Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Jakie cieplutkie :lol: Myszko myślę, że sobie na nich leżysz :roll:

ależ Cie wyobraźnia poniooooosła Gosiu. :D

 

Ba ja bym leżała, wąchała, głaskała .... no może nie cały czas, ale tak choć troszkę :lol:

Narazie to Chłopaki Parkietowe macają, polegują i wysypiają sie na jatobce ;).Ciekawe, czy są choć trochę szczęsliwi z tego powodu ;) 8)

Moooonia ja Ci poobliczam parę wspólczynników, a Ty sobie sama zadecydujesz, co Ci się kalkuluje, a co nie.Oczywiście mogę cos zasugerować, ale nie zamierzam podejmowac za Was decyzji choćby mnie miało skręcac ;)

 

Kochana będę bardzo wdzięczna :) aaa cegła porotherm 25, dachówka ceramiczna, pełne deskowanie i papa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monika jak byś zgadła :wink: mieszkam sobie na betonie a już za drewnem tęsknię :lol:

 

ale docelowo beton czy jednak deseczki?

 

Jak przeżyję to deseczki, zobaczymy co duchaty zaproponuje :roll: beton to... na wczasy może być ale docelowo nie bardzo nam pasuje :wink:

 

niech to Malgos przeczyta :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Może mnie nie wypatrzy :roll:

 

Żeby mieszkać na betonie to go chyba trzeba odpowiednio podrasować, a poza tym inni mieszkańcy naszego domu z pewnością by na to nie poszli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...