Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Ale ja mam normalny sufit w kuchni.

Kuchnia to inne pomieszczenie nie połączone z salonem.... No chyba, że przejście....

 

Ale dęb jasny patynowany, ale nie bielony nam obydwóm się podobał. Tylko z nowoczesnymi relingami za uchwyty.

Nie mogę wkleić zdjęcia co nam chodzi po głowie.....

 

A ceny piekarników były od chyba 600 do 1000zł... mniej więcej... Więc chyba nieźle.... tylko czy dobre..., z drugiej strony, wszystkie firmy robią wszystko podobne z tych samych podzespołów Chińskich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czyli mam rozumieć, ze spodobał sie Pan i jego oferta. To dobry wykonawca.My jesteśmy zadowoleni, mam nadzieje, ze Wy również będziecie :)

 

Jego spokój nam się spodobał przede wszystkim :) ale cena też ok :) pytał skąd mieliśmy namiar na niego, to wystrzeliłam, że od Myszy a on oczy jak 5 zeta :lol: i od razu się poprawiłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam normalny sufit w kuchni.

Kuchnia to inne pomieszczenie nie połączone z salonem.... No chyba, że przejście....

 

Ale dęb jasny patynowany, ale nie bielony nam obydwóm się podobał. Tylko z nowoczesnymi relingami za uchwyty.

Nie mogę wkleić zdjęcia co nam chodzi po głowie.....

 

A ceny piekarników były od chyba 600 do 1000zł... mniej więcej... Więc chyba nieźle.... tylko czy dobre..., z drugiej strony, wszystkie firmy robią wszystko podobne z tych samych podzespołów Chińskich....

traktuj dom jako całość, nie jako odrębne pomieszczenia Arniko :) Przyjrzę sie jeszcze tym piekarnikom. Wczoraj wpadąłm jeszcze na beko. Podobał mi się i fason i ceny, ale trza by pomacać wykonanie w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego spokój nam się spodobał przede wszystkim :) ale cena też ok :) pytał skąd mieliśmy namiar na niego, to wystrzeliłam, że od Myszy a on oczy jak 5 zeta :lol: i od razu się poprawiłam;)

 

hihi, biedny Pan Jurek. Pewnie myślał, ze sobie żarty stroicie z niego. Jest faktycznie bardzo spokojny, słucha uważnie i robi tak jak trzeba, z uwzględnieniem potrzeb klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, biedny Pan Jurek. Pewnie myślał, ze sobie żarty stroicie z niego. Jest faktycznie bardzo spokojny, słucha uważnie i robi tak jak trzeba, z uwzględnieniem potrzeb klientów :)

 

naprawdę dawno nie widziałam takiej oazy spokoju :)

 

przy okazji okazało się, że nasza woda śmierdzi mniej niż na jesieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche lepiej, ale wolę nie zapeszać.Jutro będą montować schody. Jak się temu tak pobieżnie przyjrzałam to ładnie je zrobili i w końcu mniej więcej tak jak chciałam.Jeszcze montaż.....

A dzisiaj z rańca przyjechała do mnie Ania na rowerku :) i dobrze rozpoczeła mój dzień swoim anielskim uśmiechem, potem było różnie, kwadratowo i podłużnie, a teraz chce mi się znowu spać

W każdym razie dzięki za łopatę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...