Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Pamiętajcie tylko że ten grubszy styro weźmie w łeb jak będzie zły montaż okien. I pomyślcie jak chcecie je montować i jak będą wyglądać.

Nefciu ja ma dwudziestke styropianu i nie widzę zeby przysłaniał mi swiat.)ale faktycznie przy małych okienkach w domku warto wziąść mniej styropianu ale o większym współczynniku lambda czyli np 15 grafitu

Jeśli okna sa dobrze zmontowane nawet w ścianie-nie w styropianie na kotwach, to nic złego się nie dzieje,a jesli okna sa zle zamontowane, to i cienki i gruby zachowają się tak samo.Tylko gruby pozwoli zatrzymać większą ilość ciepła niz chudy. I tak zawsze będzie lepiej.Chyba ze mówimy o dziurach w scianach wielkości pięści.

Same mostki termiczne przy montazu okien w scianach i wywinięciu nawet niewielkiego zapasu styropianu w glifach na ramę nie są az tak znaczące jak niedopasowanie okien rozmiarem do otworów. U mnie na badaniu mostki w otworach okiennych były niewidoczne(co nie znaczy ze ich tam wcale nie ma)

Montaż okien w izolacji ma sens jesli chcemy budować dom pasywny, ale to pociąga za sobą dodatkowe koszty montażowe- zresztą nie najmniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o szambie o szambie :p

 

a bo ta cholera znów nabiera mi wody z działki... a że glina to woda nie wsiąka tylko szuka dołka... i jak tralala pasuje jej szambo :x

 

szukam firmy która uszczelnia szamba od środka.... znaczy ubrana odpowiednio wejdzie mi tam poszuka nieszczelności i ją "zaciapie"

 

znalazłam takie

 

http://www.szczelneszamba.pl/index.html

 

i takie

 

http://katalog.pf.pl/Warszawa/Instalator-2-PHU-F5547513G0B7568-m19.html

 

 

ale wiesz.... chciałabym kogoś kto już się gdzieś u kogoś spisał i wie co i jak... założyłam wewontek na wymianie... ale jakoś od wczoraj średnio idzie.... pewnie ludzie mają szczelne szamba :p a nawet jak nie mają to im to nie wadzi to mają piach :roll: i wiadomo użyźniają naturę...

 

kurde jak nie urok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka to pompka w szambo i do sąsiadów ;)

 

No przechalapane z cieknącą beczką, a w drugą stronę też ciągnie jak juz jest sucho dookoła?

Deweloper nie uznał reklamacji? A wogóle to nie on sie tym powinien zająć? Zżyma się dalej czy co?

 

 

z tą popmka to nawet klawy pomysł, ale niestety jej też szambo przecieka :p :P więc swojej wody z działki tyz ma od cholery... moja nijak nie wlezie :p ubolewam :p

 

co developerów to jest mały postęp we współracy... po świętach mają ruszyć prace, co jak wiadomo i mnie i im jest na rękę... ja będę mieć cacy... a oni święty spokój z narwaną babą :p :P :p

 

co do szamba to oni też szukają... co dwie głowy.... tyle, że już wiem, że nie kazda firma jak ma napisane uszczelnianie - to chce wejśc do środka :roll: pogmyram jeszcze ciut... i jak co to będe dzwonić do tych dwóch co pisza że włażą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych, zdrowych, pełnych radości Świąt Wielkiejnocy :)

Spełnienia wszystkich marzeń, osiągnięcia wszystkich szczytów i ziszczenia wszystkich planów :)

http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/sz/68l.gif

życzy Neferka z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...