Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

....aaaaaaaaa oki :) już nie wnikam

 

to dawaj co tam masz oprócz czosnku :lol:

 

ale ten czosnek to jakiś ozdobny masz, co? z cebulki kupiony czy jak... bo na prawde fajny :)

 

Ja ostatnio zachorowałam na dużą, żółtą kostkę z granitu... murki się mi uwidziały... i już robię podkopy pod mojnego, ale łun nieskory do szybkich decyzji :( a to z kolei mnie nerwi bo ja raptus jestem....

 

... ale że znalazłam granit w cenie piaskowca... to jakoś granit wole....

 

On z kolei się każe wstrzymywać, bo, że moze trzeba będzie Rodzicom coś pomóc, że może parkiety jakies zakupić... wiesz... inaczej to wszystko widzimy....

 

Nituszka czosnek ceblowy jak to czosnek-tylko, ze ozdobny :)

Granit lepiej sie utrzymuje w czystości niż piaskowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogródeczek Ci pięknie kwitnie.

 

 

Nituś to tak jak ja masz.... u mnie na jutro za późno, a facet myyyyyśli......

Nosz kurza twarz nad czym....

A ja już sobie załatwiłam dyplomatycznie granit na wstępie i mam z głowy przewracanie chłopu w głowie. Teraz to miałabym dopiero jazdę....

Wszystkie krawężniki na tarasie i przy wejściu mamy granitowe grube.... a kostka ma być też szara granitowa. To już mam z głowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogródeczek Ci pięknie kwitnie.

 

 

Nituś to tak jak ja masz.... u mnie na jutro za późno, a facet myyyyyśli......

Nosz kurza twarz nad czym....

A ja już sobie załatwiłam dyplomatycznie granit na wstępie i mam z głowy przewracanie chłopu w głowie. Teraz to miałabym dopiero jazdę....

Wszystkie krawężniki na tarasie i przy wejściu mamy granitowe grube.... a kostka ma być też szara granitowa. To już mam z głowy.....

czytałas o tym ociepleniu Arnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko, ja bym dała mniej wełny na krokwie, a więcej po całości. Suma 30 będzie ok.

Bielone deski na suficie to moje niespełnione marzenie

 

 

Tak czytałam...

 

Czyli pomiędzy krokwie dać 10cm wełny i po całości 20cm... tylko i tak trzeba będzie dawać stelaż na tą wełnę i to przynajmniej 22cm... To jaka to będzie konstrukcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałam...

 

Czyli pomiędzy krokwie dać 10cm wełny i po całości 20cm... tylko i tak trzeba będzie dawać stelaż na tą wełnę i to przynajmniej 22cm... To jaka to będzie konstrukcja....

no nie mów ze sufit Ci się obniży ;). Najwartościowsze jest ocieplenie po całości, najlepeij wszystko na krokwiach dac, tylko uszczelnic welną dokładnie styki z murem, no ale w praktyce pewnie trudne do realizacji własnie ze względu na konstrukcję stelaża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mów ze sufit Ci się obniży ;). Najwartościowsze jest ocieplenie po całości, najlepeij wszystko na krokwiach dac, tylko uszczelnic welną dokładnie styki z murem, no ale w praktyce pewnie trudne do realizacji własnie ze względu na konstrukcję stelaża.

 

 

Nie o obniżenie sufitu wcale, a wcale mi nie chodzi.... Jest go dużo i wysoko....

A deseczki cudne... będzie świerczek i już.... Bielony... Tylko muszę się dowiedzieć jaka to farbeczka tak cudnie go przyozdobiła na biało..., bo firm jest od liku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ucieknie, zawsze może powiedzieć, ze mam fanaberie i wygórowane oczekiwania i ze wogóle jestem wariatką, więc nie ma o czym mówic

 

lekko wybity szpachla w warunkach 80% wilgotnosci to jest ta tragedia dla ciebie tak?i jakiez to ja uniki robie :o bo jakos nic na ten temat nie wiem:O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty, zaraz go w dyby zakujemy. ;)

nie ma o czym mówic, ponoc to wbita szpachla nie wyłażąca na wierzch i łucząca sie, nieee, pan specjalista to stwierdził zaocznie.Nie rozumiem po co się wbija w mój wątek, skoro go nikt tutaj nie zapraszał, ani nikt o nim nie mówił.skąd się domyślił ten wspaniały fachowiec, ze to o niego chodzi? bo ja nie potwierdzam ;):rotfl:, ani nie zamierzam wciągać się w dyskusje na ten temat na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...