Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

Myszorku ja wprawdzie myślałam o roślinkach sztuk dwie do dwóch donic;) ale dziękuję Kochana za zaplanowanie pięknego ogrodu :lol2:

a ja to zawsze jakąś goopiutką improwizację strzelę na wejściu ;), ale to wszystko teraz trzeba ubrać w forme Wusiu-masę pracy przed Tobą i niejedna myśl twórczo-przetwórcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ogródkowy Myszorku!;)

 

Kawał roboty odwaliłaś na działce...! :yes:

Podziwiam i nieustannie kibicuję.

 

 

A ja dostałam wczoraj od Mężusia zdjęcie mojej kwitnącej magnolii:

http://lh4.ggpht.com/_AiWOYseGZjI/S-h8bHz7LHI/AAAAAAAAZsc/IGkspd499pQ/s512/IMG_0146.jpg

 

Kwitnie w tym roku po raz pierwszy, a ja tego nie widzę, buuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tej kostki to ja naprawdę mam....całe hektary ;) Oj Monia Monia ;)

Mario śliczna magnolijka-nim sie obejrzysz, urośnie wielkie drzewo :)Skoro zakwitła, to znać, ze jej tam dobrze.Moja yellow river nawypuszczała tylko liści. Kwitnie jedynie Susan, ale też dość ładnie :) i catalpa wreszczcie ma pąki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario śliczna magnolijka-nim sie obejrzysz, urośnie wielkie drzewo :)Skoro zakwitła, to znać, ze jej tam dobrze.Moja yellow river nawypuszczała tylko liści. Kwitnie jedynie Susan, ale też dość ładnie :) i catalpa wreszczcie ma pąki.

 

Dzięki Mysiu!;)

Mam nadzieję, że jej tam dobrze i szybko będzie rosła. Ma w tym miejscu dużo słonka, tylko często tam wieje, dlatego obsadziłam ją w tym roku dodatkowo kilkoma roślinami, żeby troszkę ją osłonić.

No i na zimę obiecuję ją porządnie zabezpieczyć, bo w tym roku to się nie wysiliłam, a ona takie pięknie kwiaty mi pokazała..... :oops:

 

A druga biała magnolia też wypuściła tylko liście - czy to oznacza, że pąki kwiatowe przemarzły...?!:(

 

 

Dobrze, że mi przypomniałaś o catalpie - zaraz zapytam Mężusia co z naszą...!?:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...