Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to raczej ciemny antracyt w ciepłej tonacji jest. Muszę odkopać gdzieś numerki.

Ja również dziękuje Madmegs. Jesteś bardzo pozytywną osobą i miło mi było cię poznać :)

A kolory mam takie jak lubie-każdy cośtam lubi. Mozaika pod prysznicem moja własna o dziwo, ze mnie nie znudziła-po pół roku patrzenia na nią ciągle nie mam dość-to bardzo dobry znak i u mnie baaaaaaardzo rzadki

 

Odkop, odkop te numerki, ja Cie bardzo prosze :D

A forest znam i lubie - mam go w służbowej łazience :) Juz rok i tez mi się nie znudził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ładnie kuchnia wygląda. kOlorek blatu świetny.

 

Myszko mam pytanie o te szafki wokół lodówki. Dalisice tam blat w środku. To Wasz wybór i decyzja czy koniecznosc? Pytam z ciekawości tylko, czy to moze taki wymóg montażowy był?

 

Fajne masz te płyty chodnikowe. Takie nieregularne, to kamienne?

 

Ja wczoraj zachorowałam na taką lampę:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1026983180&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie kuchnia wygląda. kOlorek blatu świetny.

Myszko mam pytanie o te szafki wokół lodówki. Dalisice tam blat w środku. To Wasz wybór i decyzja czy koniecznosc? Pytam z ciekawości tylko, czy to moze taki wymóg montażowy był?

Fajne masz te płyty chodnikowe. Takie nieregularne, to kamienne?

Ja wczoraj zachorowałam na taką lampę:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1026983180&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E

 

Maylandziu położenie piekarnika na blacie to była jedyna sensowna droga do tego zeby zachować symetrię szafek przy wykorzystaniu gotowych dostępnych elementów. Oczywiście ten blacik co teraz leży to tylko prowizorka-musze wyciąć świeży kawałek blatu -znaczy ktoś mi go musi obciąć

Ładniutki ten Twój zwis

Dróżka przed domem to płytki betonowe z betonu płukanego czy jak mu tam, a ścieżka poprzeczna- to pociachany taras beton b-20-najlepszy chodnik na swiecie tylko troche go mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w nocy prawie nie spałam, cała w nerwach, bo po wielkich bólach mialy przyjechać moje schody. I co? I znowu nie przyjadą. :(.No ale wziełam się za nasz ogród z tyłu-znaczy trochę go przeprojektowałam, bo mieszkamy chwilę i znam juz nasze potrzeby. Wymyśliłam, w każdym razie, ze będzie ogród zewnętrzny i wewnętrzny-i w końcu udało mi się upchnąć kilka brzózek ukochanych przez męza jak żadne inne drzewo.I jest fajne miejsce na huśtawkę i na hamak i na ognisko i zasłoniłam się od sąsiadów i wyobraziłam sobie masę różnego kwiecia darniowego ostróżek, czosnku białych i niebieskich pomponów,kulej bukszpanu, traw i powojników.Ostatecznie będzie też znacznie mniej trawy i prostokątny zbiorniczek z wodą będzie się w tym wszystkim dobrze komponował.Generalnie na obwodzie będzie mniej roślin a większe i zimozielone, a w wewnętrzym liściaste -w tym katalpa co teraz rośnie od czapy i te wszystkie kffffiatki

teraz potrzebuję tylko how to-od Irmy-jak powklejać rośliny w paincie.Może ktoś ma to jeszcze na mailu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdolniachy jesteście! Kuchnia wygląda super - to moje ulubione połączenie - biały, szary, czarny i drewno. A jak sprawuje się piekarnik? chcę kupić taki sam, bardzo mi się podoba.

a jednak. Piekarnik niczego sobie. Dotykowe sterowanie jest bardzo intuicyjnie zrobione. Lubię go, choć nie nagrzewa się tak błyskawicznie jak mój stary siemens

A co zaplanowałaś z mikrofalą, bo nie ma takiej do zabudowy z tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak. Piekarnik niczego sobie. Dotykowe sterowanie jest bardzo intuicyjnie zrobione. Lubię go, choć nie nagrzewa się tak błyskawicznie jak mój stary siemens

A co zaplanowałaś z mikrofalą, bo nie ma takiej do zabudowy z tej serii?

 

Mikrofali w zabudowie nie planuję, bo: za droga, nie ma z tej serii, będę używać okazjonalnie, nie chcę mieć za dużo widocznych sprzętów, kupię jakąś zwykłą za grosze i wstawię do spiżarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...