Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bym chyba zrobiła... :roll:

 

A dużo masz miejsca..? Może zrób przesuwne..?! :roll:

 

Na przesuwne nie ma miejsca, będą zwykłe.

 

Elena, a dlaczego na przesuwne nie ma miejsca, wklej plan, bo sie u ciebie nie mogę doszukać na tych stronach :lol:

 

Dobry wieczór :)

 

Ja to mam poślizg :lol: Ale lepiej późno niż później :lol:

 

Tu widać wejście do garderoby, z której potem jest wejście do łazienki. Wydaje mi się, że nie bardzo jest tu miejsce na drzwi suwane, bo na prawo ścianka ma tylko 71cm szerokości, z lewej strony drzwi są włączniki światła :roll:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/d2ba84897a1c006a343c07192b93e082,10,19,0.jpg

 

 

tu rzucik - wolałabym nie przesuwać ich na lewo, bo komibnowałam coś na ścianę vis a vis wyrka

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/ecb18853cec33f9e58e8ef7deb2c123a,10,19,0.jpg

Hop siup na zyczenie Rasiowe wracam.

Elena ale Ci fajnie, ze masz łazienkę za garderobą. Ja swego czasu kombinowałam taki aneks, ale stchórzyłam, a mogło być pięknie.

Ja bym tutaj do garderoby dała łamane drzwi, albo proste dwa połskrzydła w jakims akcentującym kolorze i opaskę do tych drzwi taką jak listwy przy podłodze. Takie niepozorne coś, zeby nie kolejne wielkie drzwiska w jednym pokoju.

Witam syćkich dzisiaj piknie-słonecko świeci, przyjezdzają montować kabinę do Małej łazienki, czy też łazienki Małej mojej córki. Fotel szary gabinetowy faktycznie wygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hop Siup Łup! Fajnie, że jesteś Myszo! 8)

 

Elena, ja do łazienki będę miała drzwi ze szkła piaskowanego... może takie tam daj? :roll:

hej hop siup łup no i wreszcie dup. Kabina przyjechała dla mojego Majtka :)

A Rasia ma dobry pomysl z tymi szybowymi drzwiami, zawsze troche światła wpadnie w garderobianą norkę:) i lżej w pomieszczeniu się robi. A drzwi do łazienki chyba bym sobie juz wtedy całkiem podarowała, tylko fajną oscieżnicę wstawiła, albo wogóle wyrąbała nadproze i zrobiła przejscie do samego sufitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Myszo fajne te krzesła :D Zwłaszcza te do gabinetu :lol:

a "młodzież" ma to do siebie że uwielbia burzyć piękne koncepcje swoich kochanych matek :D

ładna mi młodzież Niulko kordupelek 4.5, ale rządzi ostro wystrojem. W sklepie ostatnio mało nie zeszłam ze śmiechu jak zaczeła wybierać sobie prymulkę do pokoju i dopasowywać ją do doniczki. Chyba ze 100 opcji przerobiła, az w koncu wybrała i doniczkę i prymulkę :lol:

a propos wiosennych kwiatów to wyłażą juz tulipany, szafirki i krokusy na stronie południowej :D.Trawy posadzone jesienią zaczynają się nieśmiało zielenić, zioła przetrwały zimę, niedługo czas bedzie siać lawendę.Muszę zdjąć kokon z magnolii i zobaczyc czy przetrwała. Jedna wiem że zyje i ma pączki, ale jej jeszcze nie odkrywam

 

Czółko Mohag, tyż prawda. Tylko 3 pary drzwi to juz za dużo, bedą tylko denerwować więc albo zostawić garderobę otwartą, albo łazienkę. Ćhodzenie w te i we wte i zamykanie i otwieranie drzwi by mnie chyba dobiło, więc pewnie byłyby ciągle otwatre- a na co komu otwarte drzwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Mysia :)

 

i tak wybory Twojej Majeczki sto razy lepsze niż pomysły mojego Starszaka :roll: nie mam już do niego siły :x

hi hi Pasiu trzeba się pogodzić i tyle Ci pozostaje, niech Mlody sobie urządza swój swiat sam, jak nie słucha Mamy.Moze pokaż mu jakies zdjęcie fajnego pokoju dla chłopca- które tak mniej więcej spełnia jego wymagania i konsekwentie ustalcie dobór wyposażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drzwi do łazienki chyba bym sobie juz wtedy całkiem podarowała, tylko fajną oscieżnicę wstawiła, albo wogóle wyrąbała nadproze i zrobiła przejscie do samego sufitu

 

Mycha, tak tez nie mozna ... to jest garderoba i bez drzwi lazienkowych trzeba liczyc sie z wilgocia przy zabawach wodnych :lol: :wink:

 

ps niestety zawsze jest cos za cos w pomieszczeniach przechodnich, albo otwieranie-zamykanie ... albo wylazenie na korytarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78mysz

PostWysłany: Pon, 8 Marzec 2010 11:20 Temat postu:

niulka39 napisał:

Witaj Myszo fajne te krzesła Zwłaszcza te do gabinetu

a "młodzież" ma to do siebie że uwielbia burzyć piękne koncepcje swoich kochanych matek

 

ładna mi młodzież Niulko kordupelek 4.5, ale rządzi ostro wystrojem.

 

Moja ma 5lat i ostatnio stwierdziła że przecież ona jest DOROSŁA :roll: więc teraz używam "młodzież " w odniesieniu do dzieci w tym wieku,skoro one takie dorosłe hihihi u nas też tak było,na moją wizję zareagowała niemalże płaczem więc się poddałam,i tak dobrze że jej wybiłam z głowy róż na wszystkich ścianach.

