -dawno Cie nie było. :D

 

Efi inspiracja- dla mnie ten obraz z tyłu- żywe kolory. I ładne zestawienie.Lubię neutralne wnętrza z wyrazistymi akcentami

 

Wusia puchy, bo ja zaczełam dzień od umycia i przepastowania 90 metrów podłóg, zaolejowania blatu w kuchni i przede wszystkim umycia się i pomalowania w jednej łazience- nie w trzech jak dotychczas. Jak ja sie ciesze z tych pomontowanych umywalek :D .Tak więc ściarana juz i wogóle siadam do kompa. Czas się pomęczyć psychicznie :roll: Jakis chory druk do zusu przedemną.Muszę się nim zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przykręciłam 3 fronty do wyspy kuchennej, słowem trzy. Taka jestem ostatnio robotna. :roll: :oops: Barek nie doczekał się juz niestety cargo, ale przyjdzie i jego pora. Tymczasem mam straszną awersję do wszelkich prac budowlanych. Chciałabym, żeby w końcu się pokończyły,ale gdzie do tego. Prędzej wiosna mnie zastanie i wylize na ogródek

tymczesem moje "dzieło" ;)żeby się coś działo.

http://images41.fotosik.pl/254/0c06fd8282942c5emed.jpg

trzeba by te fronty jeszcze wyregulować :roll:

http://images40.fotosik.pl/254/3913f6f579ad6eafmed.jpg

 

a tu zaczątek majtkowego pokoju, nie pamiętam czy juz pokazywałam. Z małym rozbójnikiem na łóżku:)Chyba na tej ścianie będzie czarny konik

http://images49.fotosik.pl/258/c7bc30d8bc818d34med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efi inspiracja- dla mnie ten obraz z tyłu- żywe kolory. I ładne zestawienie.Lubię neutralne wnętrza z wyrazistymi akcentami

 

Jak obraz to co innego - też mi się podoba :)

A wnętrze... jestem tego samego zdania co Gosiek - nie domowe i mało przytulne. Za to Twój domek jak najbardziej.

No a z frontami trzema to już w ogóle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mysia. Jak Twoje zacieki na suficie? U nas dziś znowu działa ekipa od rekuperatora, bo przewodzik grzejny, o którym pisałam SIĘ PRZEGRZAŁ I SPALIŁ. :o Mam więc powtórkę z rozrywki, pływające poddasze, mokrą wełnę, zacieki na suficie w garażu i tynk z tegoż sufitu na masce samochodu. :evil: :evil: :evil: Dobrze, że nie na moim samochodzie tylko męża. :wink:

 

A tak poza tym, czy my nie jesteśmy jakimiś siostrami? :D Przeglądałam ostatnio różne wątki i kuchnię w starym mieszkaniu miałam niemal identyczna ja Twoja poprzednia, obecne domki też baaaardzo podobne zewnętrznie, kuchnie IKEA. Oj dużo tych zbieżności.

 

Córcia urocza. Dobrze, że moi mali panowie nie widza jak się skacze po łóżkach. :wink:

 

Pozdrawiam z pochmurnego Piernikowa.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam prosić o więcej zdjęć kuchni, bo chyba w jakimś wątku widziałam inne niż w dzienniku. Bardzo mi się podoba Twoja kuchnia, Myszo, nie potrafię za bardzo wyjaśnić, dlaczego - jest taka jakaś fajna :D Może przez te drewniane blaty? No i te czarne fronty też mi się podobają, bardzo ciekawy efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko Twoje wnętrza są przede wszystkim Twoje :lol: ciepłe, domowe a jednocześnie proste z dreeeeeeeeeeeewnem i szarościami i masą żywej zieleni i kwiatów. A jakie tam będziesz sobie czasowe zmiany robiła to mniej ważne :wink:

 

 

a myszeńka na trampolinie - sama radość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efi, dlaczego kinkiet z ikei i który?Znaczy domyślam się, ale w zasadzie to są dwa typy 8)

 

Madzialenko-strasznie mi przykro z powodu rekuperatora, człowiek chce jak najlepiej, a potem różnie wychodzi i nieraz więcej bałaganu i zamieszania przy poprawkach, niż przy samej robocie.No i ta mokra wełna, brrr. Nie zazdroszczę :-?

Tez mam na imię Magda, więc to możliwe, ze mamy podobne upodobania. A może wkleisz zdjęcia swoich kuchni, to się czegos nauczymy od siebie?

Wusiu- moja Mała ma narazie zakaz trampolinowania, ale jak łóżko dopadnie to nie ma zmiłuj-dobrze, ze takie duże.

Gosiu dziękuje za podsumowanie-to dopiero zarys wszystkiego, ale własnie w tym kierunku chciałabym isc dalej- szarości biele, żywa zieleń i drewno, no i jeszcze troszke kamienia :lol:

Mazo, ja kiedyś wyceniałam kuchnię w jednym ze studiów i powiedzialam co i jak ma być, cały układ podałam i kolory i coś w sumie podobnego miałam na wizualce. Tak się oswajałam z czernią w kuchni-bo strasznie się jej bałam, ale kusiła. I dobrze.Thanks God za czarne tanie fronty appladowe, bo mogłam kupić troche blatu dębowego. W sumie wyszlo 12 metrów bieżących blatu

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efi, dlaczego kinkiet z ikei i który?Znaczy domyślam się, ale w zasadzie to są dwa typy 8)

 

bo plastikowy i kruszka wykonując takie batutowe akrobacje jak twoja myszka nie zrobi sobie dziury w głowie. :lol: będzie kwiatuszek. tylko kolor jeszcze nie wybrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...