Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie mowie ze znajdziesz mozaike taniej ale nikt mi nie powie ze 270zl za m2 czegos na sciane to niedrogo :lol: :lol:

Mam 5 metrów mozaiki forestowej po 270 za metr do tego 10 metrów kafli po około 85 i to wszystko -to znaczy, ze wszystkie kafle na 10cio metrową łazienkę kosztowały mnie 2200 złotych.

Gdybym po bożemu obkładała całą łazienkę od dołu do góry bez podłogi kaflami po 70 złotych to bym za nie zapłaciła...już Ci mówie ... 2310 zł. Nie mówiąc o robociźnie i klejach do tego-bo to także podroża-malowanie jednak tańsze z deko. Większość ludzi tak jednak obkłada.Kupują cokoliki akapiciki i inne ozdobniki, często marnej jakości i płacą. U mnie tego nie ma.

Gdybym oblozyla całą łazienke affronem to by mi wyszło 2800 złociszków za kafle+ zwiększony nakład za robotę glazurnika powiedzmy, ze 50 zł/metr na dodatkowych 15 metrach, czyli jeszcze 750zł.

A byłoby nijako.Więc jakby na to spojrzeć, to okładziny w mojej lazience drogie nie są :lol:

(Tak dla kontrastu to mozaika z gresu nie z kamienia w małym wc kosztowała 600 zł z metra-tylko tam jest tego mniej niż 1,2 metra+znowu 3 metry kafli po 75 zł i kibelek gotowy-bez wodotrysków).

 

 

Pozatym mam w łazience jednak kawałek szlachetnego materiału, który pewnie nawet przy wymianie reszty kafli zostanie na ścianie i dalej bedzie cieszył oko w zestawieniu z jakims innym gresem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ale ty sie wcale nie musisz tlumaczyc z wyborow, wiadomo ze chocby i tego bylo 50 m2 to i tak twoja sprawa, ja tylko chcialam wusi zwrocic uwage ile to kosztuje za m2 bo niektorzy nie zwracaja uwagi ze to cena za szt :)

To nie było tłumaczenie Markotko, to raczej sposób swojego postrzegania chciałam objaśnić,że trzeba się liczyć z kosztami całościowymi a nie ze szczególami i można owszem przyjąc kryterium, ze robie mało ale z materiałów, które mi sie podobają, albo robię standardowo i we wszystkim liczę sie z kosztami schądząc z ceny na wszystkim:lol:.A sa też tacy co idą na ilość i cenę. To dopiero szczęściarze ;)

Nie oceniam też, która droga jest dobra, a która zła, bo wszystkie są sluszne w szczególnych przypadkach.

Własnie zakopałam sie na wlasnym podjexdzie. :evil: :cry: :x :-? :( Wyjeżdzałam tyłem i nie zobaczylam, ze snieg spadł z dachu na podjazd(z tej strony nie podejrzewałam nawet że mógłby)Bujanie nie pomogło. Miałam jechać po Małą do przedszkola, a godzine spędziłam przy łopacie i na bujaniu. Ni .uj nie ruszy ani w przód ani w tył

chyba dzisiaj mam zły dzien, wogóle mi tak jakoś tak nie teges, jestem zła, ze ciągle nie mam skończonych prac, a te co skończone to skopane,że sciany pomalowane a juz syfne, ze znowu w weekend trzeba bedzie pokazywać palcem malarzowi-o ile przyjdzie i czempić w domu zamiast odpoczywać,a potem sprzątać cała chałupe po gipsach, że dookoła fuull roboty i najlepiej gdybym wogóle nie pracowała, bo inaczej wszystko normalnie utonie w g.ownie

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czysto sentymentalnie: pamiętasz Mysia jak mi kibicowałaś jak zaczęłam się budować i nie mogłaś się doczekać swojej budowy? Teraz ja cały czas w lesie, a Ty mieszkasz, ja mam 60 stron komentarzy a Ty 160 :lol:

 

A to się mierzy w liczbie komentarzy? :D :D :D

 

Dorcia, my też w lesie, a mysza zaczęła przed nami. Ale ona ma ten dopalacz... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam kilka fotek łazienki, może dojrzysz to czego szukasz

http://images38.fotosik.pl/258/51c304c05f5aaademed.jpg

http://images49.fotosik.pl/262/285cfb914953bb2cmed.jpg

http://images39.fotosik.pl/258/658232c76fc826c2med.jpg

http://images46.fotosik.pl/261/d3e7fb3e1eeaa571med.jpg

 

właśnie podziwiam - super to wygląda 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach jakoś tak troche nijako i wydaje się, ze grzejnik ma jakiś dziwniejszy kolor niż w rzeczywistości.

Ludziska, czego wy zazdrościcie, ze się juz wprowadziłam? Naprawde nic Was przy życiu nie trzyma? Ja musiałam, ale w tych warunkach wcale lekko nie jest. Lepiej budujcie swoje domki z glową, powoli, to przynajmniej poczujecie, ze tworzycie coś wyjątkowego, co mi umkneło, miałam mase nerwów skumulowanych w krótkim czasie. Na co to komu to, no?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...