Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

... a wcześniej miałaś też materiał?

 

bo ja mam takie dwie sofy z tym, że w ekoskórze które jakby mi taki tapicer obił materiałem to mogły by zostać na mieszkaniu jak się będe wynosić :roll:

nie miałam.Powiedziałam tapicerowi, ze ma byc szary, więc pojechał i kupil szary. :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: nie nie :)

 

pytam czy wcześniej (czyli pod tym materiałem co masz teraz) miałaś mebel też materiałem obity czy w skórze?

 

podzielcie się namiarami na kogoś takiego :oops: :oops: :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O kurcze trochę to skomplikowane z tymi drzwiami faktycznie,szczerze to w drewnie nie siedzę i nawet nie mam wyobrażenia jak po twoich przeróbkach mogą takowe wyglądać:-DD Ale pewnie wszystko zależy od dobrego stolarza.

A co do obicia ja mam takiego gościa który mój wypoczynek obije za 200zł(sofa 3 i 2fotele) tylko materiał muszę kupić:-D A fotel taki z lat 50 pięknie obił mi za całe 30zł chciałam mu dać 50 ale nie chciał hihi

no to miałas zdecydowanie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a wcześniej miałaś też materiał?

 

bo ja mam takie dwie sofy z tym, że w ekoskórze które jakby mi taki tapicer obił materiałem to mogły by zostać na mieszkaniu jak się będe wynosić :roll:

nie miałam.Powiedziałam tapicerowi, ze ma byc szary, więc pojechał i kupil szary. :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: nie nie :)

 

pytam czy wcześniej (czyli pod tym materiałem co masz teraz) miałaś mebel też materiałem obity czy w skórze?

 

podzielcie się namiarami na kogoś takiego :oops: :oops: :oops: 8)

miałam obity materiałem, który został zdarty, wymienione gąbki na nowe i obity świezym materiałem.znajde namiary i ci podesle jesli chcesz, ale chyba lepiej szukać lokalnego tapicera, nie wiem czy im się chce jezdzic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moniczko. Budowa jakos leci. Za dwa tygodnie glazurnik wchodzi , za nami kartongipsy. Link sama wcięłam bo nie mam siły i cierpliwości do wklejania fotek :oops: A w maju pewnie nam się podłoga drewniana ułoży :) - ten maj to jednak piękny miesiąc :wink:

 

O kurczę super gratuluję takiego postępu prac!!!! To w lato przeprowadzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to w sumie się cieszę że takie przeżycia mnie ominęły:-)A co do Twoich drzwi to nie zastanawiałaś się może nad szarymi?Bo jeśli się nie obrazisz to powiem że faktycznie zrobiłaś sobie trochę kuku z tymi różnymi rodzajami drewna na jednym poziomie.Nie znam się aż tak na drewnie żeby wiedzieć czy coś ściemnieje albo się rozjaśni w stosunku do drugiego.Ale zobacz masz szare okna na szczęście nie bardzo ciemne(przynajmniej u mnie na takie nie wyglądają),szarą oprawę kominka,szary gres.Jak dobierzesz odpowiedni odcień to nie będą się gryźć z żadnym drewnem,wtedy też listwy w tym samym kolorze

Jako przykład pierwsze znalezione w sieci:

http://lh4.ggpht.com/_rFlo-8dsfU0/S4-tS2CtrtI/AAAAAAAAAd8/3vRS3mbOw3c/s512/image00126.jpg

Nie koniecznie wzór oczywiście.Bo jest jeszcze opcja białe ale jakoś chyba nie za bardzo u Ciebie(no bo okna).W każdym razie ja bym się chyba w drewno nie pakowała.

 

Bardzo ładne te drzwi. Co to za producent?

Ja co prawda najbardziej skłaniam się do białych pełnych ale szare też mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i tu jest fajne zdjecie miszmaszowe. Podłoga debowo-jatobowa, drzwi dębowe, białe i w otchłani jakies bardzo ciemne i chyba wszystkie mniej wiecej pasują, choć to przypadek

http://www.drewex.net.pl/zasoby/tla/big/image207.jpg

i nawet ten dąb jest w jodle ułożony(choc bardziej wysublimowaną bo francuską) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tylko nad kolorystyką zastanawiam, a fason....to jeszcze dopracuję

 

No kochana z Twoim gustem to będą piękne.

Weź ty mi nie mów o moim guście, bo z nim wogóle do ladu dojść nie mogę :oops: :roll: :wink:

 

to nie ma nic z gustem wspolnego .. do ladu z iloscia nie mozna dojsc albo z nadmiarem weny hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...