Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza, całuj M i Aniołka! :D

Gdzie Ty porzucone tuje znajdujesz?:eek:

 

Wiesz co, wybrałam sie wczoraj w ulewe do lasu, bo juz nie mogłam usiedzieć na tyłku i nie przynieśc jakiegoś zielska jak co niedziela do domu. No i w lesie leżały wykopane, wywalone, a w całkiem niezłej formie.No i żal mi się ich zrobiło.Leżały z hederą i pniakami innych iglaków na zmarnowanie.Jałowca też bym chciała-najlepiej kilka odrazu i cisy poproszę niech ktoś porzuci ;)Ale paproci było mało, nie darłam, bo szkoda. Co innego gdyby było ich duuuuzo:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia... to wpadnij do mnie... u mnie jest dużo paproci... i jałowce....

 

Ale dużo roślinek kupiłam i jeszcze więcej dostałam od pana Wiesia ogrodnika.... Ceny przystępne i różne rzeczy ma... tylko te km...

Ale jak dużo tego potrzebujesz to można zajechać... i tak się będzie opłaciło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźta przestańcie Dziołchy. koty Wuśkowe boskie. Arniko- jak zarobie dwieście złotych,aaaaaaa, to zbuduje dom wśród gór aa-tak sobie kiedyś Maryla Rodowicz śpiewała, a ja sobie myśle, ze jak zarobię parę groszy, to może wyśle temu Panu Wiesiowi specyfikację, bo tu dośc drogo jest ;)Każdy orze jak może

wlazłam dzisiaj na działke zeby wsadzić roślinkę i zapadłam się w błocie po kolano normalnie wciągneła mnie galaretka jak bagno, a ze działeczkę przekopałam, przemieliłam to rude gówno zwane tutaj potocznie ziemią i przesypałam kwaśnym torfem, to wszystko naciągneło w siebie wody ile wlezie i chciało mnie utopić.

Moze trzeba mi jutro oczko wykopac-przynajmniej zalewanie wodą mnie ominie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza ... w dwóch szkółkach , oraz na targu kupowałam róże, i drzewka owocowe - zapłaciłam jakieś 600-700 zł...

Te wszystkie krzaki iglaste, oraz liściaste, tawuły, oczar, magnolie, kaliny, ........... Wszystko mają....

Tylko sosna i daglezja były gratis :D

Jak jedziesz w tą stronę, to z pustym autem będziesz wracać.... i tak nawet myślę, że specjalnie, to by się opłaciło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? odzyskałam słuch, ale oko mi się dla odmiany popsuło i mam całe opuchnięte. Nie wiem jak ja to robię, ale ostatnio co rusz to sie psuję. Zaczynam wyglądać jakby mi kto w to oko przyrąbał nieźle.Moze to przez Efilowe wykańczanie tak mi siadło teraz na oku, a może ono najpierw zczerwieniało, a potem zbieleje? Kij go wie, ale boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mysza :)

Wpisuje się co by powiedzieć dzięx za spotkanie :)

 

Domek pozwoliłam sobie pooglądać w dzienniku - bardzo mi się podoba :)

 

Co to za ciemno szary kolor w kuchni i jadalni? Bo bosski jest :)

to raczej ciemny antracyt w ciepłej tonacji jest. Muszę odkopać gdzieś numerki.

Ja również dziękuje Madmegs. Jesteś bardzo pozytywną osobą i miło mi było cię poznać :)

A kolory mam takie jak lubie-każdy cośtam lubi. Mozaika pod prysznicem moja własna o dziwo, ze mnie nie znudziła-po pół roku patrzenia na nią ciągle nie mam dość-to bardzo dobry znak i u mnie baaaaaaardzo rzadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...