Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

dostałam wczoraj smsa od Ciebie-jednego. Tylko strasznie pozno go otworzyłam, ze wzgledów opisanych w mailiku:cry:

 

Ja też jestem gapa i dopiero teraz zauważyłam, że mam nowe wiadomości.

Bałam się, że ani ten sobotni ani wczorajszy sms do Ciebie nie dotarł, ale jak nr dobry to będziemy w kontakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzisiaj w ogródku tylko na chwile byłam, potem juz tylko katowałam kuchnie, w zasadzie to nadal katuje, tylko mam przerwę na kawkę. Chyba kurwicy dzisiaj dostane normalnie jak tego nie poskrecam w cholerę. Ze też muszą te fronty wycofywac z ikea, akuratnie teraz jak kasy nie mam na skończenie kuchni. Szlag by to.Chociaż tyle dobrego ze moje fronty są teraz za pół ceny dostępne.Az załuje ze dzisiaj się wogóle z łóżka rano zwlokłam:sick::evil::-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz scen, zaraz scen. No nie robię, tylko kawy mi się chciało i tego na p... z dymkiem, ale kurcze teraz to zakazany owoc jest ;)

 

A znam ci ja takie oplątniki modrookie i inne kaczeńce włazeńce, co to atakują kratki, elewacje, drzewa i dachy, a co gorsza wplatają się też w serce człowiekowi i taki on ten człowiek, znaczy się życ potem bez nich nie może, bo jak by je wyplątał to serducho popękałoby w drobny mak.

A propos maku. Dostałam wczoraj kilka makowych roslinek i może stąd u mnie dzis ten amok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, chyba kilogramów mi przybedzie z obżarstwa.Sama sobie dymka zakazałam.Jak mogłam byc dla siebie taka okrutna?

 

eee, jak tak ostro zasuwasz w tym ogródku to raczej Ci spadnie a nie przybędzie:rolleyes:

 

poza tym chucherko jesteś, nawet jakby coś Ci przybyło, to tragedii nie będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia jaka mądrość?:no:

Elena jakie chucherko?7 lat siedem małzostwa, 7 kilo w przód

Wezcie przestańcie, bo przesłodzicie i przestanę Wam wierzyc ;) i stanę sie podejrzliwa wobec każdego słowa, które padnie z Waszych ust ;)

 

 

ide spać, moze jakoś przetrwam do jutra, bo jestem chodzącą bombą:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos maku. Dostałam wczoraj kilka makowych roslinek i może stąd u mnie dzis ten amok

 

Rzuciłaś fajki ? Ja na razie nadal ograniczam. Pół paczki dziennie to niezły wynik :):)

A z roślinek makowych nie trza było wywaru robić tylko zasadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonku, przyjedziesz do mnie w piątek? Odpoczniesz od swoich roślinek... pogadasz z moimi;):D

 

No i tych makowych roślinek Ci strasznie zazdraszczam...:cool:

a mooooożie, jakby Mała rzekła.Juz mi strasznie brakuje normalnego, takiego uźwa zwykłego dnia, w którym nie budzę się i nie czekam na żadnego wykonawce dnia.Przygotuj mi może ten swój projekt, to postaram się zmusić do jakiejs pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłaś fajki ? Ja na razie nadal ograniczam. Pół paczki dziennie to niezły wynik :):)

A z roślinek makowych nie trza było wywaru robić tylko zasadzić :)

ponad dwa miesiące temu. rzuciłam całkiem, ale ostatnio dozowałam sobie po 2 dziennie, czasem wcale, ale teraz mam dużo gorsze dni i albo sobie kupie paczkę, albo coś rozpierniczę. Nefciu ja ciągle trzymam za Ciebie kciuki.To goopie i strasznie dziwne, ze człowiek czerpie z takiego nałogu przyjemnośc, ale też tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...