Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Mysiu!

 

Z każdym dniem robi się u Ciebie coraz przytulniej....! 8) :wink: Pięknie dopieszczasz domek!

A czy Ty kiedyś pokazywałaś swoją kuchnię w całej okazałości - jeśli nie to ładnie proszę o fotorelację..! 8)

No i widzę, że zabierasz się za ogródek - powodzenia!

 

Ja też planuję podjechać w sobotę do mojej ulubionej szkółki - z doświadczenia wiem, że najładniejsze drzewka mają na początku wiosny, a poluję jeszcze na kilka fajnych okazów...! :wink:

Marys, w kuchni nie ma nic do pokazywania na tym etapie, bo ciagle po takim długim czasie nic sie nie posuneła do przodu. Szafka z piekarnikiem dalej bez drzwi-bo trzeba pokombinować, mikrofali nie ma, półki nad zlewem z oświetleniem nie ma, blaty jeszcze raz do zrobienia bo za słabo je przetarłam i są szorstkie, a do tego musze inny olej kupić do olejowania, bo stary sprawdzony zszedł na psy. :roll: czarna ściana okurzona jak diabli przy robotach różnych i nie domywa sie do pierwotnego koloru- będzie przemalowana i tak dalej

Jeśli kiedykolwiek uda mi się zabrać za nieskończone rzeczy to pokaże kuchnię oczywiście, ale zaczynam tracić wiare w to ten mon=ment kiedykolwiek nastapi

tymczasem moja Mała sie wczoraj doprawiła na wycieczce w przedszkolu, bo z nosa jej sie leje i kaszle jak stara grużliczka :-? a w nocy spadła z łóżka- co jej sie nie zdarza, ale takiego huku narobiła, ze myslalam ze jaka wojna, albo inne nieszczęście

Nic to,trzeba się dzisiaj w końcu wziąść do pracy

Miłego dniaaaaaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzam, tylko mówie, ze za rzeczy które da sie wygodnie uzywać nie chce si juz brać i wykańczac. Tak wiec do kuchni będe potrzebować duzo samozaparcia, zeby zorganizować jej wykończenie, no i jeszcze troche kasy, której na ten cel narazie nie ma i nie będzie.ale spoko, cieszę się, ze mam szafki a nie pudełka w kuchni :lol:

Zapewne teraz zajmę sie ogródkiem, a do sprawy wykanczania wnetrza wrócę przyszłą zimą. Jeszcze tylko półek do gabinetu mi brakuje jakichs, zeby było wygodnie, ale to szczególik jest. Musze rozrysować sobie ten pokój w programie i wrzucic jakąs sklejkę typu regał lack ;), zeby było gdzie drukarke postawić chociaż, no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam Mysza.... 8)

 

Cały czas nie mam szyby w kuchni pomiędzy szafkami, bo jej brak mi szczególnie nie przeszkadza w użytkowaniu i nie potrafię się zmobilizować żeby ją zamówić... :oops: :roll:

I takich rzeczy jest w domu niestety jeszcze mnóstwo....

 

Teraz też już jestem myślami w ogrodzie i coś czuję, że za wiele rzeczy w domu przez najbliższe miesiące nie przybędzie....! :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamowiona :D wreszcie, ale u mnie strasznie sie chlapie na scianie bo jest plyta przy scianie

 

Mysza kazdy tak ma, ze na koncu jest oszczedzanie :D jak by mi sie taka opcja wlaczyla na etapie kupowana baterii i kabiny do gornej lazienki to mialabym juz cale oswietlenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szybe zamówiłam jedną-na parapet w oknie strzelniczym w gabinecie zresztą i ciągle jej nie ma a kasa na ten cel też juz wydana :oops:

 

Mam 3 klony na działce, wielkie juz są, da sie to jakoś uformowac zeby nie roslo wiecej w góre? jak zetne głowne gałęzie na odpowiedniej wysokości to odbije na boczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 klony na działce, wielkie juz są, da sie to jakoś uformowac zeby nie roslo wiecej w góre? jak zetne głowne gałęzie na odpowiedniej wysokości to odbije na boczki?

 

Wdaje mi się Myszko, że jak przytniesz, to powinny się rozrastać na boczki, ale i tak pójdę znowu w górę... :roll:

 

No chyba, że to Klon Globosa, który rośnie w kulkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, przeczesalam motyką kawałeczek poletka rzędu 10x6 metrów, wybrałamkamienie, wydarłam trawsko i ledwo zyje, a to dopiero 60 metrów, jeszcze zostało to samo razy 25. do końca kwietnia powinnam sie wyrobic ;), wtedy to co zaczynałam teraz, znowu trzeba bedzie zaczynac od początku. Jedyna nadzieja w zimie, ze szybko przyjdzie i chwasty nie będą mogły wyrastać;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, przeczesalam motyką kawałeczek poletka rzędu 10x6 metrów, wybrałamkamienie, wydarłam trawsko i ledwo zyje, a to dopiero 60 metrów, jeszcze zostało to samo razy 25. do końca kwietnia powinnam sie wyrobic ;), wtedy to co zaczynałam teraz, znowu trzeba bedzie zaczynac od początku. Jedyna nadzieja w zimie, ze szybko przyjdzie i chwasty nie będą mogły wyrastać;)

 

nie nooooooooooooo Mysia ty się chyba przeforsowałaś i bredzisz :roll:

dopiero jedna upierdliwa zima się z nami rozstała a ty już o następnej myslisz 8) :lol:

 

mam namairki na super ziemię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha czy Ty coś piłaś przy tym plewieniu...?! :o :lol:

Żadnej zimy przez najbliższe miesiące!!!

 

Ja też zrobiłam dzisiaj obchód po ogródku. :D

Z radością stwierdzam, że wszystkie tuje w żywopłocie przeżyły zimę bez uszczerbku. Nawet posadzone we wrześniu szmaragdy... 8)

Poza tym brzózki, klony, wierzba i śliwa pissardi powoli puszczają pączki.

Ale i tak najpiękniej zazieleniły się świerki i sosny - kombinuję żeby dokupić jeszcze kilka sztuk i dosadzić wzdłuż płotu od strony z sąsiadem.

Jedyne o co się martwię to róże i wrzosy... Niektóre takie jakieś ciemne, ale poczekam, może się zazielenią... :roll:

 

Orientujecie się czy można już przycinać tuje czy jeszcze chwilkę poczekać..?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...