Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czeeesc, kuchnia jakoś, ale schody znowu nie przyjechały i nikt nie raczył zadzwonić ;(.Fajnie sobie znowu dzień układać pod wykonawców

 

a już zupełnie fantastycznie brać sobie urlop na ten dzień i po dwóch godzinach oczekiwania na budowie otrzymać łaskawy telefon z informacją, że dziś to oni nie dadzą rady:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już zupełnie fantastycznie brać sobie urlop na ten dzień i po dwóch godzinach oczekiwania na budowie otrzymać łaskawy telefon z informacją, że dziś to oni nie dadzą rady:mad:

tez fajnie, ale nie otrzymac znowu telefonu i czekac jak ten debil tez niezle nie uważasz?

Elena Ty się nie rozumiesz,to się nazywa poszanowanie klienta , bo inwestor to wogóle swoich problemów nie ma z niczym i nie musi zarabiać pieniędzy, tylko winien siedziec na budowie jak ten pies i czekac az łaskawie wykonawca zaszczyci go wlasną boska obecnością. Jak się ma takich najlepszych w swiecie wykonawców, to sie powinno znać ich cenę. Mój mąz tez brał dzisiaj urlop specjalnie. Juz kilka dni z urlopu w tym roku bez sensu wybrał, bo oczywiście się okazywało, ze komus cos tam nagle wypadło. Szkoda, ze nie lot do Smoleńska:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, fajnie Ci kuchnia wychodzi :) czy Ty naprawdę własnymi rencami składasz meble i wciskasz piekarnik w korpus?:jawdrop:

 

teraz mąż przejął pałeczkę, własnie dziecie poszło spać i moge dalej montować, choć dzisiaj idzie mi very słabo.Całą kuchnie zmontowałam w dwa dni, a teraz z 5cioma szafkami certole się drugie popołudnie.Ten kawałek nie jest łatwy, za dużo rzeczy trzeba zgrac z gotowych elementów-a wymiarów się nie ponaciąga niestety.Piekarnik juz w korpusie-oczywiście lekko przerobionym, bo sie nie dało inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że masz racje - ja po dwóch latach budowy nadal naiwna jestem i na majstrach sie nie rozumiem ...

 

inwestor to generalnie sam sobie winien, bo kto mu do cholery kazał w ogóle coś budować? trzeba było siedzieć w chałupie, a nie guza szukać. a jak już się budowania zachciało, to trza szanować partaczy bo jeszcze złośliwie zdechłego szczura z posadzce zaleją:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mąż przejął pałeczkę, własnie dziecie poszło spać i moge dalej montować, choć dzisiaj idzie mi very słabo.Całą kuchnie zmontowałam w dwa dni, a teraz z 5cioma szafkami certole się drugie popołudnie.Ten kawałek nie jest łatwy, za dużo rzeczy trzeba zgrac z gotowych elementów-a wymiarów się nie ponaciąga niestety.Piekarnik juz w korpusie-oczywiście lekko przerobionym, bo sie nie dało inaczej

 

sprytna bestyjka z Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, sa jeszcze rózowe budleje, oprócz białych i fioletowych, taki brudny róz ino ja nie wiem jeszcze czy mi gdzies takie podpasują.A u mnie budleja nie ma gleby próchniczej bynajmniej pod sobą, ale ładnie odbija na wiosne. Zrobie jej jutro zdjęcie

 

Dzięki Mysia!;)

 

To czekam jutro na fotkę!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia ma z samsunga piekarnik jakis 2-u strefowy zdaje sie ale tani nie jest

 

 

Obalam te plotki :):):)

 

Kuchenka mikrofalowa Samsung FG87KUB : 828 pln

Piekarnik elektryczny Samsung BT 63TDBFGB : 1750pln

Lodówka Liebherr ICS 31130 : 2549 pln

Zmywarka Bosh SMV59T00EU : 2787 pln

Płyta indukcyjna Teka IR 641 : 1325 pln

Okap teleskopowy Neo 24 Amica : 1537 pln

Zlew Teka Aura 60 B-TG : 895 pln

Bateria zlew. chowana w blat Franke Tamarin : 1176 pln

Młynek Teka : 564 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mąż przejął pałeczkę, własnie dziecie poszło spać i moge dalej montować, choć dzisiaj idzie mi very słabo.Całą kuchnie zmontowałam w dwa dni, a teraz z 5cioma szafkami certole się drugie popołudnie.Ten kawałek nie jest łatwy, za dużo rzeczy trzeba zgrac z gotowych elementów-a wymiarów się nie ponaciąga niestety.Piekarnik juz w korpusie-oczywiście lekko przerobionym, bo sie nie dało inaczej

 

Dzielna Mysza, dzielna - da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłam, ze kuchenkę i piekarnik ma Nefcia fajną za bezcen.

A to z przodu na zdjęciu to moja malutka budleja. W zeszłym roku kupiłam ją jako dwa maleńkie patyczki i przyciełam na zime przy samej ziemi- dość szybko się zagęściła i odbiła.

http://img35.imageshack.us/img35/4024/budleja.jpg

ale mam dzisiaj jazde, ja piernicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...