Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Śliczne te karty :) Fajnie dziecięce , a nie cukierkowe.

 

Kurczę , totalnie przegapiłam to ogłoszenie o badaniu termowizyjnym :( Szkoda , szkoda , szkoda.Może się kiedys zbiorę i zamówię takie badanie.

A na cóz Ci to badanie. Masz wszystko poprostu na maxa i prosto. Twojego domu wogóle nie byłoby widac ;)- pozatym masz jeszcze nie wygrzane w środku, to i tak by było naciąganie troche.Zrob sobie w przyszłą zime jesli uważasz, ze potrzebujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem czy potrzebuję - zobaczę jak nam będzie gaz schodził w przyszłym sezonie.Ale zawsze lubię wiedzieć , a takie badanie to fajna okazja zobaczenia jak te wszystkie styropiany i wełny zdają egzamin w praktyce :)

Pewnie jeszcze wróce do tematu.

A z tą zimą już się w myslach powoli żegnam - mam prawie cały dach już czysty i czarny.Nareszcie :) Podobno w sobotę ma byc deszcz ,ale już 10 stopni na plusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy potrzebuję - zobaczę jak nam będzie gaz schodził w przyszłym sezonie.Ale zawsze lubię wiedzieć , a takie badanie to fajna okazja zobaczenia jak te wszystkie styropiany i wełny zdają egzamin w praktyce :)

Pewnie jeszcze wróce do tematu.

A z tą zimą już się w myslach powoli żegnam - mam prawie cały dach już czysty i czarny.Nareszcie :) Podobno w sobotę ma byc deszcz ,ale już 10 stopni na plusie :)

tylko nie deszcz.Wiecej słonca do soboty, bo mnie zaleje dla odmiany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słońce zamawiam i żadnego deszczu, już i tak mam tak zlodowaciałe resztki śniegu na dachu, że psów nie mogę puszczać przed dom bo spadają wielkie bryły co psa by zabiły na śmierć :-?

 

Myszko u Ciebie też pytam co zrobiłaś z koniem, pokazałaś go tylko jak był przyłożony ręcznie a teraz jest już na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słońce zamawiam i żadnego deszczu, już i tak mam tak zlodowaciałe resztki śniegu na dachu, że psów nie mogę puszczać przed dom bo spadają wielkie bryły co psa by zabiły na śmierć :-?

 

Myszko u Ciebie też pytam co zrobiłaś z koniem, pokazałaś go tylko jak był przyłożony ręcznie a teraz jest już na miejscu?

Nie jest Gosiu.Kon w oczekiwaniu na "ten moment" zdązył się cały zakurzyc i teraz stanie sie prototypem. W każdym razie Małej się spodobał bardzo. Muszę wymyśleć jakby go tu zrobić żeby był sztywny ;)

Najlepiej byłoby go wyciąć wyzynarką w sklejce brzozowej, ale kto mi to zrobi :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękne :lol: angielskie?

nie mam pojecia, ale kojarzą mi się z magicznym światem Alicji w krainie czarów :)

 

Tylko ze Alicja to nie dla dzieci zupelnie. :wink:

jak to nie :wink: Ja ją pamiętam z dzieciństwa

I dlatego tak masz jak masz :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękne :lol: angielskie?

nie mam pojecia, ale kojarzą mi się z magicznym światem Alicji w krainie czarów :)

 

Tylko ze Alicja to nie dla dzieci zupelnie. :wink:

jak to nie :wink: Ja ją pamiętam z dzieciństwa

I dlatego tak masz jak masz :) :wink:

wcale się nie czuje poszkodowana, ze ją tak wcześnie poznałam, choć w sumie nie wiem jakie byłoby moje życie gdybym nie znała jej wcześniej :lol:, a i wy nie wiecie co straciłyście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...