Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to on do auta i chce wyjechac a ja sobie stanełam swoim czysciutkim autkiem(wlasnie wracałam z myjni) i ni kuta sie dupek nie ruszy. To on do mnie, a ja mu pokazuje ze teraz ja mam czas. pobawilam sie pilotem od bramy, wykonalam 2 telefony i puscilam dupka dopiero jak odstał swoje. a mowie wam kipial w srodku oj kipiał. Jaka ja byłam szczesliwa.

 

Brawo Mycha!!! :lol:

A w ogóle to dziń dybry! :D (Duszek, zarażasz, przeczytałam dwie strony i już sama zaczynam seplenić :lol: )

A wiesz Myszolek, że ostatnio miałam podobną akcję, ja kontra wredna czarnula. :evil: Wjechało babsko w osiedlową uliczkę, a ja akurat wyjeżdżałam i ona to widziała. Ale nie, nie cofnie się przecież, ona musi być pierwsza. Tylko że wyminąć się na tej uliczce nie sposób. Jakaś walnięta była, bo wyskoczyła z auta i zaczęła szarpać mi klamkę, dobrze że się w porę zamknęłam.No i zmusiła mnie do wyjechania po trawniku. :evil: Pokłóciłabym się z nią i sobie też tak postała :lol: , ale akurat się spieszyłam bardzo. :roll:

 

 

Oj tak, czasem nie zauważamy jak wiele mamy i jak wiele dobra nas otacza. :) Ale najważniejsze to by wreszcie to dostrzec, chyba wtedy właśnie człowiek jest najbardziej szczęśliwy. :D

 

Zdrówka dla Majeczki, może coś ją uczuliło tylko chwilowo, ja mam teraz wysypkę po ...oliwce do skóry :o . A co dopiero delikatna skóra dziecka, a tyle chemii we wszystkim że każdy chyba ma na coś uczulenie. :roll:

 

Macie 2,8 wysokości? Hmm, u nas 2,65 i zastanawiam się czy nie podwyższyć. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to on do auta i chce wyjechac a ja sobie stanełam swoim czysciutkim autkiem(wlasnie wracałam z myjni) i ni kuta sie dupek nie ruszy. To on do mnie, a ja mu pokazuje ze teraz ja mam czas. pobawilam sie pilotem od bramy, wykonalam 2 telefony i puscilam dupka dopiero jak odstał swoje. a mowie wam kipial w srodku oj kipiał. Jaka ja byłam szczesliwa.

 

Brawo Mycha!!! :lol:

A w ogóle to dziń dybry! :D (Duszek, zarażasz, przeczytałam dwie strony i już sama zaczynam seplenić :lol: )

A wiesz Myszolek, że ostatnio miałam podobną akcję, ja kontra wredna czarnula. :evil: Wjechało babsko w osiedlową uliczkę, a ja akurat wyjeżdżałam i ona to widziała. Ale nie, nie cofnie się przecież, ona musi być pierwsza. Tylko że wyminąć się na tej uliczce nie sposób. Jakaś walnięta była, bo wyskoczyła z auta i zaczęła szarpać mi klamkę, dobrze że się w porę zamknęłam.No i zmusiła mnie do wyjechania po trawniku. :evil: Pokłóciłabym się z nią i sobie też tak postała :lol: , ale akurat się spieszyłam bardzo. :roll:

 

 

Oj tak, czasem nie zauważamy jak wiele mamy i jak wiele dobra nas otacza. :) Ale najważniejsze to by wreszcie to dostrzec, chyba wtedy właśnie człowiek jest najbardziej szczęśliwy. :D

 

Zdrówka dla Majeczki, może coś ją uczuliło tylko chwilowo, ja mam teraz wysypkę po ...oliwce do skóry :o . A co dopiero delikatna skóra dziecka, a tyle chemii we wszystkim że każdy chyba ma na coś uczulenie. :roll:

 

Macie 2,8 wysokości? Hmm, u nas 2,65 i zastanawiam się czy nie podwyższyć. :-?

