Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysiu, czy mogę cię umieścić na liście "zwiedzania" podczas Tour de Mazowsze ??

znaczy, ze co Zuziu, chcecie do mnie przyjechac? No nie wiem czy jestem godna i ja wiem, czy u mnie jest co zwiedzac?Nawet drzwi nie mam więc się nie wychylałam, no ale jesli taką macie wolę to bardzo proszę.Będziemy zaszczyceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - wygląda, że Twoje oczko będzie się trzymać kupy - szczególnie jeśli masz obieg wody.

Ja miałam swoje na działce jakieś czas i nie spełniało ŻADNYCH warunków zdrowego rozsądku, ale się Teściówce zamarzyło.

Małż pracowicie wykopał i git.

A potem to już tylko była rzeźnia.

Aż przyleciał bullterier, wpadł do jeziorka, przeciął baaaaaaardzo grubą folię pazurami i skończyło-się-babci-sranie. I za to go błogosławię. BYł potwornie głupi , ale to jedno mu wyszło.

Jakoś mało mnie bawiło obserwowanie pożeranie innych owadów przez pływaka żółtobrzeżka - normalnie prawie było słychać jak mlaszcze a ja mało nie zwymiotowałam - super takie towarzystwo przy grillu.

A larwy komarów miały tam bosko ... potem się zamieniały w komary ... koszmar...

no to mi powiedziałas prade, całą prawdę i tylko prawdę. Chyba zostanie tylko małe murowane korytko z ciekiem i scianą płaczu z jedną malutką zieloną szabelką inside of the korytko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo po czymś takim to aż sie ciesze, że mi tez przeszło, ale całkiem z wody nie zrezygnuje :)

 

witanko :)

 

Mysia jak tam pan od elewacji? moja się dziś skończyła naprawiać :)

 

to bosko Nituszko!. Mój Pan zapewnił, ze tak tego nie zostawi i prawdopodobnie przyjedzie w sobotę to porozmawiamy jak to wszystko zrobić sensownie, zeby po kieszeniach nie ciągneło, a dobrze było zrobione.Juz mu powiedzialam, ze w tej sytuacji tylko spokój nas uratuje. Dobra, chęci konsensusu są. chwilowe uniesienia mogły sie zle skończyc.Pożywiom uwidim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliglotka jesteś normalnie ;) w każdym poście końcówka to inny langłidż ;)

 

dzień dobry :)

 

trzymam kciuki za rozmowy z panem "elewatorem" - ja staram się zachować spokój jak rozmawiam z dekarzem, bo jedzie do nas już dwa miesiące, żeby dachówkę przy kominie poprawić, bo odpadła razem ze zsuwającym się śniegiem:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej pologlotka, bo paple co mi ślina na język przyniesie.Zakręcona jestem z każdym dniem coraz bardziej

Dobra juz nie przesadzam, ide poprzesadzać do ogródka troche dla odmiany ;)

czesc Elenka

 

jak przesadzać, to z pożytkiem ;) a tak w ogóle to super pogoda do pracy w ogródku - ehh, chyba muszę zmienić charakter roboty :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapie jak chrapie, ale jaki plakacik masz fajowy.Marzy mi sie tak jedna ściana, ale muszę ją eszcze dokładnie przetrawić. Pamietasz stal kontenerową z dornbrachta czy jak mu tam?? ;) miedziany brąz, gorzki brąz i zieleń ametystowa z nutą turkusu i pomarańczą?Fajny przepis? no własnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - żadnej wody stojącej. Więc jak oczko - to jako część strumienia. Jak dobrze przygrzeje to i zaraz jakieś gówno w tym pływa zielone.

Sprzątać trzeba (wyławiać robale i rośliny, liście) , pilnować dzieci, żeby się nie utopiły i zwierząt, żeby się nie utytłały.

Jak się posiada to po głowie chodzą zaraz jakieś rybki. A potem przychodzi zima i dupa , bo w takiej balii nic się nie uchowa. I do głowy też przychodzą jakieś wierzby płaczące, albo inne zwisacze. A zwisacze śmiecą - do oczka. Jak dorzucimy komary - jest komplet.

Ale na to wszystko zawsze może wpaść jakiś duży pies i sprawę załatwia w try miga :):):)

 

No właśnie...u mnie wpadają takie duże wdwa i po kłopocie...;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapie jak chrapie, ale jaki plakacik masz fajowy.Marzy mi sie tak jedna ściana, ale muszę ją eszcze dokładnie przetrawić. Pamietasz stal kontenerową z dornbrachta czy jak mu tam?? ;) miedziany brąz, gorzki brąz i zieleń ametystowa z nutą turkusu i pomarańczą?Fajny przepis? no własnie

 

Tak tak, ale na zielono czy tam turkusowo to miedz sniedzieje. ;) I prosze sie nie smiac z plakaciku, bo sie przestane pokazywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapie jak chrapie, ale jaki plakacik masz fajowy.Marzy mi sie tak jedna ściana, ale muszę ją eszcze dokładnie przetrawić. Pamietasz stal kontenerową z dornbrachta czy jak mu tam?? ;) miedziany brąz, gorzki brąz i zieleń ametystowa z nutą turkusu i pomarańczą?Fajny przepis? no własnie

 

Ależ smakowity przepis ;)

 

a propos przepisów - biegłą jesteś Myszko w gotowaniu w szybkowarze, czy można w nim poza gotowaniem dusić mięso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia to bardzo się ciesze, że panem elewatorem doszliście do jakiegoś konsensusu :) ja dzis byłam w Horturusie... o jesoooo jakie tam mają roślinne piękności.... chyba każde pieniądze można tam zostawić :o teraz bossssko kwitną ozdobne jabłonki i śliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ smakowity przepis ;)

 

a propos przepisów - biegłą jesteś Myszko w gotowaniu w szybkowarze, czy można w nim poza gotowaniem dusić mięso ?

można można, a nawet trzeba. Mieso w szybkowarze dużo szybciej dochodzi do gotowości do spozycia.Wszelkie gulasze i inne twarde poczatkowo miesa po szybkowarze rozplywają się w ustach. A ja sobie teraz myśle, o tym żeby thermomixa, czy termomiksa,za kij nie wiem jak to się dokładnie nazywa- kupić. Trochę za dużo tych rózniastych ponawalanych po szafkach urządzen się juz plącze, a jeszcze kilku brakuje.

fotosik mnie wyoutował. Zabuliłam za kolejny abonament, a tu dupa. Jutro zrobie jazde, bo nie wiem o co chodzi, ze mi blokuja kolejne zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...