Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko (zauważyłam, że tak do Ciebie piszą, więc pozwoliam i sobie tak zacząć :D ), czy mogłabyś mi napisać jaki masz wkład kominkowy (być może gdzieś pisałaś, ale nie jestem w stanie przeczytać tylu stron komentarzy, a w dzienniku nie znalazłam info). PIĘKNY!!!

Z góry dzięki za informację, pozdrawiam!!

Assiaku witaj u mnie. Mój wkład to varia afdh-4s ze sparthermu

 

Dziekuję za info!!!

Kuchnia zapowiada się rewelacyjnie!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko (zauważyłam, że tak do Ciebie piszą, więc pozwoliam i sobie tak zacząć :D ), czy mogłabyś mi napisać jaki masz wkład kominkowy (być może gdzieś pisałaś, ale nie jestem w stanie przeczytać tylu stron komentarzy, a w dzienniku nie znalazłam info). PIĘKNY!!!

Z góry dzięki za informację, pozdrawiam!!

Assiaku witaj u mnie. Mój wkład to varia afdh-4s ze sparthermu

 

Dziekuję za info!!!

Kuchnia zapowiada się rewelacyjnie!!!! :)

 

Bardzo proszę, życzę udanych wyborów kominkowych :D

Cieszę się oczywiście, ze kuchnia się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha, jaka masz glebokosc wyspy pod blatem? tz z tej strony od pokoju ... jak siadziesz na krzesle, czy hokerze i przysuniesz sie do blatu, to nogi bez problemu sie mieszcza?

Stołków barowych jeszcze nie ma, ale wydaje mi się ze nogi się pomieszczą. Poszłam na łatwizne i żeby nie przycinac blatów to na wyspę wrzuciłam dwa po 62 cm głębokie każdy. Pod blatem od strony pokoju stoją szafki 37 głębokie i jedna 60tka. Na nogi zostaje mi 25 cm. Tak więc skoro długonogim Szwedkom starczy, to mi tym bardziej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie podziałał na naszą Rasię odwyk, nie podziałał. I bardzo dobrze, bo cobyśmy tu bez niej robili :lol:

Dzien dobry Ludki małe i duże

Własciwie to średnio dla mnie dobry, bo pól nocy walczyłam z bolącym uchem Małej. Rano masa zamieszania była, a teraz nie mam siły wstać z kanapy i iść po kawę, którą sobie zaparzyłam. Ale ja ją jeszcze wypiję! :lol: :lol: :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Bardzo mi się podoba!!! naprawde bardzo gratulacje!

 

mam dwa pytania pewnie w tych 158 stronach jest odpowiedz :wink:

 

jaki wymiar mają okna w salonie? i z czego są zrobione parapety zewnętrzne? :D

Czesc Ooliwka! Okna są 3 metry na długość, 2,4 metra na wysokość.Parapety zewnętrzne zrobione są z blachy do obróbek dekarskich. Dekarze wygieli, zamontowano na piankę i tak to własnie jest. Mam nadzieje, że pomogłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Bardzo mi się podoba!!! naprawde bardzo gratulacje!

 

mam dwa pytania pewnie w tych 158 stronach jest odpowiedz :wink:

 

jaki wymiar mają okna w salonie? i z czego są zrobione parapety zewnętrzne? :D

Czesc Ooliwka! Okna są 3 metry na długość, 2,4 metra na wysokość.Parapety zewnętrzne zrobione są z blachy do obróbek dekarskich. Dekarze wygieli, zamontowano na piankę i tak to własnie jest. Mam nadzieje, że pomogłam :)

 

pomogłaś pomogłaś :D

 

okna mam podobne i wszystkich pytam o wymiary by miec obraz własnych moje troche miejsze 2,70 :D

 

a parapety są proste i efektowne

a szukamy prstych, efektownych i tanich :( :wink:

 

dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Bardzo mi się podoba!!! naprawde bardzo gratulacje!

 

mam dwa pytania pewnie w tych 158 stronach jest odpowiedz :wink:

 

jaki wymiar mają okna w salonie? i z czego są zrobione parapety zewnętrzne? :D

Czesc Ooliwka! Okna są 3 metry na długość, 2,4 metra na wysokość.Parapety zewnętrzne zrobione są z blachy do obróbek dekarskich. Dekarze wygieli, zamontowano na piankę i tak to własnie jest. Mam nadzieje, że pomogłam :)

 

pomogłaś pomogłaś :D

 

okna mam podobne i wszystkich pytam o wymiary by miec obraz własnych moje troche miejsze 2,70 :D

 

a parapety są proste i efektowne

a szukamy prstych, efektownych i tanich :( :wink:

 

dziekuje :D

te są bardzo tanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie się fronty na wyspie prezentują :D

 

Pokój Majeczki również :D . A możesz pokazać jej biurko ? :roll:

Czesc Monia zmarzluchu jeden.

Lidszu, nie mam zdjęcia biurka, ale zrobię i wkleje jak ogarnę pokój Małej

Narazie po raz drugi w tym tygodniu udało mi sie odszorować swoją łazienkę znowu gipsu i farby,żeby normalnie korzystać, odpylić wszystkie kosmetyki, jako-tako odczyścic podłogi. Boże ile to jeszcze potrwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...