Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mysza, skąd masz lawendę?

wiesz co, kupiłam nasionka w sklepie, ale nie chce mi sie bawic z sianiem do pojemniczków, pójde na zywioł do grtunu i zobacze czy coś wyrośnie. Jak nie wyrośnie to bede musiala isc z taczkami do jakiejśc szkółki, bo dużo jej tam ma być. Lawenda i trawy.Brzmi swojsko Rasiu?Teraz w sklepach są kłącza traw po parę zlotych, nawet spory wybór.Cos tam zawsze po jednej, po jednej biorę :lol:

 

Może wybierzemy się na trawiaste zakupy, cio? :roll: 8)

z dziką przyjemnością :lol:, ale najpierw trzeba chyba zrobic mały research traw i cen traw. Widziałam kiedyś w tv szkółkę w Umiastowie. Ponoć bardzo bogata i mają tam nawet takie wieeelkie drzewa, których mi niestety brakuje na mojej pustyni i pewnie bede musiał zapomnieć na parę lat o nich.W zeszłą jesien w Komorowie widzialam takie bycze trawy w donicach, robiły niezłe wrażenie.Zobaczymy jak szybko bedą rosły te trawy z kłączy, bo może nie ma co przepłacać za gotowce?

 

Ja bym sie i do Komorowa i do Umiastowa chętnie wybrała? :roll: 8) 8)

 

Dziewczyny ktoś kiedys polecał szkółke w Józefinie http://www.jozefinaszkolka.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia.... no tak w południe....

Ale mnie wylewki skończyli i chciałabym w nocy i nad ranem też cieplej... Znacznie cieplej niż jest teraz...

U nas rano dochodzi do -12, -13*C :evil:

 

Gdzie ta wiosna....

 

A dawniej na dzień kobiet tulipany i żonkile z gruntu sprzedawali, a nie ze szklarni.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo faktem jest, że na pogode wpływ mam średni.... :roll:

 

 

 

nooo dooobra... średnio niski.... :roll:

 

 

 

yyyy tak...

 

 

raczej stany niskie poziomów niskich....

 

 

 

 

 

 

Oj no.,.. utopicie Marzannę to i wiosna bydzie :p

 

 

Natomiast faktem jest, że u mnie na piecu pogodynka nocami pokazuje po -13-15 'C

 

 

... znaczy zimno... dobrze, ze moje RH obwiązałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie woda się nagrzała do 38* 8) z 12

 

i nadal sie grzeje wczoraj dobiłado 50*C

No Ty to Aniu masz luksus ;)

Rasiu zaraz ubirę człapaki i poczłapie na ogródek zobaczyc czy moje hortensje może tez juz cos, ale podejrzewam, ze jeszcz nie, bo od zimnej strony domu są i ciągle w kokonach.

Arnika to Wam się cięzki okres szykuje :-?

Gosiek, ale Ci fajnie przez czyste okna wyglądac :lol:

Nituszka naprawde takie mrozy jeszcze są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...