Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko i policzyłaś mi ten daszek :roll: Krokwie 15cm

a to teraz mi mówisz 8)

Ja bym dała 15+ min 10 na dach, bo masz sporo skosów, w tu zawsze jest spore ryzyko niepowodzenia. Obliczę Ci Kochana ile będzie miało to magiczne U. U uNefci na dachu całkiem fajnie to wychodzi, ale nie pamiętam teraz ile :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może połozymy jutro tapetę, mąz twierdzi, ze to proste i uszyję zasłony, to zrobię fotkę sypialni. Szkoda mi tylko,ze tego dęba wziełam zamiast się nie bać jatoby i miec ja wszedzie. Jest tak piękna, ze az dech zapiera. Juz u ciebie się nią syciłam, a teraz to dopiero mam odlot :oops:

 

Wiem :) Jest piękna i zróżnicowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może połozymy jutro tapetę, mąz twierdzi, ze to proste i uszyję zasłony, to zrobię fotkę sypialni. Szkoda mi tylko,ze tego dęba wziełam zamiast się nie bać jatoby i miec ja wszedzie. Jest tak piękna, ze az dech zapiera. Juz u ciebie się nią syciłam, a teraz to dopiero mam odlot :oops:

 

Wiem :) Jest piękna i zróżnicowana.

zywa i magiczna, ale u mnie wyszła mniej wiśniowa, a bardziej kasztanowa. W łazience mojej prywatnej kosmos. Bezowe płytki sprawiają przy niej wrazenie prawie białych ;), a forest się wyróżnia.Piekny efekt. Mozna się w nią wgapiać jak w foresta, kawałek po kawałku.Kurcze, brakuje mi gdzies takiego foresta w płytkach jak u Ciebie jest.Ciągle rozważam sciane w kiczence..

Tobie bardziej pasuje twoja jatoba- bo do kuchni i do zimnego jesioni, a mi moja do ciepłego dębu :lol: Dobre partie się trafily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ja też tak czuję a jeszcze do wykończeniówki tak naprawdę nie doszłam ale z uporem maniaka czepiam się tych pięknych chwil które się trafiają :D urobiona ledwo łapami ruszajaca ale kawka na własnych schodach ze słoneczkiem świecącym prosto w oczka działa skutecznie przeciwbólowo :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ja też tak czuję a jeszcze do wykończeniówki tak naprawdę nie doszłam ale z uporem maniaka czepiam się tych pięknych chwil które się trafiają :D urobiona ledwo łapami ruszajaca ale kawka na własnych schodach ze słoneczkiem świecącym prosto w oczka działa skutecznie przeciwbólowo :lol: :lol: :lol:

to ja dziwnie znieczulona juz jestem na wszystko:oops: i zdeterminowana na koniec. Ja z zadaniowców jestem, nieskończone zadanie wywołuje u mnie mętlik w głowie, nie pozwalajacy zająć się solidnie kolejnym zadaniem. Strasznie mnie to męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie bardziej pasuje twoja jatoba- bo do kuchni i do zimnego jesioni, a mi moja do ciepłego dębu :lol: Dobre partie się trafily

Zdecydowanie. Mnie się marzyła jeszcze bardziej intensywna, ale po ostatnim pociągnięciu nowym olejem jeszcze nabrała czerwienie. Jest jak obraz - można się wgapiać...:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuśka, jak Ty nie dasz 18-20tki na silikat to ja Ci osobiście doopke spiorę. Mówię Ci to cienki materiał jest ociepleniowo. Nie ma żadnego ale. Był tani, ale ocieplenia musisz dowalić, bo cie rachunki zjedzą.Na całych scianach to chyba koszt ze 2-3 tysie więcej, więc nie ma co dumać mać.Najwyżej kanapę sobie kupisz za 5 leciszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko i policzyłaś mi ten daszek :roll: Krokwie 15cm

a to teraz mi mówisz 8)

Ja bym dała 15+ min 10 na dach, bo masz sporo skosów, w tu zawsze jest spore ryzyko niepowodzenia. Obliczę Ci Kochana ile będzie miało to magiczne U. U uNefci na dachu całkiem fajnie to wychodzi, ale nie pamiętam teraz ile :p

 

Dzięki

 

Czyli będzie 12 /bo szczelinkę musimy zostawić/ +10 lub 12 amoże 15 - dzisiaj zobaczę jak to obniży skosy.

 

Przyniosłam http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/d015.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...