Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mycha jeśli to jest rzeczywiście perforacja błony to podstawą jest żeby było bez wody i ja Ci radzę jedz .Ja mam perforację i Ci powiem że jak się woda nie dostaje jest oki i da się żyć nie słyszę tylko wtedy jak kasę chcą ode mnie;):D

 

Oooooo musze sie przeperforowac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo musze sie przeperforowac. :)

zawsze wyciągniesz dobre wnioski ;)

W sumie też chyba powinnam to rozważyc, bo szykuje mi się parę płatności, tylko moi wykonawcy chyba przeperforowali sie wcześniej, bo do nich jak grochem o ściane i na wszystko kiwają głowami na tak, a robią dalej swoje. Znać ze głusi chyba:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze wyciągniesz dobre wnioski ;)

W sumie też chyba powinnam to rozważyc, bo szykuje mi się parę płatności, tylko moi wykonawcy chyba przeperforowali sie wcześniej, bo do nich jak grochem o ściane i na wszystko kiwają głowami na tak, a robią dalej swoje. Znać ze głusi chyba:rotfl:

 

dziwne zjawisko, że u wykonawców to wybiórcza ta głuchota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarzutka jak zdrówko ????? mam nadzieję że lepiej i że bedziesz w Raju - tobie mapki chyba wysyłać nie muszę :)

zdórwko małej dużo lepiej. W zasadzie to chyba jej to ucho tylko przewialo i stąd był ten ból. Wczoraj po południu sie wyspała na nurofenie i dzisiaj juz wszystko w porządku jest. Mam nadzieje, ze się nie pogorszy. Także wszystkie znaki na niebie mówią ze raczej będziemy, ale czy trafimy, czy znowu zwiedzimy przyległe miejscowości-tego nie wiem ;)

Rozumiem, ze ognisko jest po zwiedzaniu. Musze wymyślec co by tu przygotować do papu, ale nie mam wogóle pomysłu, bo głowa w pracy siedzi i juz dymi. No chyba ze przygotuje schabik z cebulką i pieczarkami na grilla.Albo przygotuje to w formie zakąski przy zwiedzaniu mojej chatki, bo wszyscy będą napewno głodni, a to sie grilluje dosłownie parę minutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko

bardzo bardzo nam przykro że nie udało nam się do Ciebie wprosić ;)

 

i muszę Ci powiedzieć że jesteś największym zaskoczeniem jako osoba. przez tego szczura w życiu bym nie przypuszczała że jesteś tak śliczną sympatyczną uśmiechniętą młodą osóbką :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poleciałaś po całości Efilo, czy ja i mój chomik mamy teraz zczerwienieć z zawstydzenia?O Twojej urodzie to nawet nie wspomnę.:yes:

 

Hunki juz jadą Kaśko i witam Cie w moich komentarzach tak btw ;)Fajną masz kurteczkę i bardzo ładnie Ci w niej doskonały roczniku;)

 

Strasznie mi było wczoraj przykro, ze nie wiedziałam, ze tak szybko sie będziecie zbierać. Poczekałabym jeszcze w domu na Was z kawką na drogę, a potem wyruszyła do Rasiuli.

:(

Niemniej jednak, wspaniale Was było zobaczyć i zamienić parę słów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...