Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No tak... o tarasie nie pomyślałam.....

A jak zrobisz połączenie liniowego z żółtą?

 

 

 

Pisałam Ci .... Kupiłam indukcję :D Taką samą.... :D Dzięki Mysia:D

no pięknie Arniko. Mam nadzieje, ze będziesz z niej zadowolona. Po ile w koncu kupiłas? Skorzystałaś z moich namiarów?

Rury jakoś podłącze. Dam se radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

1470zł z przesyłką.

Jeszcze tylko piekarnik (do zabudowy nie znam się jaki byłby dobry, ma upiec sernik i kurczaka....), zmywarka(60cm, duża i prosta w obsłudze.... na dużo talerzy...) i mikrofalówka jak najtańsza a dobra, bo będzie schowana, i zlew...., ale nie wiem jaki...

 

Jak masz jakieś fajne namiary w dobrych cenach na moją listę chciejstw to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

1470zł z przesyłką.

Jeszcze tylko piekarnik (do zabudowy nie znam się jaki byłby dobry, ma upiec sernik i kurczaka....), zmywarka(60cm, duża i prosta w obsłudze.... na dużo talerzy...) i mikrofalówka jak najtańsza a dobra, bo będzie schowana, i zlew...., ale nie wiem jaki...

 

Jak masz jakieś fajne namiary w dobrych cenach na moją listę chciejstw to poproszę.

zlew będzie zależał od mebli. Jak pokażesz fronty to wybierzemy zlew. ja teraz mam piekarnik gorenje, ale jest naladowany elektroniką. Takie mniej wypaśne byly naprawdę solidnie wykonane i miały gałki. A na mikrofalach się nie znam-nie badałam rynku wcale, bo od 9 lat mam tą samą, starą i wysłużoną ktora mogłaby juz w koncu spaść ze schodów ;)Dali gratis do pierwszej pralki ;)

tu sobie obejrzyj piekarniki

http://www.gorenje.pl/kuchnia/piekarniki/piekarniki_do_zabudowy

ja mam taki:

http://www.gorenje.pl/kuchnia/piekarniki/piekarniki_do_zabudowy?c=242081

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia... tyle do oglądania.... a ja się nie znam za nic.... ma piec i już....

A Twój pewnie drogi był bo rączka szeroka i robi wrażenie.... A i tak w takim , czy takim zakalca upiekę....

 

 

Ze sprzętów stawiam na Gorenie, simens, bosch....

Tylko lodówkę mam starą białą 2m liebhera i jestem z niej mega zadowolona... Służy doskonale.....

 

A jakie będą meble? to nie mam pojęcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kciałam się nieśmiało przypomnieć :oops:

o matko, a kiedy ty o to pytałas?

Da się Liduś, jasne ze się da. Piec trzeba przezbroić za pomocą takiego małego wichajstra i gra i bucy. Rurki dwie duze butle i jazda i ciągła podmiana butli. Gaz schodzi za mrugnięciem oka, ale trudno jak trzeba to trzeba.Tylko trzeba pamiętać, ze gaz z butki jest "brudniejszy" i może zanieczyścić elektrody, co trzeba kontrolować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...