Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko pięknie - czekam za zdjątka skończonej kostki :)

 

Piękne fuksje widzę - a wiesz ja kiedyś sama wyhodowałam taką wielką - zaplotłam trzy w warkoczyk podrosła do ok 80 cm i wtedy uformowałam koronę - piękna była do czasu pożarcia przez moją kochaną Rivcię :p

Jak się fuksjom stworzy dobre warunki, to one rosną jak szalone i szybko daja sie formowac. Masz juz wprawę znaczy i dobrą ręke, bo ja nigdy nie wyhodowałam takiej okazałej fuksji sama.Zawsze przesuszałam albo przelewałam.

Złapałam dzisiaj gumę :(. Czeka mnie wyprawa do wulkanizatora i przydałoby się zmienić opony na letnie ..w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ja miałam kiedyś krzaczek fuksji... ale już wiem, ze padła bo była za bardzo na słońcu.... szkoda, że wtedy tego nie wiedziałam :)

 

hejka :)

 

 

Mysia ślicznie Ci się robi z przodu domku... postanowiłam iść za Twoimi radami i robić ogródek tez jak Ty - takimi plackami... najpierw przód... i ten przód mam w planach na ten rok... :)

 

u Ciebie zapowiada się super... teraz tylko podlewać, nawozić i słuchac jak rośnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy to dobry sposób, zeby uzyskać ogródek, ale ciesze się, ze moje rady są cenne ;)

Ja nie dałabym rady zrobić całego ogródka na raz. Zżarło by to moje finanse, które są juz tak skromne jak Sknerus MC Kwacz :D

Moja przyszła sąsiadka dzwoniła własnie, ze mi nasadzi hedery do doniczek na cały płot. Czy to nie cudownie mieć taką ogrodniczkę za sąsiadke?A dodam, ze mi nazwoziła juz wielką masę roślin, wieeelką wiellką masę.Juz nie wiem jak jej dziękować i za każdym razem prawie płacze z radości jak otwiera swój bagażnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sąsiadka:)

Mam pytanie o szafę w hallu - wiesz może Mysiu, jakie są wymiary drzwi? pogubiłam się już w poszukiwaniach na stronie Ikei. Zastanawiam się, czy wmieszczą się nam jakoś w wiatrołapie.

są dwie wysokości korpusów pax. 201 albo 236. Ja mam 236

szerokości korpusów 50 cm lub 100 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwie wysokości korpusów pax. 201 albo 236. Ja mam 236

szerokości korpusów 50 cm lub 100 cm

 

Dziękuję bardzo! Zastanawiam się tylko, jak w niewielkim wiatrołapie sprawdzą się takie otwierane drzwi... Chociaż do przesuwnych mam awersję - już w drugim mieszkaniu mamy cały czas popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo! Zastanawiam się tylko, jak w niewielkim wiatrołapie sprawdzą się takie otwierane drzwi... Chociaż do przesuwnych mam awersję - już w drugim mieszkaniu mamy cały czas popsute.

u mnie przesuwne tez sie nie sprawdziły, bo wiecznie były otwarte.Idę więc zobaczyc ten Twój wiatrołap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudowna pierwsza wiosenna burza była...:lol:

 

Mysza! Dzięki za kąpiel w wannie z bąbelkami i za wszystkie inne doznania estetyczne, fizyczne i psychiczne;) :lol:

 

Ps. A ta Twoja przyszła, a moja aktualna sąsiadka nie mogłaby trochę bliżej tych roślinek ponawozić...:rolleyes:;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiul, ja mam zaproszenie do niej na jutro- ponoć jest troche barwinka do opędzlowania. No i oczywiście myśle też tutaj o Tobie. Jakbym cos miała ciekawego na pace to zjadę do Ciebie na chwilunie, bo żarty sie skończyły i mam 3 projekty na biurku, które czekają na to az sie za nie wezme. Przeglądam własnie projekt jednego szarego domu.Ale on jest pięknie opisany i tak sensownie zaplanowany, ze ciągle-od listopada zeszlego roku- nie mogę wyjść z podziwu;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiul, ja mam zaproszenie do niej na jutro- ponoć jest troche barwinka do opędzlowania. No i oczywiście myśle też tutaj o Tobie. Jakbym cos miała ciekawego na pace to zjadę do Ciebie na chwilunie, bo żarty sie skończyły i mam 3 projekty na biurku, które czekają na to az sie za nie wezme. Przeglądam własnie projekt jednego szarego domu.Ale on jest pięknie opisany i tak sensownie zaplanowany, ze ciągle-od listopada zeszlego roku- nie mogę wyjść z podziwu;)

Znaczy się, że jutro na pomidorową wpadasz?!!:lol:

Ja dzisiaj widziałam ten śliczny, cudownie zaplanowany szary dom i jestem nadal pod ogroooomnym wrażeniem...:cool::yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...