Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rano przyjdą stolarze, zdejmą towar i będą jechać dalej. Juz naprawde mało im zostało, aleeeee potem kosmetyka, nie wiem, czy będą mogli spać dzisiaj spokojnie, czy myślec po nocach co ja znowu jutro im wymyśle. W każdym razie mają przekichane z tymi schodami, bo temat prosty nie jest.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza- a jak miał być prosty temat z tymi schodami jak Ty wymyśliłaś dwa zakręty.... :D

 

Nieźle się zapowiada .

A z czego robią się te schody?

schody z jatoby.Będzie fajnie wyglądała jak pociemnieje z czasem i się zaostrzy.Teraz są bardzo subtelne, ale na zdjęciach mają trochę niewydarzony kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta będzie miała co... sprzątać, remontować, malować.... I ogródeczek zostaje.... Oj zawsze coś.....

 

 

Myszka ile Ty masz m2 na parterze, i na górze . Podaj osobno jak wiesz....

bosssszzzzzz a coż masz za pomysły. No dobrze.Na dole jest 170+garaz z kotłownią, na górze jakieś 100.A do czego Ci te informacje Arniko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak robiłyście kafle na podłogach to jakie listwy? - Cokoły? Z kafli , jak tak to na ile... Czy z drewna wykończeniowe.....?

 

u mnie bedą listwy z mdfu lub drewna wszędzie.Nie ma cokolików z płytek.

Jak zamierzasz robić z kafli to się zastanów nad połączeniem kafli z drewnem, czy panelem.Niech juz cokół ma jedną wysokość wszędzie. Najpopularniejsze chyba są szóstki.Ja chcę mieć cokół wysoki na szerokość opaski drzwiowej, czyli pewnie 7-8cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to po wczorajszych majstrach kuchennych.... Jak mnie podsumowali jakieś 3000zł więcej za kuchnie bo mam duży dom i dach kosztował mnie jakieś 40000zł, a za kuchnię nie chcę zapłacić.... I tak pomyślałam, że twój dom dość podobny jest i na górze jeszcze , a tak z zewnątrz nie rzuca się w oczy... Tylko, że mój też z zewnątrz nie wydaje się taki spory... I stąd to pytanie....

I to , że podoba mi się.

A czy to projekt gotowy , czy indywidualny? A jak tak to jaki? Nie mam siły grzebać w dzienniku, więc z góry dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...