Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już panowie od schodów przyjechali? Montują?

 

 

Pokaż później fotorelacje......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Myszka ile dać w dach wełny w salonie.... - dach będzie sufitem.... 30 czy 40cm? W projekcie jest 20.....

 

I jak tą wełnę zamocować - pionowo między krokwie i poziomo nabić łaty i dać drugą warstwę i na to żółta folia i deski?

Tak to się robi...

A pod dachówką jest jakaś membrana szara i wełnę dawać czy coś jeszcze się kładzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Już panowie od schodów przyjechali? Montują?

 

 

Pokaż później fotorelacje......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Myszka ile dać w dach wełny w salonie.... - dach będzie sufitem.... 30 czy 40cm? W projekcie jest 20.....

 

I jak tą wełnę zamocować - pionowo między krokwie i poziomo nabić łaty i dać drugą warstwę i na to żółta folia i deski?

Tak to się robi...

A pod dachówką jest jakaś membrana szara i wełnę dawać czy coś jeszcze się kładzie?

Arnika a jakiej grubości masz krokwie?I czy dobrze rozumiem, ze na suficie chcesz mieć boazerię drewnianą?

Tak Rasiu [/b,]tak szybko;) wręcz błyskawicznie :rotfl:

Zuzka tak mi sie wydawało ze jesteś w poblizu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Arnika a jakiej grubości masz krokwie?I czy dobrze rozumiem, ze na suficie chcesz mieć boazerię drewnianą?

Tak Rasiu [/b,]tak szybko;) wręcz błyskawicznie :rotfl:

Zuzka tak mi sie wydawało ze jesteś w poblizu

 

Krokwie mam 22cm, może trochę grubsze... nie pamiętam.... Ale chcemy nadbijać, bo to za mało....

20cm jest w projekcie, ale myślałam o 20 zwykłej wełny w krokwie i 10 super maty o dobrych parametrach w nadbitych łatach.. folia żółta i boazeria....

 

Tak chcę dać boazerię drewnianą w skosy i w szczyty.... taką bejcowaną na biało , ale żeby było widać strukturę drewna....

A to źle czy dobrze? Mało kto daje teraz deski w domu... aż pan boazeryjny się dziwił.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krokwie mam 22cm, może trochę grubsze... nie pamiętam.... Ale chcemy nadbijać, bo to za mało....

20cm jest w projekcie, ale myślałam o 20 zwykłej wełny w krokwie i 10 super maty o dobrych parametrach w nadbitych łatach.. folia żółta i boazeria....

 

Tak chcę dać boazerię drewnianą w skosy i w szczyty.... taką bejcowaną na biało , ale żeby było widać strukturę drewna....

A to źle czy dobrze? Mało kto daje teraz deski w domu... aż pan boazeryjny się dziwił.....

Arniko, ja bym dała mniej wełny na krokwie, a więcej po całości. Suma 30 będzie ok.

Bielone deski na suficie to moje niespełnione marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pocieszam sie dzisiaj ogrodem. Ładny mam czosnek?

http://img72.imageshack.us/img72/669/czosnek.jpg

a tu tegoroczne przyrosty mojej śmiesznej sosenki z szyszuniami:

http://img696.imageshack.us/img696/1682/sosenka.jpg

i jeszcze czerwoniasta azalia.Maleństwo jeszcze takie, ale pięknie kwitnie

http://img404.imageshack.us/img404/8800/azalia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....aaaaaaaaa oki :) już nie wnikam

 

to dawaj co tam masz oprócz czosnku :lol:

 

ale ten czosnek to jakiś ozdobny masz, co? z cebulki kupiony czy jak... bo na prawde fajny :)

 

Ja ostatnio zachorowałam na dużą, żółtą kostkę z granitu... murki się mi uwidziały... i już robię podkopy pod mojnego, ale łun nieskory do szybkich decyzji :( a to z kolei mnie nerwi bo ja raptus jestem....

 

... ale że znalazłam granit w cenie piaskowca... to jakoś granit wole....

 

On z kolei się każe wstrzymywać, bo, że moze trzeba będzie Rodzicom coś pomóc, że może parkiety jakies zakupić... wiesz... inaczej to wszystko widzimy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...