Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mario, pierwszy, z brzegu, ale natychmiast jak zapytałam, to podesłał zdjęcia sosen do wyboru i przynajmniej ja nie bałabym sie u niego kupować. Jesli zechcesz, to mam namiary mailowe, bo nicka nie pamiętam

 

Myszko bardzo chętnie. Poproszę o namiary!

Nigdy w życiu nie kupowałam roślin na allegro...:o, ale w końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda...?!:p;)

 

 

 

Co się nie chwalisz schodkami? Jak wyszły...?!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia dzięki za przetrwanie naszego szybkiego nalotu :D na Twój za każdym-razem-zachwycający-mnie domek :yes: tylko sosenki zapomniałam obejrzeć :( a Zu oczywiście padła jak tylko ruszyliśmy :p

 

a i małż się pyta czy będziesz miała wiszące szafki w kuchni :o

 

kuchnia jest narazie w bebechach. Jeszcze się zastanawiamy co z tymi szafkami robić, bo nie chcemy miec szafek górnych, stawiamy na jakąś fajną półkę raczej, albo na coś w deseń tego co ma Irma w salonie- tylko płytka zabudowa, tak, aby uwypuklić lekko ścianę i nie przytłaczać jej, a żeby się coś działo(ale ja tłumacze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko bardzo chętnie. Poproszę o namiary!

Nigdy w życiu nie kupowałam roślin na allegro...:o, ale w końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda...?!:p;)

 

 

 

Co się nie chwalisz schodkami? Jak wyszły...?!:cool:

 

do schodów jeszcze jak stąd do nieba. Narazie to dwa pierwsze są tak mniej więcej ustawione. Juz wiem, ze pierwszy schód będzie wyższy co mnie wkurza niemiłosiernie, ale nie będe focha strzelać z tego powodu.Trepy przyjechały ładnie obrobione, stolarska praca w tym temacie mnie zachwyciła. Niestety pięknego usłojenia jatoby nie widać na nich i kolor i odcień mają zupełnie inny niż jatoba na podłodze.Nie wiem jak to ogarnąc, bo to nie jest ten efekt na którym mi zależało. Wygląda jakbym miała na dole jeden parkiet, na górze drugi, a schody jeszcze inne ;(.Chyba trzeba było brac tarcice z debu, bejcowac i dopiero pod lakier, ale ja nie jestem specjalistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłam ten Twój 9006, Myszo. (nie w każdym wzorniku figurował ten symbol) I okazało się, że jest bardzo zbliżony do tego, który wybraliśmy (7040), przynajmniej w takim wzorniku na necie, wiadomo, że to nie jest wiarygodne. Bałam się, że wyjdzie za bardzo niebieski, ale to porównanie z Twoim kolorem mnie uspokoiło :) Poważna sprawa z tym wybieraniem kolorów - im większy wybór, tym wiekszy kłopot...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do schodów jeszcze jak stąd do nieba. Narazie to dwa pierwsze są tak mniej więcej ustawione. Juz wiem, ze pierwszy schód będzie wyższy co mnie wkurza niemiłosiernie, ale nie będe focha strzelać z tego powodu.Trepy przyjechały ładnie obrobione, stolarska praca w tym temacie mnie zachwyciła. Niestety pięknego usłojenia jatoby nie widać na nich i kolor i odcień mają zupełnie inny niż jatoba na podłodze.Nie wiem jak to ogarnąc, bo to nie jest ten efekt na którym mi zależało. Wygląda jakbym miała na dole jeden parkiet, na górze drugi, a schody jeszcze inne ;(.Chyba trzeba było brac tarcice z debu, bejcowac i dopiero pod lakier, ale ja nie jestem specjalistą

 

O kurczę... A czemu pierwszy wyszedł wyżej Myszko...!? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Myszko

 

Różnice pewnie wynikają z wykończenia materiałem jaki zastosowano w parkiecie i trepach. Nie przejmuj się będą piękne!!!!

Ja się zamierzam na mój pierwszy schodek co by troszeczkę podkuć i wyrównać bo przy zalewaniu majstra fantazja poniosła i miał chyba jakąś dziwną :p wizję która z moją się troszeczkę nie zgadza :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, pewnie Cię to nie pocieszy, ale u nas też jeden stopień będzie niższy niż pozostałe, ale nie pierwszy tylko ostatni... i różnica bierze się właśnie stąd, że grubość trepów inna niż grubość parkietu...

 

ale chyba mam to już gdzieś, co ja się będę każdą niedoróbką przejmować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, bo ze schodami zawsze tak juz jest, ze któryśtam ucieknie. U mnie wlasnie sie tak okazalo, ze trzebaby było podkuwac mocniej pierwszy i potem lekko nadciągać kolejne, ale nie chce juz stolarzowi zmartwień mnożyc i tak miał bidak sporo nerwów, bo te moje schody to do prostych nie nalezą niestety. Pierwszy będzie wyższy o wysokośc trepa czyli jakies 4 centy.To będzie dośc duzy schód :).

Umordowana jestem juz dzisiaj doszczętnie. Za dużo się dzieje, zdecydowanie za dużo.Chyba zarządze dzisiaj piwko wieczorem, albo winko, o ooo po winku sie fajnie lula .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...