Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hortensje to mają jeszcze czas, moje odkrywam dopiero po zimnych ogrodnikach :wink: - kwiaty mają na ubiegłorocznych pędach a tam najczęściej przymrozek wiosenny je waży 8)

byłam popatrzec na swoje hortensje to jeszcze lezą pod półmetrowym sniegiem. To jedyny kawalek o powierzchni jakichs 3 metrów kwadratowych, który lezy jeszcze pod sniegiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko wieczorne. cieszę się, jak zwykle jak ktoś mówi coś miłego o moim domku.

Mario założenie jest takie zeby nie zamykać garderoby, no chyba, ze się to okaże niepraktyczne. Z czasem pewnie kupimy drzwi do garderobianych szaf i jakąs małą pufe zeby sie swobodnie przebrać na siedząco, czy miec gdzie zrzucic łaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja nic nie powiem... :oops:

 

 

 

 

 

 

 

fajnie drzwi masz :wink:

 

 

Myszko widzę, że płytki masz w łazience tylko na jakiś 120cm? i pod prysznicem :roll:

 

Oświeć mnie bo sama bym chciała jak najmniej glazury na ścianach :roll:

Gosiu jesli chce mało glazury w łazience to są dwa wyjscia:

a) wydzielic strefy mokre i tylko tam dac kafle-resztę zlicować płytą k-g - jak w łazience przy sypialni

b) jak u Majki płytki po całości do 120-130 cm i nad to albo jakis fajny wałek/listwa z drewna, kafli, mozaiki, aluminium, szkła, kamienia, czegokolwiek czym da sie wykończyc górną krawedz najwyższej płytki, albo znowu płyta k-g do sufitu licowana z płytkami. Generalnie dobrze się licuje płyta 6 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja nic nie powiem... :oops:

 

 

 

 

 

 

 

fajnie drzwi masz :wink:

 

 

Myszko widzę, że płytki masz w łazience tylko na jakiś 120cm? i pod prysznicem :roll:

 

Oświeć mnie bo sama bym chciała jak najmniej glazury na ścianach :roll:

Gosiu jesli chce mało glazury w łazience to są dwa wyjscia:

a) wydzielic strefy mokre i tylko tam dac kafle-resztę zlicować płytą k-g - jak w łazience przy sypialni

b) jak u Majki płytki po całości do 120-130 cm i nad to albo jakis fajny wałek/listwa z drewna, kafli, mozaiki, aluminium, szkła, kamienia, czegokolwiek czym da sie wykończyc górną krawedz najwyższej płytki, albo znowu płyta k-g do sufitu licowana z płytkami. Generalnie dobrze się licuje płyta 6 mm

aha zapomniałam jeszcze dodać, ze jesli masz geberit na przykład w łazience i postanawiasz go nie zabudowywać do sufitu tylko zrobisz półkę, to tak naprawdę wysokość kafli ustawiasz do niego. Wtedy wygląda to w miarę sensownie. Akuratnie lustra wiesza się z reguły na wysokości końca takiej zabudowy i wtedy przy umywalce tez masz jedną wysokość płytek. Tylko geberit trzeba dopasowac zeby nie był oryginalnie wyzszy niz te 112, 117 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...