 

W sklepie ostatnio mało nie zeszłam ze śmiechu jak zaczeła wybierać sobie prymulkę do pokoju i dopasowywać ją do doniczki. Chyba ze 100 opcji przerobiła, az w koncu wybrała i doniczkę i prymulkę

No widzisz jak się starała,ten design jednak się chyba naszym dzieciom udziela :D moja skrytykowała babci choinkę bo stwierdziła że kolory bombek do siebie nie pasują :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78mysz

PostWysłany: Pon, 8 Marzec 2010 11:20 Temat postu:

niulka39 napisał:

Witaj Myszo fajne te krzesła Zwłaszcza te do gabinetu

a "młodzież" ma to do siebie że uwielbia burzyć piękne koncepcje swoich kochanych matek

 

ładna mi młodzież Niulko kordupelek 4.5, ale rządzi ostro wystrojem.

 

Moja ma 5lat i ostatnio stwierdziła że przecież ona jest DOROSŁA :roll: więc teraz używam "młodzież " w odniesieniu do dzieci w tym wieku,skoro one takie dorosłe hihihi u nas też tak było,na moją wizję zareagowała niemalże płaczem więc się poddałam,i tak dobrze że jej wybiłam z głowy róż na wszystkich ścianach.

 

W sklepie ostatnio mało nie zeszłam ze śmiechu jak zaczeła wybierać sobie prymulkę do pokoju i dopasowywać ją do doniczki. Chyba ze 100 opcji przerobiła, az w koncu wybrała i doniczkę i prymulkę

No widzisz jak się starała,ten design jednak się chyba naszym dzieciom udziela :D moja skrytykowała babci choinkę bo stwierdziła że kolory bombek do siebie nie pasują :oops:

u mnie jest to samo.

Tylko moja mała chciałaby miec wszędzie na niebiesko, a ten jej niebieski w pokoju to jest taki troche słoneczny, turkusem lekko zalatuje i jak tu do tego klasycznie niebieskie krzesło wstawic ;)

W zasadzie to juz nie wiem jaki kolor w dodatkach jej zrobić, rózowo-czerwone byłyby niezle, albo limonkowo zielone, albo pomarańcz, ale te zestawienia wydają mi się trochę mało jakby to ująć wyraziste.Mi tam strasznie pasuje biel i trochę czerni, z tym gazetowym konikiem, którego kiedyś zrobiłam. Chciałabym jej kupić jakąś smieszną komódkę i zrobić do tego guzikowe uchwyty, hustawkę płócienną i nie wiem jakie rolety jej zafundować.Z zasłonkami będe miec troche problemów, nie wiem jak karnisz zawiesić, bo z jednej strony okna jest podciąg, a z drugiej prawie na okno wchodzi biurko. Wogóle jakoś mój wczesniejszy plan przestał mi pasować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, skąd masz lawendę?

wiesz co, kupiłam nasionka w sklepie, ale nie chce mi sie bawic z sianiem do pojemniczków, pójde na zywioł do grtunu i zobacze czy coś wyrośnie. Jak nie wyrośnie to bede musiala isc z taczkami do jakiejśc szkółki, bo dużo jej tam ma być. Lawenda i trawy.Brzmi swojsko Rasiu?Teraz w sklepach są kłącza traw po parę zlotych, nawet spory wybór.Cos tam zawsze po jednej, po jednej biorę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, skąd masz lawendę?

wiesz co, kupiłam nasionka w sklepie, ale nie chce mi sie bawic z sianiem do pojemniczków, pójde na zywioł do grtunu i zobacze czy coś wyrośnie. Jak nie wyrośnie to bede musiala isc z taczkami do jakiejśc szkółki, bo dużo jej tam ma być. Lawenda i trawy.Brzmi swojsko Rasiu?Teraz w sklepach są kłącza traw po parę zlotych, nawet spory wybór.Cos tam zawsze po jednej, po jednej biorę :lol:

 

Może wybierzemy się na trawiaste zakupy, cio? :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko co to za fotel?

ten szary Ewciu? Ikea Patrik. Jest jeszcze w czerwieni, ale to Cie zapewne nie interesuje :wink: Szary jest w filcu

Narazie stoi tak, ale może juz niebawem będzie miał fajniejszą oprawę:

http://images50.fotosik.pl/270/36586afdcf89aa58med.jpg

Faaajnie mieszkać na budowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, skąd masz lawendę?

wiesz co, kupiłam nasionka w sklepie, ale nie chce mi sie bawic z sianiem do pojemniczków, pójde na zywioł do grtunu i zobacze czy coś wyrośnie. Jak nie wyrośnie to bede musiala isc z taczkami do jakiejśc szkółki, bo dużo jej tam ma być. Lawenda i trawy.Brzmi swojsko Rasiu?Teraz w sklepach są kłącza traw po parę zlotych, nawet spory wybór.Cos tam zawsze po jednej, po jednej biorę :lol:

 

Może wybierzemy się na trawiaste zakupy, cio? :roll: 8)

z dziką przyjemnością :lol:, ale najpierw trzeba chyba zrobic mały research traw i cen traw. Widziałam kiedyś w tv szkółkę w Umiastowie. Ponoć bardzo bogata i mają tam nawet takie wieeelkie drzewa, których mi niestety brakuje na mojej pustyni i pewnie bede musiał zapomnieć na parę lat o nich.W zeszłą jesien w Komorowie widzialam takie bycze trawy w donicach, robiły niezłe wrażenie.Zobaczymy jak szybko bedą rosły te trawy z kłączy, bo może nie ma co przepłacać za gotowce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...