Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hello, o pogodzie gadacie beze mnie?;)

w walii lato:) albo przynajmniej ciepla wiosna, dzisiaj caly dzien biegalam z dzieciakami po zoo:)

Eleno:) masz sliczny dom, pozwolilam sobie poogladac, moje dziewuszki w lazience tez maja fapa, tylko pura avana:) fachowiec plytki chwalil:) ale efekt koncowy troszke nierowny (mlody chlopak byl;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Aba :) nasi fachowcy odwrotnie - najbardziej psioczyli na fapa, że to krzywe, kruche I trzeba bardzo uważać itd :rolleyes: no i faktycznie równo nie jest... najmniejsze problemy mieli ze zwykłym gresem technicznych :D

 

a pogoda... gdybym nie musiała nigdzie wychodzić, to bym nie narzekała, ale ciągle gdzieś trzeba pędzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka tygodni ich postresuję, ale wolałabym żeby już sobie poszli, bo jesteśmy już zmęczeni tymi ekipami i chcemy wreszcie odzyskać dom dla siebie :)

 

a Mysza... pewnie zabalowała gdzieś na mieśćie przy okazji dnia dziecka bo dziś na mieście sporo atrakcji było albo na koncert Eltona Johna sie wybrała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Betka. U Ciebie w projekcie tyle powierzchni co w realu?

 

Wygląda na to, że wszystko się zgadza ale to sprawdzał mąż.

 

Co do Twoich schodów to na zdjęciach wyglądają rewelacyjnie. Nie widać żadnych niedoróbek.

 

A co do Maleńczuka to moja mama była zachwycona. Ja nie oglądałam, bo mnie jakieś choróbsko brało i się kurowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie beton na spacerniaku wywaliło troche jakby do góry i się zastanawiam jakie mogą być tego konsekwencje i dlaczegoż to wywaliło.(byle się moje obawy nie sprawdziły)

Schody na zdjeciach" wyjsciowych "wyglądają naprawdę dobrze. Reszta ukryta pod woalem;)

Czy wy wiecie kiedy przestanie w koncu padac? Juz mam dość. jesien była do niczego, zima mroźna jak diabli i ponura, wiosna, kolejna farsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasowo świeci słońce. Moje kosaćce białe sie rozwineły cudnie- miały być niebieskie, ale to miła niespodzianka ;)

Macierzanka otwiera kwiatuszki, zioła za domem rozkwitają pięknie, rózaneczniki podwoiły swoje rozmiary, a trawa jest znowu do skoszenia ;) Wszechobecnie panują kałuze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...