Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mysza, skąd masz lawendę?

wiesz co, kupiłam nasionka w sklepie, ale nie chce mi sie bawic z sianiem do pojemniczków, pójde na zywioł do grtunu i zobacze czy coś wyrośnie. Jak nie wyrośnie to bede musiala isc z taczkami do jakiejśc szkółki, bo dużo jej tam ma być. Lawenda i trawy.Brzmi swojsko Rasiu?Teraz w sklepach są kłącza traw po parę zlotych, nawet spory wybór.Cos tam zawsze po jednej, po jednej biorę :lol:

 

Może wybierzemy się na trawiaste zakupy, cio? :roll: 8)

z dziką przyjemnością :lol:, ale najpierw trzeba chyba zrobic mały research traw i cen traw. Widziałam kiedyś w tv szkółkę w Umiastowie. Ponoć bardzo bogata i mają tam nawet takie wieeelkie drzewa, których mi niestety brakuje na mojej pustyni i pewnie bede musiał zapomnieć na parę lat o nich.W zeszłą jesien w Komorowie widzialam takie bycze trawy w donicach, robiły niezłe wrażenie.Zobaczymy jak szybko bedą rosły te trawy z kłączy, bo może nie ma co przepłacać za gotowce?

 

Ja bym sie i do Komorowa i do Umiastowa chętnie wybrała? :roll: 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... ja wiem, ze lubisz :) i do tych szarości to ona fajnie pasuje... mówie tylko, że dla mnie to takie surowe ciut jest... po prostu ja jakoś tego u siebie nie widze...

 

:)

nic dziwnego, masz zupelnie inne wnętrza :)

 

to raz... myślę, że też co inszego mi się podoba... chyba nie aż tak minimalistycznie... ja sroka jestem jak to mnie Nefica kiedyś nazwała.... i chyba raczej miała rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysz next robi zasłonki w dwóch długościach

 

napisz do gościa

te dłuższe to mają bodajże niespełna 170 cm i są wciąż krótsze niz okno nietety :roll:

Nitus jestes Sroka oj jesteś, ale powiem Ci ze nie Ty jedna :lol:

Rasiu No jak tak, to się bedziem umawiac :).Juz mi nóżki latają jak sobie pomysle o ogródkowaniu.Strasznie mi trzeba wyrwać się z murów na wolność :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje krokusy, tulipany i szafirki tez juz całkiem pokazne. A ja dzisiaj sama jak nornica buszowałam po domu cały dzien w poszukiwaniu utraconego dokumentu schowanego gdzies w bardzo bezpieczne miejsce. Kurna jaką ja mam juz słabą pamięc....i nie znalazłam :-? Chyba musze zwołac ekipe poszukiwawczą :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje krokusy, tulipany i szafirki tez juz całkiem pokazne. A ja dzisiaj sama jak nornica buszowałam po domu cały dzien w poszukiwaniu utraconego dokumentu schowanego gdzies w bardzo bezpieczne miejsce. Kurna jaką ja mam juz słabą pamięc....i nie znalazłam :-? Chyba musze zwołac ekipe poszukiwawczą :roll:

 

to nie kwestia pamięci, po prostu naprawdę świetne miejsce dla tych papierów znalazłaś 8) :lol:

 

ja mam taki głupi zwyczaj, że często papiery chowam w książki, żeby się nie zniszczyły i naiwnie liczę, że będę pamiętać, w którą książkę je wtryniłam :roll: a że książek troszkę mi się nazbierało, to kończy się zazwyczaj tak, że wszystkie książki lądują z półek na podłodze i po kolei trzeba je przeglądać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje krokusy, tulipany i szafirki tez juz całkiem pokazne. A ja dzisiaj sama jak nornica buszowałam po domu cały dzien w poszukiwaniu utraconego dokumentu schowanego gdzies w bardzo bezpieczne miejsce. Kurna jaką ja mam juz słabą pamięc....i nie znalazłam :-? Chyba musze zwołac ekipe poszukiwawczą :roll:

 

to nie kwestia pamięci, po prostu naprawdę świetne miejsce dla tych papierów znalazłaś 8) :lol:

 

ja mam taki głupi zwyczaj, że często papiery chowam w książki, żeby się nie zniszczyły i naiwnie liczę, że będę pamiętać, w którą książkę je wtryniłam :roll: a że książek troszkę mi się nazbierało, to kończy się zazwyczaj tak, że wszystkie książki lądują z półek na podłodze i po kolei trzeba je przeglądać :roll:

przegląd książek i albumów mam za sobą. mam juz dosyc tego dnia i tego tygodnia. Wczoraj było do doopy dzisiaj do doopy, jutro tez zapowiadają sie urzędy więc generalnie do doopy i jeszcze czeka mnie tłumaczenie dlczego nie mam tego swistka. No jak taka mądra byłam to mam.Jeszcze dziec wrócil niepocieszony z przedszkola i powywa na dole. Boszzz, jak dobrze miec kawałek góry dla siebie.Szkoda tylko, ze tu łóżka nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...