Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

ja ostatnio to juz rzadko umiem zlokalizować męża.Wiem, tylko, ze jest gdzies w promieniu 50 metrów.Jak się oddala to też wiem, bo piszczy alarm-bez auta z domu ani rusz :roll: To jest po raż ka. :lol: za to częściej do siebie dzwonimy żeby pogadać:roll: 8)

ochocho, wlasnie snieg ze wschodniej strony pierdyknał z dachu. Bą włajaż i spier... w końcu zimo. Hukneło jak z armaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefcia u mnie spadło bo mój chłop dach do połowy od dołu przez okna dachowe oczyścił bo nam to lotto czy się do środka nasypało a już pół metra było i dlatego jak odwilż się zrobiła to po oczyszczonym pod ciężaram pojechało a po połedniu dzisiaj zaczął padac deszcz to pewnie resztki zmyło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

takiej aukcji to jeszcze nie widziałam - balustrada za jeden złotych na kup teraz i dodatkowo montaż gratis 8)

 

a sprzedawca sprzedaje: używane rzeczy po swoim dziecku czyli

 

stringi po 500 zł tudzież bokserki męskie po 600 czy jakoś tak :o

 

spadłam z krzesła :lol:

 

ale balustrada nawet fajna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia u mnie spadło bo mój chłop dach do połowy od dołu przez okna dachowe oczyścił bo nam to lotto czy się do środka nasypało a już pół metra było i dlatego jak odwilż się zrobiła to po oczyszczonym pod ciężaram pojechało a po połedniu dzisiaj zaczął padac deszcz to pewnie resztki zmyło :D

 

U mnie w firmie dziś to tak zapierdzielało z dachu, że wyjście odnaczało 50/50 szans - przeżyjesz lub nie. Tony śniegu.

A u mnie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj znalazłam fajny materiał obiciowy na swój stary narożnik-jeszcze sie okaze, ze to on wyląduje w sralonie.Jutro przyjezdza tapicer obejrzeć naroznik.Zeby było tanio :lol: i dobrze

 

I to może być najlepsze rozwiązanie. Bo jak sofa wygodna to nie ma co z niej za szybko rezygnować.

My kiedyś mieliśmy taką rustykalną. Nie za dobrze czuję się w tych klimatach ale kanapa była tak wygodna, że ciągnęliśmy ją z Wrocławia do Warszawy a po ostatniej przeprowadzce wylądowała znowu we Wrocławiu, bo mąż twierdzi, że on ją jeszcze wykorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę fajnych propozycji na sofy:

http://arch.blox.pl/2010/01/SZARE-SOFY-Z-POLSKICH-SKLEPOWCENY-ZDJECIA.html

Co prawda szare ale pewnie można zamówić też inne kolory.

 

fajnie wyglądają te sofy, ale nie boicie się, ze będa niewygodne?

 

nie mówię o twardości siedzeń, ale o tym, że oparcia są - jak dla mnie - za niskie... posiedziec na czymś takim przez 2 h i placy bolą... oprzeć się wygodnie nei ma jak.... a siedzieć prosto przez dłuzej niż 2 h to żadna przyjemność...

 

 

ja szukam czegoś albo z wysokim oparciem, albo z wyciąganymi (podnoszonymi) zagłówkami.... niestety lubię cholernie wygodnie siedzieć. :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę fajnych propozycji na sofy:

http://arch.blox.pl/2010/01/SZARE-SOFY-Z-POLSKICH-SKLEPOWCENY-ZDJECIA.html

Co prawda szare ale pewnie można zamówić też inne kolory.

 

fajnie wyglądają te sofy, ale nie boicie się, ze będa niewygodne?

 

nie mówię o twardości siedzeń, ale o tym, że oparcia są - jak dla mnie - za niskie... posiedziec na czymś takim przez 2 h i placy bolą... oprzeć się wygodnie nei ma jak.... a siedzieć prosto przez dłuzej niż 2 h to żadna przyjemność...

 

 

ja szukam czegoś albo z wysokim oparciem, albo z wyciąganymi (podnoszonymi) zagłówkami.... niestety lubię cholernie wygodnie siedzieć. :D :D :D :D

Przecież te sofy co pokazywane tutaj były mają dość wysokie oparcie, dla pleców starczy, a szyi i głowy nie lubie mieć opartej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...