Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niektorzy faceci jakos ta dziwnie odbieraja szary kolor przy plytkach, nawet pomimo tego ze go lubia naprzyklad w swoich ciuchach.

Jak kupowalam kiedys kanapy, to D. nie mial problemu z szaroscia, ani z meblami do przedpokoju w antracycie, nawet na moj pomysl - szary na scianach w przedpokoju i klatce schodowej nie mrugnal okiem ale jak w salonie pokazalam na moje antracytowe Aparici i powiedzialam "te" - to patrzyl sie na mnie jakbym kosmita byla :roll:

Majster z chlopakami zreszta tez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy faceci jakos ta dziwnie odbieraja szary kolor przy plytkach, nawet pomimo tego ze go lubia naprzyklad w swoich ciuchach.

Jak kupowalam kiedys kanapy, to D. nie mial problemu z szaroscia, ani z meblami do przedpokoju w antracycie, nawet na moj pomysl - szary na scianach w przedpokoju i klatce schodowej nie mrugnal okiem ale jak w salonie pokazalam na moje antracytowe Aparici i powiedzialam "te" - to patrzyl sie na mnie jakbym kosmita byla :roll:

Majster z chlopakami zreszta tez :wink:

 

to mój jest jakiś dziwny chyba bo akceptuje moją fascynację szarościami i ogólnie mamy podobny gust, na szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój jest jakiś dziwny chyba bo akceptuje moją fascynację szarościami i ogólnie mamy podobny gust, na szczęście :)

 

hihi, moje fascynacje tez sa w pewnym stopniu akceptowane ale gusty mamy skrajnie rozne :roll:

D. najchetniej mieszkal by w starej kamienicy - Jugendstill, wysokie okna, wysokie pomieszczenia, duze drzwi, dechy na podlodze, niby bardziej nowoczesne meble, szklo-metal ale w polaczeniu ze starociami, obrazami na scianach, jedwabnymi dywanami .... ech i jak to pogodzic - przy moim zamilowaniu do "rzezni" - pustki i takie tam, zadnego koloru, ciepla czy przytulnosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu, Myszka ma rację, jak nie powiesz mężowi, że to "szare" le rable to biorąc pod uwagę męskie podejście do kolorów nawet się nie zorientuje 8) :lol: spróbuj pogadać z facetem o turkusach, kolorze fuksji czy nawet beżach - mało który odróżnia więcej niż biały, czarny, niebieski, zielony i żółty :lol:

to mój M jest jakiś dziwny, bo niestety rozróżnia wszystkie te kolory :x . No i niestety nie mamy takich samych gustów i moja fascynacja szarościami natrafiła na bardzo zdecydowany opór :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

Pasiu umówić się możemy na piątek

Zuzia, ja wziełam ziemie okazyjnie z budowy. Mieszko ma 2 rodzaje ziemi, jako domieszka do gęstej gliniastej i jako domieszka do lekkiej. Nie widziałam jej, ale mówił, ze dobra i ogrodnicy biorą.

Mój mąż w urządzaniu miewa obiekcje tylko dojakichs pierdól. Tak wszystko co zrobię mu sie zawsze podoba, choc nie zawsze potrafi sobie wyobrazić mój kolejny swietny pomysł i czasem kreci nosem- ale jak juz wykonam to jest ok.Sam też miał kilka dobrych koncepcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mysiu!

 

Z każdym dniem robi się u Ciebie coraz przytulniej....! 8) :wink: Pięknie dopieszczasz domek!

A czy Ty kiedyś pokazywałaś swoją kuchnię w całej okazałości - jeśli nie to ładnie proszę o fotorelację..! 8)

No i widzę, że zabierasz się za ogródek - powodzenia!

 

Ja też planuję podjechać w sobotę do mojej ulubionej szkółki - z doświadczenia wiem, że najładniejsze drzewka mają na początku wiosny, a poluję jeszcze na kilka fajnych okazów...! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...