Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

:oops:

 

A aj w tym całym zamieszaniu niewiele Cie znam.

 

A i dziennika nie ma.... i poczytać gdzie nie ma.... I co budujesz/remontujesz nie ma.....

Przynajmniej ja nie widzę....

 

 

 

Myszka emigrowałaś...?

 

A co ktoś robi u Ciebie, że ewakuujesz się?

Przecież u Ciebie tak czyściutko jest, że z podłogi można jeść i co Ty tam rujnujesz tą czystość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:oops:

 

A aj w tym całym zamieszaniu niewiele Cie znam.

 

A i dziennika nie ma.... i poczytać gdzie nie ma.... I co budujesz/remontujesz nie ma.....

Przynajmniej ja nie widzę....

 

 

:)

aba - to skrot od moich trzech imion (tak, mozna sie juz smiac, srodkowe to brygida):D

domek, to polowa domku, blizniak, kupilam od dewelopera, bo mieszkam w walii, ale juz niedlugo sie przeprowadzam

robilam tylko wykonczeniowke, na tzw. odleglosc, w domku mam strasznie duzo zonkow wszelkiej masci, wiec nie zakladam watku:)

jesli tylko chcecie poogladac domek - to prosze o adres mailowy na pw, nie zrobilam ogonka ze zdjec z picassa - bo jak wyzej - za duzo zonkow, zeby sie chwalic:) ale jesli podeslecie mi adresy to wysle z picassy zaproszenia do albumu (cale 30zdjec, hahahaha:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aba... Ale u każdej z nas, lub większości były zonki większe lub mniejsze....

A ciebie cała góra zonków ominęła.... i trochę życia masz więcej niż my.

.

 

Oj, tu sie zgodzic nie moge, nic tak nie denerwuje jak bezsilnosc, kiedy ktos cos spaprze, a Ciebie po prostu nie ma na miejscu

Ty przyjedziesz na miejsce zbrodni, zobaczysz i w wiekszosci przypadkow zareagujesz na czas, zdaza poprawic

moj domek - ciagle czeka na przyjazd...;) wyslylam na pw

 

dziekuje za pozdrowienia, walia znowu sloneczna:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

aba - to skrot od moich trzech imion (tak, mozna sie juz smiac, srodkowe to brygida):D

domek, to polowa domku, blizniak, kupilam od dewelopera, bo mieszkam w walii, ale juz niedlugo sie przeprowadzam

robilam tylko wykonczeniowke, na tzw. odleglosc, w domku mam strasznie duzo zonkow wszelkiej masci, wiec nie zakladam watku:)

jesli tylko chcecie poogladac domek - to prosze o adres mailowy na pw, nie zrobilam ogonka ze zdjec z picassa - bo jak wyzej - za duzo zonkow, zeby sie chwalic:) ale jesli podeslecie mi adresy to wysle z picassy zaproszenia do albumu (cale 30zdjec, hahahaha:))

 

No to ja pięknie proszę o fotki - adres wysyłam na PW!;)

 

 

Mysiu puk, puk... Jesteś tam..?

:welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...