Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Mysz!!! Wczoraj złożyłam zamówienie na rainforesty. Dziś otrzymałam telefon - NIE MA!!! Statek płynie z Indii już drugi miesiąc z materiałem i dopłynąć nie może. I muszę zrezygnować z tych pięknych marmurów w łazience :cry::cry::x:bash:A już byłam taka nastawiona na rainforesty. Ale Ty masz szczęście... Zazdraszczam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mysz!!! Wczoraj złożyłam zamówienie na rainforesty. Dziś otrzymałam telefon - NIE MA!!! Statek płynie z Indii już drugi miesiąc z materiałem i dopłynąć nie może. I muszę zrezygnować z tych pięknych marmurów w łazience :cry::cry::x:bash:A już byłam taka nastawiona na rainforesty. Ale Ty masz szczęście... Zazdraszczam!

 

o matyńko.Zamawiałas w jabo marmi? Ile metrów Ci potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysz, zamawiałam właśnie w Jabo Marmi (potrzebuję ok. 3,5m2). Czekają na transport z Indii i nie są w stanie powiedzieć kiedy się doczekają. Powiedzieli mi, że trwa to od 2 do 4 miesięcy. Nie mogę tyle czekać. Oglądałam inne mozaiki, są piękne, ale jednak to nie to. Nie chcemy nic w brązach ani szarościach. Jedną szarą łazienkę już mamy ;) Zamiennie znalazłam mozaikę kamienną Dunin - o taką:

http://www.strefalazienek.pl/images/EmeraldGreen1510.jpg

Cenowo podobnie.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz za wklejenie zdjęcia w Twoim wątku...

Pozdrawiam

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysz, zamawiałam właśnie w Jabo Marmi (potrzebuję ok. 3,5m2). Czekają na transport z Indii i nie są w stanie powiedzieć kiedy się doczekają. Powiedzieli mi, że trwa to od 2 do 4 miesięcy. Nie mogę tyle czekać. Oglądałam inne mozaiki, są piękne, ale jednak to nie to. Nie chcemy nic w brązach ani szarościach. Jedną szarą łazienkę już mamy ;) Zamiennie znalazłam mozaikę kamienną Dunin - o taką:

http://www.strefalazienek.pl/images/EmeraldGreen1510.jpg

Cenowo podobnie.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz za wklejenie zdjęcia w Twoim wątku...

Pozdrawiam

 

o maj, jaka piękna!

Oglądałam dzisiaj program o projektowaniu domów i facet wybudował sobie komiczny i brzydkawy dom, ale z drugiej strony, jak tak sobie myśle to własnie ta ekstrawagancja w formie jest pociągająca. W czym rzecz. Miał Ci gościu na scianach i podłogach masę róznego kamienia-takiego co by się wydawało, ze nie będzie do siebie pasować i ten milion róznych odcieni szaro-zielono-brązowości dawał tak fantastyczny efekt, ze az zdębiałam. W zestawieniu z bielą niektórych ścian i ciemnym drewnem dawało to efekt który mam w łazience, ale w skali globalnej.Także moja myśl łazienkowa to tylko taka podpierdułka jest w sumie.On to zrobił z rozmachem. I miał w domu taką lampę swiatłowodową, podobną do tej białej, tylko pod pierwszą kulą była jeszcze druga. Wyglądało to bossssko.Chciałabym móc mieć taką nad schodami

http://malgorzataratajczak.pl/wp-content/uploads/2009/11/hktdc-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Mysia co tam u Cię:)

a nic takiego Wusiu.Znowu mam ekipe w domu. Mam nadzieje, ze dzisiaj w końcu skończą, bo cała góra spakowana na strychu i do niczego dostępu nie mam.

Aba, to Ty znajdujesz drogie lampy ;), ja działam tylko w sferze wyobrazni ;). Mi by najlepiej pasowały takie trzy małe kulki, każda na innej wysokości.Te duże są dla mnie za duże.Nie mam pałacu :)

A ja szukam do łazienki Mlodej jakiejs fajnej kolorowo-kamienno-szklanej mozaiki, bo trzeba by w koncu wannę czyms sensownym obłożyć, choć klej niby super sie na niej sprawuje :) No i ta mozaika musi spełniać parametry w stylu-znaczy-musi sie nadawać również na brodzik-czyli nie moze być sliska. Musi zawierac w niewielkiej ilości szkliwione elementy-zeby się zgrywało coś z białymi płytkami. Musi byc multikolorowa-ale bez przesady-zeby można było malować ściany na różne kolory.dobrze jesli będzie w dość zimnej gamie kolorystycznej. Cena w zasadzie nie gra tu roli- bo ilości są znikome

I co, kto mi wymyśli coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nic takiego Wusiu.Znowu mam ekipe w domu. Mam nadzieje, ze dzisiaj w końcu skończą, bo cała góra spakowana na strychu i do niczego dostępu nie mam.

Aba, to Ty znajdujesz drogie lampy ;), ja działam tylko w sferze wyobrazni ;). Mi by najlepiej pasowały takie trzy małe kulki, każda na innej wysokości.Te duże są dla mnie za duże.Nie mam pałacu :)

A ja szukam do łazienki Mlodej jakiejs fajnej kolorowo-kamienno-szklanej mozaiki, bo trzeba by w koncu wannę czyms sensownym obłożyć, choć klej niby super sie na niej sprawuje :) No i ta mozaika musi spełniać parametry w stylu-znaczy-musi sie nadawać również na brodzik-czyli nie moze być sliska. Musi zawierac w niewielkiej ilości szkliwione elementy-zeby się zgrywało coś z białymi płytkami. Musi byc multikolorowa-ale bez przesady-zeby można było malować ściany na różne kolory.dobrze jesli będzie w dość zimnej gamie kolorystycznej. Cena w zasadzie nie gra tu roli- bo ilości są znikome

I co, kto mi wymyśli coś takiego?

 

Cześć Myszko :)

 

co za ekipa tym razem chałupę Ci opanowała? a schody już skończone?

 

a w sprawie mozaiki - tej mojej grantatowej nie chcesz? wprawdzie nie jest ani kamienna, ani kolorowa, ale zostały mi trzy pudełka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Myszko :)

 

co za ekipa tym razem chałupę Ci opanowała? a schody już skończone?

 

a w sprawie mozaiki - tej mojej grantatowej nie chcesz? wprawdzie nie jest ani kamienna, ani kolorowa, ale zostały mi trzy pudełka...

schody mają być za miesiąc.

A pójde zobaczyc jeszcze tą mozaikę. A Ty masz ją na podłodze w brodziku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...