Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

piknie dobhrossska piknie..pochwalym..ciem wis? :lol: :lol: pisujes psepiknie jazykiem..plostym i swiatlowym we muskowaniu.. 8) i bardzho piatka..

 

ło jezusicku , azem sie cala zaplonila od takiego komplimenta , wis jak to mowiom Dusku mily - chciec to moc :wink: , jak sie nie slo dogadac z duskiem po warsiasku , to sie na duskowy pseslo :wink:

piatecka :lol:

 

(ni wim cymu,ale coly cas mom wrazenie jakobym seplenila hehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie nie bardzo. I na dodatek Majka dostała wysypke na brzuchu. Mam nadzieje, ze to tylko pokrzywka, ale wole isc do lekarza. a na 12 dentystka, a jeszcze do infrastruktury miałam jechac. Zobaczymy czy wogole cos dzisiaj załatwie. oby. Całuski i milego dnia. Dobrze ze u nas dzisiaj słonce znowu świeci. Lece :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROJEKT WJAZDU I MAM PLAN ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI

 

 

Oczywiscie nie jest do konca ok, bo pani sie zle zwymiarowalo troche, obiecała ze do samego projektu poprawi. Trzymam ją za słowo. Nawiasem mówiąc jak to jest ze kazdemu fachowcowi trzeba patrzec na ręce. I wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. Wszedzie fuszerki. Czy ludzie nie lubią swojej pracy, czy nie myślą?

 

Wróciłam wczoraj do domu i przeraziłam sie sajgonem i pustą lodówka. Zobaczylam jak cenną pomocą domową jestem we własnym domu. Dziecko drze sie z głodu, sypialnie z prania trzeba odkopac, pies pusta miska i jeszcze papiery....... a papiery "na dzisiaj" na mnie czekają, cała sterta. Jak juz wszystko ogarnelam to dopiero padłam na ryjek, ale padłam konkretnie.

 

 

Dzisiaj z rana - Majka ma wysypke, no to pupa plany diabli wzieli. No to postanowilam byc dzielna i zapisac sie do panstwowej słuzby zdrowia w koncu, acha. Nie pytajcie. Dramat zwłaszcza z tymi pieprzonymi ubezpieczeniami. pani koniecznie chciala odemnie dowod ubezpieczenia dziecka. Jaki diabel. przeciez dzieciaki maja obowiazek objąc opieką do 15 roku? Zeby chociaz jakis lekarz pod gabinetem na to spojrzal i powiedzial czy zarazliwe czy nie, ale nie skądze....

 

Dobra jednak wieczorem znowu pokatulkamy sie do warszawy do lekarza. Uwielbiam te cotygodniowe wypady :roll: . To jakas chyba alergiczna pokrzywka takze troche jednak dzisiaj zalatwiłam. spedziłysmy 2 godziny u dentystki. Zawiozłysmy do przedszkola słodycze dla dzieciaków z domu dziecka - podobało mi sie ze Maja sie tym cieszyła i chetnie oddała łakocie. Króciutki spacerek odbyłysmy. Mialam jechac jeszcze do starostwa, ale dzieciak mi zrobil awanture w aucie ze zmeczenia chyba i zrezygnowałam. Teraz spi maluszek. I tak dzisiaj duzo przeszła i była baaaardzo grzeczna. Musze ją pochwalic

 

A tak mi sie ciagle nasuwa refleksja. Jak my mamy wiele. Opowiadalam córce, ze niektóre dzieci to nie mają ani mamy ani taty, ani babci, ani cioci. I ona tak słuchała i mowiła, ze ona ma i ciocie i mame i wuja, i babcie....I widziałam, ze jej smutno było, ze ktos moze byc sam.

I tak poczulam, ze mamy siebie i to najwazniejsze jest, a reszte pies drapał, a zasady sluzby zdrowia to nawet i olewał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moja droga ostatnie zdanie jest najpiękniejsze spośród tych wszystkich napisanych....

 

 

czasem się kurde użeramy z jakimiś osłami, a przecie najważniejsze jest tuż obok.... często się wtula w nas i mówi mama.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...