Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elena, ze też ja na to nie wpadłam wczesniej. Wygląda, ze może by i była dobra. Trza by ją zmacać.Cóz to jest za seria? Moze są jakoweś inspiracje w innym świetle na sieci?

 

Myszko, to FAP Cupido. zapraszam do siebie na macanko :)

Generalnie na podłogę to bym jej nie dała, ale pod prysznic jak najbardziej, bo tam się w butach raczej nie wchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu, mozesz sobie podac rece z moim ukochanym, on tez uwaza, ze jesli czegos szukam to zawsze znajduje to .. najdrozsze:)

na mozaikach sie kompletnie nie znam, w lazience moich dziewczynek mozaika to fap pura avana, jest raczej szorstka w dotyku, ma takie blyszczace dekory jakby srebrne? mysle, ze mozaika od Eleny bedzie ok

:D dzisiaj Panowie zaczeli prace nad moim mikroogrodkiem, beda jakies nasadzenia i trawa:) w przyszlym roku taras

w tym momencie zrobie sobie przerwe na pozazdroszczenie Waszych slicznych duzych ogrodow, ze slicznymi tarasami... ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena zaraz sobie sprawdzę ten fap co to to jest. Chodzi mi po głowie jeszcze bisazza.Produkują bajecznie kolorowe mozaiki, az slinka cieknie.

Arniko, nie oglądaj więcej braci bliźniaków.

Irma-kibicowanie się przyda. Wszystko zaczyna się powoli klarować.

Aba- w moim ogrodzie to jeszcze jest mało do podziwiania-no chyba ze plantacja chrzanu Cię interesuje- i taras jest raczej betonowy i dosyfiony tynkiem, niż pięknie wymuskany drewnem, ale powolutku i do przodu. Pokaż później nasadzenia w ogródku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu, mozaika Eleny wyglada bardzo, bardzo :) jedz pomacaj;)

Co do spraw ogrodkowych - plantacja chrzanu powiadasz???? hymmmm... czy mnie wzrok zawodzi, czy ktos tu niedawno pokazywal kwieciste piekniste zdjecia, ale kto to mogl byc...hymmmm?:D

oczywiscie, jak tylko bedzie cos widac to przesle Ci zdjecia ogrodka, to juz pewnie po przeprowadzce:D juz niedlugo witajcie polskie litery:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...