Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

eeee, ja juz tu jakis czas siedze:) i sobie tak po cichutku podziwiam, masz bardzo cieplo urzadzony dom (cieplo nie w sensie dobrze uszczelniony;))

a dlaczego uważasz, ze mój dom nie jest dobrze uszczelniony? rolllllll

A wogóle to Maleńczuk się za przeproszeniem nie powiem co w telewizji. Ocipiał czy co? Czy to jest to czego chciał od życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na to zdjecie schodow to prawie widze myszke jak lekko zbiega na parter w tych pieknych bialych szatkach, a za nia reszta rodziny oczywiscie tez odziana na bialo;)

dworuje sobie, ale przez to oswietlenie - schodki jakos tak bardzo romantycznie wygladaja, strasznie jestem ciekawa poreczy:D

 

acha. Zdjęcie pokazuje schody w baaaaaaaardzo pozytywnym świetle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kiedys popelnisz zaproszenie, to przyjade i sprawdze szczelnosc:D lazienki mie sie bardzo podobaja;)

cos bylo rozumiem nie bardzo ze schodkami, bo slysze pojekiwania i postekiwania, ja tak na oko nie widze wad:) po prostu patrzu na zdjecia i lubie to co widze:)

zdjęcie to z punktu widzenia fizyki tylko pewne płaskie odwzorowanie przestrzeni :), ale wizualnie nie jest źle, są wręcz bardzo przyjemne

a szczelność to u mnie obowiązuje jedynie termiczna-wszystkie łazienki pootwierane do świata i do ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) moj maz laskawca bardzo forum nie lubi, bo ogladam "jakies" domy i - ciagle cos nowego wymyslam i - ciagle narzekam, ze moj kiepski:)

dzisiaj kazalam mu ogladac mysi domek;)

na zakonczenie poinformowal mnie, ze jestem jak baba z bajki o zlotej rybce:D ciagle chce wiecej i inaczej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) moj maz laskawca bardzo forum nie lubi, bo ogladam "jakies" domy i - ciagle cos nowego wymyslam i - ciagle narzekam, ze moj kiepski:)

dzisiaj kazalam mu ogladac mysi domek;)

na zakonczenie poinformowal mnie, ze jestem jak baba z bajki o zlotej rybce:D ciagle chce wiecej i inaczej:)

mój kazał sobie w ogóle nie pokazywać żadnych zdjęć z forum, bo też bym chciała więcej, inaczej itp. Chociaż mam i tak łatwiej, bo to ja prowadzę budowę i czasami bez jego wiedzy coś przemycę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaa i mój mąż też nie rozumie po co ja znikam na parę godzin i klepią w kompie... i wymyślam.... I jakiegoś forum mi się zachciało...

I tych nowoczesnych domów to nie trawi...

 

Jak mówiłam o szarej prostej dachówce.... , takiej jak Lidszu ma... to mnie wyśmiał.... a wczoraj pokazywałam ciemnoszarą dachówkę to mu się nawet podobała... i mówi... - czemu my nie kupiliśmy takiej..... Nosz kuźwa.....

Ale jak dzisiaj nasz dach świecił w słońcu jak psu.... to i jemu i mnie aż serduszko wyskakiwało.... tak mnie ten widok cieszył i podobał mi się ten dach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie generalnie podoba mój domu początek, no moze pozatym, ze juz nigdy wiecej nie wybrałabym dwóch rodzajów drewna do domu i inaczej zrobiłabym sufit na poddaszu-czyli tak jak chciałam, a jak nie mam. No i podział okien w kuchni byłby inny-w zasadzie bez podziałów by było. reszta mi nie przeszkadza, bo to małym nakładem mozna zmienić i bezinwazyjnie w zasadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...