Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Orientujecie się czy można już przycinać tuje czy jeszcze chwilkę poczekać..?! :roll:

 

czytałam dziś w misieczniku ogród że mozna przycinać - ale to wiedza teoretyczna może ktos z praktyki odpowie :roll:

 

Dzięki Zuza!

Pogrzebałam dzisiaj w necie i wiem, że można. :wink:

 

Teraz tylko dumam czy nawozić przed czy po cięciu..?! :roll:

Boooshe, ale dylematy się zaczynają... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Orientujecie się czy można już przycinać tuje czy jeszcze chwilkę poczekać..?! :roll:

 

czytałam dziś w misieczniku ogród że mozna przycinać - ale to wiedza teoretyczna może ktos z praktyki odpowie :roll:

 

Dzięki Zuza!

Pogrzebałam dzisiaj w necie i wiem, że można. :wink:

 

Teraz tylko dumam czy nawozić przed czy po cięciu..?! :roll:

Boooshe, ale dylematy się zaczynają... :lol:

 

tego nie doczytałam :oops: oj musze uzupełnić brak wiedzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, ze trzeba przycinac zanim zacznie sie wzrost, zeby go pobudzić i pewnie niedługo po tym fakcie należy dodać nawozu. Tylko wydaje mi się ze widzialam kiedyś jak ktoś obrzucał róże obornikiem na jesieni, hmmm

 

Poprzesadzałam swoje tawułki na przód domu. Takie tycie i troche większe. Zawsze to coś prawda?

W każdym razie śmieszna kompozycja, zeby nie powiedzieć, ze tragizm pełną gębą i improwizacja, ale lepsze to niż chwasty wszędzie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w sprawie ogrodu to powiem, że teraz w LM sa piękne magnolie i migdałki :) osobiście kupiłam :)
Migdałki migdałki, mam ochotę na migdałki. Magnolii mam juz komplet, znaczy się dwie. Potrzebuję jeszcze różaneczniki, mahonię, wierzbę, trawy, berberysy, thuje danica, sosnę niepamietamjaką, i coś tam jeszcze z pilniejszych chwastów, głownie okrywowe, a i wiśnie kajokusikucostambyłodalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek :)

 

ja w temacie ogrodu jestem całkiem zielona :lol:

 

Mysia i co mogę jutro czy wolisz po świętach (bo mi aż tak pilno nie jest) :roll: :lol:

jak sobie zyczysz Pasiu, mozesz teraz i po swietach :)

 

Mysia odpisałm u siebie ale jeszcze raz - wolę po świętach bo ja też jestem straszliwie zasmarkana i nie chcę swoich zarazków do Was przywozić tym bardziej, że Twoją małą coś brało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz Myszko kuku siku... :roll:

 

A może Kiku - Shidare..!? 8) :wink:

Oczywiście to wiśnia. To między innymi po nią jadę w sobotę do szkółki...! :D

 

http://www.gardensandplants.com/images/plants/Prunus%20serrulata%20Kiku-Shidare-Zakura.jpg

 

http://www.pinus.net.pl/foto/prunus-serrulata-kiku-shidare_y.jpg

 

CUDNA prawda...?! 8) :wink:

 

 

Ja w zeszłym roku posadziłam Kanzan i z niecierpliwością czekam jak zakwitnie w tym roku...! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz Myszko kuku siku... :roll:

 

A może Kiku - Shidare..!? 8) :wink:

Oczywiście to wiśnia. To między innymi po nią jadę w sobotę do szkółki...! :D

 

http://www.gardensandplants.com/images/plants/Prunus%20serrulata%20Kiku-Shidare-Zakura.jpg

 

http://www.pinus.net.pl/foto/prunus-serrulata-kiku-shidare_y.jpg

 

CUDNA prawda...?! 8) :wink:

 

 

Ja w zeszłym roku posadziłam Kanzan i z niecierpliwością czekam jak zakwitnie w tym roku...! :wink:

No wreszcie mnie poratowali z tym siku kuku szidare

Tak Mario o to mi chodzi. Znajesz ty cene za to drzewko?

Widzisz Wusiu, marzyć trzeba :D a przyjedzie taki dzień :lol:

Oj Gosiu, to niemożliwe zebyś zapomniała, poprostu nie chciałas żeby tu serca krwawiły na sam widok tych kwiatów :lol: Wiśnie do kąta japońskiego idzie

 

A ja ptrzebuję drzewo o jakiejs fajnej sylwetce na sam przód domu, jakie jedyne i niech bedzie powyginane, może sosne śmiesznie poprowadzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...