Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

pożyjemy zobaczymy, ale mam taką nadzieje, ze warto czekać.chciałabym juz posprzątać w koncu dom gruntownie z tego kurzu, pomyć ściany z i wogóle zająć sie czym innym niż zyciem na budowie i ciągłym otrzepywaniem mebli i ubrań z pyłu, a po schodach przychodzi jeszcze robota gipsowych barierek i gipsowanie schodów, brrrrrrr. Jeszcze kuchnię musze skończyc, poprawić elewację i narazie będzie spokój.Tylko w takim tempie to chyba wszystko do jesieni potrwa.nie wiem, czy do tego czasu zmysłów nie postradam. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ponad dwa miesiące temu. rzuciłam całkiem, ale ostatnio dozowałam sobie po 2 dziennie, czasem wcale, ale teraz mam dużo gorsze dni i albo sobie kupie paczkę, albo coś rozpierniczę. Nefciu ja ciągle trzymam za Ciebie kciuki.To goopie i strasznie dziwne, ze człowiek czerpie z takiego nałogu przyjemnośc, ale też tak mam.

 

Ja lubię palić, więc nie rzucę :):) Ale rzeczywiście przegięcie jest jarać 40 szt dziennie. Zresztą zaczęłam już i tę granicę przesuwać.

Nie dawaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kcem Cie dobijac, ale jak kupowałam piekarnik to na siemensy juz nawet nie patrzyłam, bo te co mi sie podobały to cene miały zabójczą, a te gałki jakies takie kulawe. dlatego przerzuciłam się na gorenje i mam piekrnik bez pokręteł. Cena jeszcze rozsądna i wypas techniczny jest. Nefcia znalazła też fajne niedrogie urządzenia mikrofala i piekarnik. Prezentują się bardzo dobrze i z tego co mówiła chwali je sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...