Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Bo to po wczorajszych majstrach kuchennych.... Jak mnie podsumowali jakieś 3000zł więcej za kuchnie bo mam duży dom i dach kosztował mnie jakieś 40000zł, a za kuchnię nie chcę zapłacić.... I tak pomyślałam, że twój dom dość podobny jest i na górze jeszcze , a tak z zewnątrz nie rzuca się w oczy... Tylko, że mój też z zewnątrz nie wydaje się taki spory... I stąd to pytanie....

I to , że podoba mi się.

A czy to projekt gotowy , czy indywidualny? A jak tak to jaki? Nie mam siły grzebać w dzienniku, więc z góry dziękuję :D

a co ma piernik do wiatraka, ze masz duży dom to musisz miec drogą kuchnie? Budowa domu z cegiel to jeden guzik. Czy on taki cczy siaki jeden czort. 20-30 metrów więcej nie ma większego znaczenia w cenie sso. Tylko przy wykonczeniu pokazują się różnice. Ja za swój dom kupiłabym mieszkanie 75 metrów w Warszawie w średniej lokalizacji w stanie deweloperskim. I tyle bym miała.A tak mam względnie funkcjonujący dom.Oczywiście nie doliczałam tu działki.

Mam projekt indywidualny na podstawie gotowego.Chodzilo o to zeby nie bylo widać, ze dom duży dość jest.To wynik rozbicia bryły na podbryły i machnięcia się projektanta ;)

Pogoń tych od kuchni, a do stolarzy wysyłaj projekty na malia, niech wyceniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z kafli ma Markotka, i ładnie jest. U innych z mdf i z drewna i też mi się podoba.

Muszę się zastanowić.

 

a bez listew można życ. To dość spory koszt jak zliczysz ile tego potrzeba.Lepeij sobie faktycznie za te pieniądze kawałek kuchni czy jakiego innego potrzebnego mebla kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też z panem kuchennym się gzrecznie pożegnałam.... Poczytaj u mnie w komentarzach... Ręce mi wczoraj opadły.....

 

Tylko, że muszą panowie przyjechać i pomierzyć, bo ja tak troszkę mało internetowa jestem..... I dlatego nie wysyłam.....

Ale damy radę....

 

Już i tak panów nie wpuściłam poprzez kotłownie i garaż, żeby nie widzieli, że dom rozległy jest tylko kuchnię i salon.... To i tak na salonie oczy zrobili... a jak przeszli do jednej garderoby i drugiej to cena podskakiwała z każdym metrem jaki przeszli.....

 

 

 

I rzeczywiście nie wydaje się Twój dom na taki duży...., tylko jak my weszłyśmy to już mamy rozeznanie ile musi być metrów, jak jest wszystko co trzeba.....

No i dobrze... gapie i podglądacze się nie zorientują .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...