Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

obiecane foty

Dziś był bardzo pracowity dzień w ogródku. Przesadzaliśmy drzewka na docelowe miejsca, niwelowaliśmy opaskę wokół ogrodu, ustawialiśmy ecoboard i pod nosem mieli nadzieję na zastąpienie go kiedyśtam kosteczką. Było wybieranie kamieni i chwastów. Coś tam nawet zaczyna sie juz rysować, ale jeszcze trochę czasu minie, nim będzie to wyglądało tak jak bym chciała.

Na dzień dzisiejszy tył działki wygląda tak:

http://images38.fotosik.pl/280/4c2226fb92d40b4bmed.jpg

Dużo smiecia jeszcze z tyłu, ale namachaliśmy się czym popadnie i jako dotychczasowe mieszczuchy możemy być z siebie dumni.Teraz jeszcze trzeba dowybierać z opaski podeschnięte chwasty i zakryć wszystko fizeliną :)

A z przodu pojawiła sie dziesięcioletnia sosna drobnokwiatowa. Taka niepozorna, ale cóż, trzeba jej trochę czasu nim z drzewka donicowego stanie się prawdziwą choinką ogrodową. Ma na sobie piękne zeszłoroczne szyszki i jestem w tym badylku zakochana.

http://images36.fotosik.pl/171/a5c9a7bac2490498med.jpg

http://images49.fotosik.pl/285/0c0d5fd3512684f7med.jpg

a na deser pokażę jeszcze fajną kulkę-thuja aurea

http://images38.fotosik.pl/280/cd9ecd6b937b31edmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc Dziewczyny

Elena będe czekać na Twój ogródek-uwielbiam oglądać projekty, a wykonania jeszcze bardziej.

Gosiu robót kamieniarskich współczuje-tez mam trochę tego za soba, ale w innym wydaniu-w mojej ziemi jest ogrom ogrom kamienia z drogi. Juz nie wiem co z nim robić

Dzięki Lidus, myślałam, ze się nadąsacie na sosnę, bo taka dziwna jest. Ale ja też jestem dziwna więc pasujemy do siebie. I mój mąż chyba lubi dziwne rzeczy, jak mnie lubi i sosnę też ;)

Kakusku, umywalka za 100 z practicera, mają czasem takie śmieszne małe i tanie. Pisuar swietna sprawa, choć u mnie tylko jeden facet w domu, to jest zadowolony, ze ma coś na swoim poziomie. No i deski mam wreszcie opuszczone w sedesach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tania:jawdrop:Jak tylko bedę miała okazje zaraz tam uderzę i może też bedzie jakaś promocja:D Co do pisuaru to juz kilka razy ogladałam Twoje foty bo pierwsze co mi sie rzuciło w oko to wlaśnie wysokość montażu;) Moi chłopcy są jeszcze mali wiec bardziej niz niezamknieta deska denerwuje mnie jej zachlapanie :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia, Słoneczko! Wiesz, że mi Rafał dzisiaj uświadomił, że wybrałam do swojej sypialnianej łazienki tę samą wannę, co ma Aniołek!:)

Gdzie kupowałaś? I jeszcze powiedz mi proszę, jak sie nazywają majkowe kibelko-bidety?

 

A ogród coraz bardziej ogrodowy....;) jak ja dobrze wiem jak to cieszy!!!:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiul, wanna ideal standard 160? To Ci powiem wez tą samą tylko 180tke. Ona jest dwuosobowa i owalna symetryczna. Chyba zmieści się do Ciebie z powodzeniem, a ta 160tka to jakby mała jest na mnie.Jak Cię znam, to po chwili Ci się nawet spodoba;). Bidetowe rzeczy to koło-ego. Szczerze, wolałabym coś poszukać z kibeków roca. Są zdecydowanie fajniejsze. Z wanną ideala nie było łatwo, bo Włosi maja fochy produkcyjne i ciężko było ją dostać.Zapytam małza gdzie ją w końcu "dodzwonił".Szukanie było po całej Polsce i bardzo długo czekaliśmy na toto. 180tki widziałam na aliegro.

 

 

Na smutek dzienny najlepszy jest ogródek, więc ide podumać jeszcze, choć zakwasy po całym tygodniu już dokuczają.

Ogród strasznie cieszy. Trudno, jak nie ma kasy na firmę, to samemu trzeba robić, a końca nie widać. Za dwa tygodnie przyjdzie tylko firma do trawnika z przodu domu i do obrzeży przy klińcu, zeby juz to jakoś uformować.

Kakusku, czyżbyś padla ofiarą dziwnego sosnowego uroku?

Nefciu, jeszcze z Ciebie będzie ogrodniczka, tylko ci trzeba pokazywać różne oryginalne rzeczy.Na banał to Ty się nie dasz nabrać ino fukniesz jak kot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiul, wanna ideal standard 160? To Ci powiem wez tą samą tylko 180tke. Ona jest dwuosobowa i owalna symetryczna. Chyba zmieści się do Ciebie z powodzeniem, a ta 160tka to jakby mała jest na mnie.Jak Cię znam, to po chwili Ci się nawet spodoba;). Bidetowe rzeczy to koło-ego. Szczerze, wolałabym coś poszukać z kibeków roca. Są zdecydowanie fajniejsze. Z wanną ideala nie było łatwo, bo Włosi maja fochy produkcyjne i ciężko było ją dostać.Zapytam małza gdzie ją w końcu "dodzwonił".Szukanie było po całej Polsce i bardzo długo czekaliśmy na toto. 180tki widziałam na aliegro.

 

 

Na smutek dzienny najlepszy jest ogródek, więc ide podumać jeszcze, choć zakwasy po całym tygodniu już dokuczają.

Ogród strasznie cieszy. Trudno, jak nie ma kasy na firmę, to samemu trzeba robić, a końca nie widać. Za dwa tygodnie przyjdzie tylko firma do trawnika z przodu domu i do obrzeży przy klińcu, zeby juz to jakoś uformować.

Kakusku, czyżbyś padla ofiarą dziwnego sosnowego uroku?

Nefciu, jeszcze z Ciebie będzie ogrodniczka, tylko ci trzeba pokazywać różne oryginalne rzeczy.Na banał to Ty się nie dasz nabrać ino fukniesz jak kot ;)

 

Mysiu, a 160 za mała na jedną osobę? A tak w ogóle to fajna jest? Ma powłokę tą jakąśtam antybrudową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu, a 160 za mała na jedną osobę? A tak w ogóle to fajna jest? Ma powłokę tą jakąśtam antybrudową?

fajna jest i przyjemna jest i chyba powłokę ma, jednakże przez swój jajowaty kształt na nogi zostaje bardzo mało miejsca. Jeśli masz ochotę to przyjedz i przetestuj sobie u mnie czy dobra ona czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusku, umywalka za 100 z practicera, mają czasem takie śmieszne małe i tanie.

 

 

Mysiu odnośnie tego otworzyłam japke ze zdziwienia nad cena ale sosenka tez mi sie podoba tyle że teraz mam pilniejsze sprawy wiec roślinki bedą kupowane w pożniejszym terminie;)

ps Dałam odpwiedz z cytatem ale jakos nie pokazało mi cytatu na niebiesko:confused:

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...