Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

rain rain go away jak spiewaja moje dziewczynki:) przesylam Wam slonko z walii

ogromna prosba do przemilych forumek, mam zagwozdke z dostawca telefonu, internetu itp:) kogo wybrac w kraju, monsz znalazl infor, ze tepsa ma pakiet telefon+ internet+telewizja, ciekawa oferte ma tez n hdtv. Kompletnie sie na tym nie znam, a juz czas wybrac i podpisac jakas umowe

Pomozecie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzieki markotko, glownie programy dla dzieci:)

co do kabla, to sie zgodze, bo moj luby cos bakal o internecie radiowym i az mnie dreszcz przeszedl, brrrr.... raczej nie

na osiedlu domkow mamy kabel podciagniety, sasiedzi tez juz mieszkaja, ale jeszcze ich nie znam - wiec ciezko pytac, tym bardziej, ze nawet mnie tam nie ma (fizycznie, bo duchem to juz prawie);)

pewnie pojde za rada i zaczekam do przeprowadzki, sasiedzi juz pewnie wiedza co sie sprawdza najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze to nic groznego

przemyslenia ostatnich dni - dom to kosmiczna czarna dziura, w ktora uciekaja wszystkie pieniadze i wlosy z mojej glowy:)

i to chyba prawda jest.Cały czas coś się dzieje, wszędzie jakies braki, wpadki, zonki i nieplanowane przeszkody, które nie dają zająć sie niczym innym jak tylko nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Myszko ale co podejrzewasz że ze spacerniakiem się dzieje:(

 

wiesz co, narazie wolę nie podejrzewac tylko obserwować, kolejna zima doskonale pokaże, bo jak zaczne juz podejrzenia wysnuwac, to będzie beton do skucia, jego fundamenty do pogłębienia, rynna do uszczelnienia i całość do ponownego wylania, a ogródek cały w strzępach. Tylko ochoty na to brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie bardzo ciesze, ze się podobają, ale do efektu na zywo to jeszcze im troche brakuje.W tym tygodniu będą zarzucać glify schodowe.Mam nadzieje, ze efekt bedzie poprawny:)Chciałabym móc juz korzystać z góry domu, bo tak ciągle jestem rozwalona z papierzyskami na stole w jadalni, który i tak jest za mały :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...