Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kanapy świetne. Chętnie kiedyś wpadnę aby na nich usiąść :)

Oświetlenie podoba mi się bardzo. Nad czymś podobnym myślałam w korytarzu u nas.

Żaluzja w łazience super pasuje.

Jak zwykle jestem pod wrażeniem.

Betka ja oczywiście zapraszam. Moze za jakąś chwile znowu uda mi się zgarnąć wszystkie babeczki na kawke.To by było coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko :oops: : to lustro oparte o ścianę z tapetą to ikeowskie ? :wink:

 

pozdrawiam, majki

halo halo, nie tak szybko Majki. Myślisz, ze to tak można sobie raz w zyciu zadać pytanie i wogóle? ;)Oczekujesz szybkiej odpowiedzi?

no dobra.

Tak ikeowskie to lustro jest :D

Bierzesz sie za wykończenie w końcu?To dobrze, będzie co oglądać.Czekam na Twą kiczenkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko :oops: : to lustro oparte o ścianę z tapetą to ikeowskie ? :wink:

 

pozdrawiam, majki

halo halo, nie tak szybko Majki. Myślisz, ze to tak można sobie raz w zyciu zadać pytanie i wogóle? ;)Oczekujesz szybkiej odpowiedzi?

no dobra.

Tak ikeowskie to lustro jest :D

Bierzesz sie za wykończenie w końcu?To dobrze, będzie co oglądać.Czekam na Twą kiczenkę

 

Sorka, za taki szort wtręt :wink: Ale podziękował :D

Pytam, bo takie samo kupujemy do wiatrołapu :wink:

W końcu chyba się za wykończenie weźmiemy, choć idzie to nam okropnie mozolnie. Ja po prostu już mam dość budowy :cry:

Kiczen powinna być w maju - jak dotrwam ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko :oops: : to lustro oparte o ścianę z tapetą to ikeowskie ? :wink:

 

pozdrawiam, majki

halo halo, nie tak szybko Majki. Myślisz, ze to tak można sobie raz w zyciu zadać pytanie i wogóle? ;)Oczekujesz szybkiej odpowiedzi?

no dobra.

Tak ikeowskie to lustro jest :D

Bierzesz sie za wykończenie w końcu?To dobrze, będzie co oglądać.Czekam na Twą kiczenkę

 

Sorka, za taki szort wtręt :wink: Ale podziękował :D

Pytam, bo takie samo kupujemy do wiatrołapu :wink:

W końcu chyba się za wykończenie weźmiemy, choć idzie to nam okropnie mozolnie. Ja po prostu już mam dość budowy :cry:

Kiczen powinna być w maju - jak dotrwam ...

 

pozdrawiam, majki

Nie dziwię się, a jeszcze wiosenka sie zacznie i grille, a tu człowiek ze szczoteczką do zębów kafle będzie czyścił i buty w szafkach układał. My ciągle, co wieczór prawie mamy te same debilowate atrakcje w stylu układanie, przenoszenie, sortowanie, skrecanie, doczyszczanie, bleeee i konca wykończeniówki nie widać,a dodatkowo tak zwane zycie biezące gotowanie pranie prasowanie i nie ma jak sie z tego wyrwać inaczej niż spinając doopkę i robiąc wszystko najszybciej jak sie tylko da, zeby szybko skończyć.

 

To lustro było pierwotnie do korytarza nabyte, ale w rezultacie wylądowało w sypialni, a do przedpokoju chyba wezme z tą grubą prawie czarną ramą(choć nieco oklepane juz w sumie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, a nawet nie zapeszam, ale nie najgorzej. Słoneczko swieci, wstałam rano z własnej nieprzymuszonej woli, znać ze albo wiosna idzie, albo się wyspałam. Moze dzisiaj bedzie cieplutko i bede mogła pogrzebac troche przy tulipanach?Nawet psiur chętniej jakby wyścibia nos za drzwi :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza nie marudź. masz śliczną chałupkę i świetnie pomyślaną. sortowanie, układanie i skręcanie to nieodłączny element przeprowadzki. wiadomo że jesteście zmęczeni, wiadomo że nie ma na nic czasu, znam to doskonale a my mamy jeszcze dodatkowo konieczność kombinowania logistycznego bo do domu trzeba pojechać i kruszke z kimś zostawić. ale każda czynność przybliża Was do finału. juz naprawdę niewiele. a o poprawkach nie myśl i sie nimi nie wkurzaj. ja takie rzeczy spycham wgłąb świadomości bo zamartwianie sie nimi nic nie da pozytywnego. (no od czasu do czasu wypluje to z siebie :wink: :lol: )

 

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza nie marudź. masz śliczną chałupkę i świetnie pomyślaną. sortowanie, układanie i skręcanie to nieodłączny element przeprowadzki. wiadomo że jesteście zmęczeni, wiadomo że nie ma na nic czasu, znam to doskonale a my mamy jeszcze dodatkowo konieczność kombinowania logistycznego bo do domu trzeba pojechać i kruszke z kimś zostawić. ale każda czynność przybliża Was do finału. juz naprawdę niewiele. a o poprawkach nie myśl i sie nimi nie wkurzaj. ja takie rzeczy spycham wgłąb świadomości bo zamartwianie sie nimi nic nie da pozytywnego. (no od czasu do czasu wypluje to z siebie :wink: :lol: )

 

buźka

 

 

o, jakie konstruktywne spojrzenie. Ja cały rok miałam logistyczny.dobrze Kruszce, ze nie musicie jej targać ciągle po budowie, ja mialam wyrzuty, że Maja dzień w dzien z nami/ze mną była. ciągle brudna, utytłana i byle co jedząca, a ja nawet jej pokoju dobrze nie rpzygotowałam. Muszę sie koniecznie teraz za to zabrać, pokupić brakujące rzeczy i jak wróci z przedszkola któregos dnia zrobic jej niespodziankę

Znalazłam takie naklejki:

http://www.regdos.com.pl/pub/files/wallies/.thumbnails/1247087225_naklejki%20scienne%20kwiaty_w240_h240.jpg

do tego jeszcze kawałek dywanika musze nabyć, roletkę do okna i popróbować to jakoś poukładać z głową.Są nieraz takie różnokolorowe pokoje, w których nie przeszkadza nadmiar barw i wzorów, ale za nic w świecie nie umiem tego efektu osiągnąć u swojej Małej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek Myszko :)

 

Nie martw się powoli powoli zrobisz wszystko. Dopiero się przeprowadziłaś a masz piękny ciepły domek. Ja już mieszkam 2,5 roku i nadal wielu rzeczy mi brakuje.

Uszy do góry :)

 

Mnóstwo naklejek z kwiatkami jest na allegro :)

dzięki Magi

Wusia, naklejki dałabym raczej na białą scianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...