Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysz - miło było Cię poznać! nigdy bym nie powiedziała, zę taka drobna osóbka potrafi skręcać sama meble z Ikei

 

Irma, szafy też skręcałam i jak nie było meskiej ręki pod bokiem, to je nawet stawiałam. To naprawdę nie jest żadna filozofia i Helgą nie trzeba do tego być. Najgorsze są wykończenia wszystkiego, listwy, maskownice i cokoły, a do tego nie miałam sprzętu. Jak będę zamawiać drzwi to poproszę żeby mi stolarz trochę podrasował wykończenia. No i ostatnio chłopaki zajechali mi wkrętarkę na blacie dębowym, więc szafki musiałam skręcać śrubokrętem, a to jest nieco upierdliwe, bo się odciski robią na łapkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, cieszę się, że chociaż na chwilę udało mi się Ciebie zobaczyć :) musisz mi sprzedać przepis na te pyszności w folii, które przywieźliście do Rasi, bo mi J wierci dziurę w brzuchu, żebym coś takiego zrobiła :)

 

to jest tak i nasz patent: bierzesz schab i kroisz na cienkie kawałeczki, na patelni podduszasz pieczarki z cebuką, wszystko wkładasz do folijki, dolewasz trochę oliwy, doprawiasz do smaku, zawijasz szczelnie i na parę minutek rzucasz na ruszt. Można jako przyprawy dodać odrobinę sosu sojowego-tez jest pyszne. A ja się w końcu chyba z Wami nie pożegnałam, bo Młoda mi zakręciła w głowie i było po ptokach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak i nasz patent: bierzesz schab i kroisz na cienkie kawałeczki, na patelni podduszasz pieczarki z cebuką, wszystko wkładasz do folijki, dolewasz trochę oliwy, doprawiasz do smaku, zawijasz szczelnie i na parę minutek rzucasz na ruszt. Można jako przyprawy dodać odrobinę sosu sojowego-tez jest pyszne. A ja się w końcu chyba z Wami nie pożegnałam, bo Młoda mi zakręciła w głowie i było po ptokach ...

 

zapisałam sobie :) dzięki :)

 

pożegnanie nadrobimy przy następnym spotkaniu - mam nadzieję, że okazje ku temu jeszcze będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, wróciłam z lasu.Zlało mnie nieziemsko, ależ jaka to przyjemność była. Znalazłam 3 porzucone thuje niskie-jakies daniki zapewne alboco i juz wkopałam w ogródku. Ja wiem, kuku na muniu, no ale co miały tam sie zniszyc tak poprostu? A, ze świeże były, to dałam im szanse u siebie ;)

 

A wogóle to po wczorajszym spotkaniu mnie cały dzień "natycha" myślami różnymi o zabudowie telewizyjno-akwariowej. I chyba mnie natchneło, tylko jeszcze musze rozmierzyć swojej pomysły w realu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...