Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia to bardzo się ciesze, że panem elewatorem doszliście do jakiegoś konsensusu :) ja dzis byłam w Horturusie... o jesoooo jakie tam mają roślinne piękności.... chyba każde pieniądze można tam zostawić :o teraz bossssko kwitną ozdobne jabłonki i śliwy

a i w ogródkach kwitną. Ja juz do sklepów nie zaglądam. Dość, ze kawałek trawy mi zrobili i podjazdu i załapałam sie na uchwyt na papier toaletowy za 29, 90 w tchibo. Kupno chusteczek higienicznych staje sie obecnie trochę ekstrawagancją, ale mam nadzieje, ze nie na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie 78mysz. Bardzo podoba mi się Twój dom... biegnę tu do Ciebie z zapytaniem o blaty drewniane. Czy wyspa kuchenna to ta z IKEA - gotowa? Bo coś mi się obiło o oczy, że sama konstruowałaś... Ja miałam już kupić, jak wzięli i zlikwidowali :( Zachwyciła mnie również łazienka z mozaiką - połączenie kamienia z drewnem - CUUUDOWNE!! I tu też moje pytanie odnośnie blatu pod umywalką - gdzie się takie śliczne blato-szafki robi? Czy to lite drewno czy jakaś wymyślna konstrukcja?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie 78mysz. Bardzo podoba mi się Twój dom... biegnę tu do Ciebie z zapytaniem o blaty drewniane. Czy wyspa kuchenna to ta z IKEA - gotowa? Bo coś mi się obiło o oczy, że sama konstruowałaś... Ja miałam już kupić, jak wzięli i zlikwidowali :( Zachwyciła mnie również łazienka z mozaiką - połączenie kamienia z drewnem - CUUUDOWNE!! I tu też moje pytanie odnośnie blatu pod umywalką - gdzie się takie śliczne blato-szafki robi? Czy to lite drewno czy jakaś wymyślna konstrukcja?

Pozdrawiam

 

Witam, witam. Blaty drewniane dąb ikea, ale sprawdz na allegro. Mi się trafiła jakaś gorsza partia tych blatów-bywały o niebo lepsze. Blaty łazienkowe są na konstrukcji z profilu, na to nakrecona płyta osb, a na wierzch parkieciarze przykleili deski podłogowe, wyszlifowali i zaolejowali. Sprawują się dobrze :D

 

Idę dalej do ogródka. Napadłam dzisiaj na ogrodniczy i przepadłam w trampkach. Kupiłam tymianek i macierzankę, dąbrówkę, trzmieline, dwie tawułki little princess i juniperusa- jałowiec książę Walii, oraz 3 sztuki berberysów. Upatrzyłam sobie fajne kosodrzewiny mugo mughus i się na nie zasadzę jak trawa wzejdzie i jałowce julep mint-tez 3 sztuki potrzebuje.A i Pani pokazała mi jeszcze jałowca pięknego rosnącego w słupek z cudnymi jasnozielonymi młodymi przyrostami. Chyba nabęde go w liczbie sztuk dwie zamiast skyrocketa, który trzeba podwiązywać , bo się rozłazi toto. Boszzzzzz, chyba zwariowałam. Niech lato trwa wiecznie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Blaty drewniane dąb ikea, ale sprawdz na allegro. Mi się trafiła jakaś gorsza partia tych blatów-bywały o niebo lepsze. Blaty łazienkowe są na konstrukcji z profilu, na to nakrecona płyta osb, a na wierzch parkieciarze przykleili deski podłogowe, wyszlifowali i zaolejowali. Sprawują się dobrze :D

Dzięki bardzo za odpowiedź. Z blatami strasznie kombinuję odkąd się dowiedziałam o wycofaniu wyspy. Na Allegro coś właśnie kiepsko z blatami, ale dorwałam sklep gdzie mają takie tysiączki o jakie mi chodzi. A pomysł łazienkowy rewelacja!!! Mam nadzieję, że nie będziesz mieć nic przeciwko jeśli podpatrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź. Z blatami strasznie kombinuję odkąd się dowiedziałam o wycofaniu wyspy. Na Allegro coś właśnie kiepsko z blatami, ale dorwałam sklep gdzie mają takie tysiączki o jakie mi chodzi. A pomysł łazienkowy rewelacja!!! Mam nadzieję, że nie będziesz mieć nic przeciwko jeśli podpatrzę...

 

a skądże. forum jest jak bracia Koala. "Jesteśmy po to żeby sobie pomagac" ;)

przejzyj dokładnie allegro. Tam na sto procent były fajne dębowe blaty.

Fotosik mnie odblokował w końcu. Teraz zdjęcie bede juz wklejać z czego innego.Moze pod wieczór pokaże efekty prac ogrodowych, bo conieco sie zmieniło:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...