Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale ty jesteś przekupna Małgoś. Swoją drogą oliwa-oliwa od Neff jest ma swoją wartość, więc może i nie oddałaś się tak tanio, a zwazywszy, ze matka to jednak matka to juz wogole ;)

Tak Nefciu, oliwa jest ze sklepu ;).To tylko potwierdza, ze nie wyrywasz sobie sama zębów ;)

Czesc Kamyk, toż o zeszłorocznym śniegu i zimowych spustoszeniach nie będziemy juz gadać

 

 

Jadę po swoją sosnęeęęęęęę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałaś u Irmy o ogrodzie więc wlazłem ciekawy najpierw do dziennika gdzie przeczytałem jedno zdanie, które mnie ścisnęło za gardło (nie powiem jakie). Potem już przejrzałem cały dziennik i co? Masz piękny, piękny mądrze urządzony dom, bez przesady, bez ostentacyjnych rozwiązań, bez tandetnego blichtru i modowego zadęcia. Gratuluję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, nowe doświadczenie. Przeglądając komenty zauważyłem też, że jesteś psychiczna ;)

 

 

DOWÓD:

ja też kury lubię, w przeciwieństwie do gęsi wrednych sykaczy i indorów I lubie tez krowy muuuu.Są majestatyczne i powolne i fajnie pupami kręcą jak idą i rodzą sliczne cielaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszęeeee, bez takich mi tu. I powiedz tu o kims coś miłego, to ci zaraz do garła skoczą zes zbok i psychol

Dandysie, dziękuję bardzo, bo mnie twoje uwagi wzruszyły mocno.

ciekawe o jakim zdaniu mówiłes w tym dzienniku, nie wiem czy zasne przed przeczytaniem całego, co ja tam ten tego właściwie kiedykolwiek napisałam. Mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłam w nerwach jakich.

Liduśka telefon podesle, ale nie teraz, bo mój komórek zaostał na dole-ja chwilowo urzeduje w biurze na górze, a w międzyczasie sadzi się sosna męzowymi ręcami. Jest mała i niepozornie wygląda na działce, ale ma juz 10 lat.Dosypiemy mikoryzy, przebełtana ziemia z torfem i inne przysmaki jej sie zagęścić. Igiełki ma przemiłe w dotyku, a zapach słodki i eteryczny. Kurcze, zaraz powiedzą że mam pinusofilię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa, wróc-kupiłam dzisiaj po targach przy sośnie clematisa cieniolubnego -na jabłonkę. Nazywa się coś tam mendeley, albo medley-zaraz poszukam. Nie najpierw pójde do ogrodu przeczyta ć dokładną nazwę, bo mi nie kce wygoooogloooować.W każdym razie błękitny, ale gafe strzeliłam, bo na jabłonce miało być na czerwono. Dooopa, będzie niebiesko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikny dzień dzisiaj, wstawać spiochy.

Pół nocy się głowiłam na ogrodzeniem. Rano się juz obracałam z boku na bok, zeby do ogródka iść, ale najpierw muszę jeszcze gdzieś jechać.Miłego dniaaa

 

ja też dziś ranny ptak, ale nie było wyjścia kiedy ciut świt słońce mi w ślipia blaskiem swoim strzeliło :)

 

podoba mi się projekt ogrodu, dzisiaj dostałam też zarys swojego, ale jakoś u mnie kiepsko z wyobraźnią przestrzenną:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...