no są takie rózne akcje samochodowe. Z reguły jest to sprawa bezmózgowych kierowców, albo chwilowego zamyslenia wiec nie zwracam na to uwagi, ale jak który cham tylko podskoczy a mam racje to suchej nitki na nim nie szczedze. Ot wczoraj wyjezdzam z podporządkowanej wiec nie ryje sie na glowną tylko puszczam dupka i ruszam za nim, bo widze ze jest jeszcze duzo miejsca przed nim i ze podjedzie sobie za poprzednie auto, a on ngle stop na srodku pasów dla pieszych nic przed nim nie stoi nie jedzie 10 metrów luzu , za to ja w półmanewrze na srodku drogi. No to ja cicho pip, ze moze slepy czy co. Widze ze z drugiej strony jada na mnie prosto auta a ten nic. No to ja znowu pip, a ten ni kuta. Widze ze ze wszystkich trzech stron jadą juz auta, a ja stoje jak ta c... na środku skrzyzowania. To jak go obtrąbila, a ten dalej nic. No ale wszyscy na niego patrzyli, wiec chociaz moze głupio mu było równie bardzo jak mi.

Ale ja to przeywam, bo w sumie to tak naprawde dopiero niedawno wsiadłam za kólko, tak zeby codzien jezdzic.

 

A jesli chodzi o sufit to podnos, podnos ile sie da w granicach rozsądku oczywiscie, bo za ogrzewanie to tez sie slono placi. Masz parterówke, mozesz jeszcze na budowie zaszalec ze stropem i nie zrobic go w salonie, a tylko więzbe zostawic pod sufitem. Sadze, ze to Twój styl, bo kochasz kredensy (ja tez)

 

2.60 to za malo i odczujecie to, minimum to 2,75 wg mnie. Inaczej bedziesz głową zahaczac o lampe :lol:, a jeszcze jak sie fachowcom omsknie na niekorzysc i wyjdzie nizej to juz wogóle kurna chata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w porząsiu

 

walczę z kablami i elektrykiem 8)

 

(ale nie bój się, nie walczę z każdym specjalistą z zasady - tylko z naciągaczami)

owin Efilo elektryka w kabel, moze do jutra sie sklonuje i kazdy bedzie pracował za pol stawki hihi. Bedzie szybciej taniej i lepiej bo co dwie glowy to nie jedna ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w porząsiu

 

walczę z kablami i elektrykiem 8)

 

(ale nie bój się, nie walczę z każdym specjalistą z zasady - tylko z naciągaczami)

owin Efilo elektryka w kabel, moze do jutra sie sklonuje i kazdy bedzie pracował za pol stawki hihi. Bedzie szybciej taniej i lepiej bo co dwie glowy to nie jedna ;P

 

 

Was tyż kocham :lol: nie pir..olta tu o jakiś kablach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w porząsiu

 

walczę z kablami i elektrykiem 8)

 

(ale nie bój się, nie walczę z każdym specjalistą z zasady - tylko z naciągaczami)

owin Efilo elektryka w kabel, moze do jutra sie sklonuje i kazdy bedzie pracował za pol stawki hihi. Bedzie szybciej taniej i lepiej bo co dwie glowy to nie jedna ;P

 

 

Was tyż kocham :lol: nie pir..olta tu o jakiś kablach

 

a to niby czemu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w porząsiu

 

walczę z kablami i elektrykiem 8)

 

(ale nie bój się, nie walczę z każdym specjalistą z zasady - tylko z naciągaczami)

owin Efilo elektryka w kabel, moze do jutra sie sklonuje i kazdy bedzie pracował za pol stawki hihi. Bedzie szybciej taniej i lepiej bo co dwie glowy to nie jedna ;P

 

 

Was tyż kocham :lol: nie pir..olta tu o jakiś kablach

 

oj Kamyk co Ci? Pojade dzisiaj do jednego Pana i zapytam czy on tam w Zielonce Ci zbuduje.

A co z kabelkami jest nie teges? No co?Czy z elektrykiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...