Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m

o tutaj o ogrodach ... fajnie, ja właśnie dziś mam zamiar odpalić mój Garden Composer,który leży od jesieni nie ruszany ... ale w końcu trzeba się za to zabrać.

 

Magnolie będą na pewno i to kilka a reszta to tak chcę bardzo wiejsko zrobić aby pasowało do otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitać siem przylazłem ,młodej szkoda bo ból ucha jest nieznośny:confused:

 

 

No kurna tutaj to takie słowa padajom że ja to nawet przeczytać nie mogę a co dopiero zapamiętać;)

Czeeeesc Kamyś. kto jak kto, ale Ty z lingua latina nie powinieneś mieć problemów.

A ja mam z kolei mokre ucho i chyba perforację...od prawie dwóch miesięcy i jeszcze nie byłam u lekarza. Co by sobie tu wlać do tego ucha zeby je wyszuszyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niedobrze:( Zdrówka Małej życzę i wytrwałości.

A Ty się Myszko do Raju wybierasz?? Czy tylko czekasz w domku na odwiedziny turowiczek??

 

Czesc Magusia!Ja sie do Raju wybieram, ale wogóle jestem nie w temacie co i jak. Chciałabym sie juz ze wszystkimi zobaczyc, bo na oględzinach to tylko popłoch będzie, a dom mam w stanie rozkładu i nie ma szans go do soboty wogóle ogarnąc.Tymczasem praca czeka i zobowiązania, które same się nie spełnią, więc jestem strasznie nieszczęsliwa i myśli krążą mi wokół miliona tematów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeesc Kamyś. kto jak kto, ale Ty z lingua latina nie powinieneś mieć problemów.

A ja mam z kolei mokre ucho i chyba perforację...od prawie dwóch miesięcy i jeszcze nie byłam u lekarza. Co by sobie tu wlać do tego ucha zeby je wyszuszyc?

 

 

Jeśli miałabyś perforację to musisz zadbać żeby woda się nie dostawała do ucha (np podczas mycia głowy)i najlepiej żeby jaki specjalista siem wypowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Magusia!Ja sie do Raju wybieram, ale wogóle jestem nie w temacie co i jak. Chciałabym sie juz ze wszystkimi zobaczyc, bo na oględzinach to tylko popłoch będzie, a dom mam w stanie rozkładu i nie ma szans go do soboty wogóle ogarnąc.Tymczasem praca czeka i zobowiązania, które same się nie spełnią, więc jestem strasznie nieszczęsliwa i myśli krążą mi wokół miliona tematów:(

 

No to fajnie, że się spotkamy w Raju. Ja też nie wiem co i jak to wyjdzie?? Czekam na turowiczki w domku, a potem jadę z rodzinka do Raju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia zdrówka życze dla małej...

 

w aptece sa krople z antybiotykami w zawiesinie.... tylko mi kiedyś dali bez recepty... ale one chyba jej wymagają...

 

pewnie dicortineff, ale tego nie można uzywać jak jest dziura w błonie, bo cholerstwo może uszkodzić kosteczki i całkiem ogłuchne jeszcze. Teraz wystarczy do mnie mówic dwa razy, ale bym juz nie zniosła, gdyby trzeba było mówic 3 razy.Chyba osuszacz ultradzwiękowy zamontuje w uchu ;)

A Młoda teraz czuje sie nadzwyczaj dobrze, bo sobie przypomniała o kieszonkowym od mamy i wydarła mi z portfela ostatnie 2 złote i dwa grosze i chodzi po domu i wyśpiewuje. Dostała końską dawkę nurofenu i sądzę, ze się obejdzie z resztą leków.Potem tylko do kontroli pojedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałabyś perforację to musisz zadbać żeby woda się nie dostawała do ucha (np podczas mycia głowy)i najlepiej żeby jaki specjalista siem wypowiedział

 

acha, cenna uwaga.I zapewne mam nie wkładać patyczka az do samego mózgu ;):rotfl::rotfl:

Sama myśl o tym, ze trzeba w końcu pojechać do laryngologa ze sobą do wawy mnie juz dobija, ale ja to niereformowalna jestem i nieodpowiedzialna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza nie stresuj sie nami, nikt nie sprzata domow na nasz przyjazd wiec luzik , tylko nas wpusc na macanie :)

 

macanie brudów i neverending story? Puszcze wszystkich, tylko nie wiem czy to ma być w sobotę czy w niedziele, bo była taka opcja, ze najbliższe domy to niby w niedziele rano można obskoczyć. Waszą więc wolą bedzie kiedy kto przybędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...